Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Panthér

2013 Ocak-Nisan arası dünya geneli satış rakamları

*başka konudan alıntı

chevrolet dünya sıralamasında süper bi yerde demekki Türk milleti hariç herkez anladı bu aracın fiyatına göre alınabilecek tek araç olduğunu... Bi ara cruzum varken adamın teki bagaj kapağının tuttuğu demirlere kalitesiz demişti bugün amcamızın zomotasının(aracın markasını yazmadım) bagajına bi bakayım dedim cruzeninki ile aynı,, bi diğer arkadaşda cruze çok yakıyo diyodu dedim senin zomoto 50tl ile ne kadar gidiyo 120 km, benim cruzede 120km gidiyor o zaman senin zomotoda çok yakıyor-a olurmu abi benimki gayet makul (55bin tl gazık girince böyle tatmin olmak zorunda kalıyor insanlarımız) .... zomota 55bin tl cruze 40bin tl....
  • zomota

*Sayfayı da acık kasmışız. Düzelttim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 7 Temmuz 2013; 0:20:19 >
  • quote:

zomota

*Sayfayı da acık kasmışız. Düzelttim...

zomota -çıkarım senle her mutfağaa zomotaaa

-karnım acıktı abi ondan mutfak dedim.
  • 221 000 cruze olunca düyada, hepsi de birbirine benziyor tabi ,

fark yaratanlar da olmuş :)

• resimler yok reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda çıkmıyodur belki , tarif edeyim :
    araçları turkuvaz ve fıstık yeşiline boyamışlar,
    epeyde yapmışlar ,egzozdu ,fardı, mercekti, yaydı vs vs
  • Her ne kadar bazıları apaçiliğin doruklarında gezsede, Koreliler ve Ruslar değişikliği seviyor.

*Hocam 2013/4 aylık satış rakamı 221.000 Adet

Ek.Hocam araçlar photoshop ile renklendirilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 7 Temmuz 2013; 1:09:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

quote:

2013 Ocak-Nisan arası dünya geneli satış rakamları

*başka konudan alıntı

chevrolet dünya sıralamasında süper bi yerde demekki Türk milleti hariç herkez anladı bu aracın fiyatına göre alınabilecek tek araç olduğunu... Bi ara cruzum varken adamın teki bagaj kapağının tuttuğu demirlere kalitesiz demişti bugün amcamızın zomotasının(aracın markasını yazmadım) bagajına bi bakayım dedim cruzeninki ile aynı,, bi diğer arkadaşda cruze çok yakıyo diyodu dedim senin zomoto 50tl ile ne kadar gidiyo 120 km, benim cruzede 120km gidiyor o zaman senin zomotoda çok yakıyor-a olurmu abi benimki gayet makul (55bin tl gazık girince böyle tatmin olmak zorunda kalıyor insanlarımız) .... zomota 55bin tl cruze 40bin tl....

Valla araştırmaya devam ediyorum hâlâ, bu fiyat aralığında cruze a yaklaşabilen araç bulamadım hocam.

Umarım bu fiyat politikası yeni kasa cruzelarda da devam eder. Birde 1.6 dizel çıkarsalar tadından yenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

BUgün tatile çıkıyorum o yüzden foruma pek yazamayacağım sanıyorum :)

Ancak bir VW Jetta sahibi ile (sevdiğim bir arkadaşım) aramızda geçen diyalogları not etmek istedim:

Olm dedi ilk zamanlar.. Cruze alma, hem çok yakıyor hem de çok kaliteli değil diye duydum. Bak bizim Özgür Bey 2. El Cruze unu 29.000 e satamadı...

- Abi. Sıfır alcam 5 sene kullancam. 5 sene sonra düşünürüm 2. elini... dedim.

Olm dedi sonrasında, arabanın araba görevini yapması bence yeter. Ne gerek var mylinke şuna buna gidiyor mu gidiyor. Yakıt önemli dedi.

- Abi. O zaman Tofaş 84 alalım tüplü o da gidiyor... Biraz konfor lazım ama... dedim.

Olm dedi sonunda. Eğer araştırdıysan ve içine sindiyse al. Ama istersen bir de Seat'a bak. O da 39-42 aralığında üstelik VW TSI motor var... dedi.

- Abi gittim gördüm. İnceledim. Tamam TSI motor var emme, aracın içi 1960 lardan kalma sanki kendimi Rus komünizmi yıllarında sanıyorum... dedim.

Neyse arabayı aldık ....

Olm dedi arabayı getirde bir bakalım tekerleri yamuk mu? (yemek ısmarla hesabına) dedi..

- Ayıpsın.. dedim.

Arabayla geldik. Akşam iş çıkşı :

Bi bakalım arabana dedi.

- Bakalım dedim.

15 dakika sonra arabanın iç konsolunun ve dışarıdan fotoğraflarını çekiyordu yeni araba alacak olan bacanağına göstermek için.

Olum çok güzel dedi

Bu kadar güzel beklemiyordum dedi

ARaçta ses yok yahu! dedi Yağ gibi kayıyor dedi... Yalıtım da yaptırdım ama dedim.. Olsun dedi.

Çok güzel araba almışsın tebrik ederim dedi.

Saol dedim. İster misin bir tur dedim?

-Sıfır araba abi dedi. Sen kullan ben yanında otururum müsait bir zamanda dedi.

Tamam dedim..

Cruze sever +1 kişi ekledik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetxca

Selamlar

BUgün tatile çıkıyorum o yüzden foruma pek yazamayacağım sanıyorum :)

Ancak bir VW Jetta sahibi ile (sevdiğim bir arkadaşım) aramızda geçen diyalogları not etmek istedim:

Olm dedi ilk zamanlar.. Cruze alma, hem çok yakıyor hem de çok kaliteli değil diye duydum. Bak bizim Özgür Bey 2. El Cruze unu 29.000 e satamadı...

- Abi. Sıfır alcam 5 sene kullancam. 5 sene sonra düşünürüm 2. elini... dedim.

Olm dedi sonrasında, arabanın araba görevini yapması bence yeter. Ne gerek var mylinke şuna buna gidiyor mu gidiyor. Yakıt önemli dedi.

- Abi. O zaman Tofaş 84 alalım tüplü o da gidiyor... Biraz konfor lazım ama... dedim.

Olm dedi sonunda. Eğer araştırdıysan ve içine sindiyse al. Ama istersen bir de Seat'a bak. O da 39-42 aralığında üstelik VW TSI motor var... dedi.

- Abi gittim gördüm. İnceledim. Tamam TSI motor var emme, aracın içi 1960 lardan kalma sanki kendimi Rus komünizmi yıllarında sanıyorum... dedim.

Neyse arabayı aldık ....

Olm dedi arabayı getirde bir bakalım tekerleri yamuk mu? (yemek ısmarla hesabına) dedi..

- Ayıpsın.. dedim.

Arabayla geldik. Akşam iş çıkşı :

Bi bakalım arabana dedi.

- Bakalım dedim.

15 dakika sonra arabanın iç konsolunun ve dışarıdan fotoğraflarını çekiyordu yeni araba alacak olan bacanağına göstermek için.

Olum çok güzel dedi

Bu kadar güzel beklemiyordum dedi

ARaçta ses yok yahu! dedi Yağ gibi kayıyor dedi... Yalıtım da yaptırdım ama dedim.. Olsun dedi.

Çok güzel araba almışsın tebrik ederim dedi.

Saol dedim. İster misin bir tur dedim?

-Sıfır araba abi dedi. Sen kullan ben yanında otururum müsait bir zamanda dedi.

Tamam dedim..

Cruze sever +1 kişi ekledik :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birgün herkeze cruzeli olacak panpalar no panic
  • Ben de sifir Sport Plus AT almayi dusunuyorum hafta ici bayii ile gorusecegim renk konusunda kararsizim siyah mi beyaz mi olsun diye aslinda siyah istiyordum ama beyazda sunroof ve tavan filmi cok hos duruyor ve toz gostermiyor bilemedim tam olarak...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratozdemir28

Ben de sifir Sport Plus AT almayi dusunuyorum hafta ici bayii ile gorusecegim renk konusunda kararsizim siyah mi beyaz mi olsun diye aslinda siyah istiyordum ama beyazda sunroof ve tavan filmi cok hos duruyor ve toz gostermiyor bilemedim tam olarak...

her iki renginde kendine göre has duruşu var.. Tozla sıcakla uğraşmak istemiyorum derseniz beyaz, asaletli duruş istiyorsanız siyah..
  • Güzelim arabayı o el freniyle satışa çıkarmaya utanmıyorlar koyun bir elektronik park freni çok mu zor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

Güzelim arabayı o el freniyle satışa çıkarmaya utanmıyorlar koyun bir elektronik park freni çok mu zor ?

bahsettiğiniz park freni sistemi müdahil bir çok araçda yok ... 2014 kasalarda köklü değişiklik olacak belki olur cruzedede.
  • quote:

quote:

Ben de sifir Sport Plus AT almayi dusunuyorum hafta ici bayii ile gorusecegim renk konusunda kararsizim siyah mi beyaz mi olsun diye aslinda siyah istiyordum ama beyazda sunroof ve tavan filmi cok hos duruyor ve toz gostermiyor bilemedim tam olarak...

her iki renginde kendine göre has duruşu var.. Tozla sıcakla uğraşmak istemiyorum derseniz beyaz, asaletli duruş istiyorsanız siyah..

Aslinda dedigim gibi hep aklimda siyah vardi bugune kadar asil durusuyla ama abimlerin arabalarida beyaz durusu da fena degil fiyat farkida var 800 tl gibi...

• quote:

quote:

quote:

Aslinda dedigim gibi hep aklimda siyah vardi bugune kadar asil durusuyla ama abimlerin arabalarida beyaz durusu da fena degil fiyat farkida var 800 tl gibi...

evet beyazda güzel duruyor cruzede şahsi olarka bende yeni araç olacak olsam bu iki renk arasında kalırdım ama artık size kalmış bir seçenek :)
  • Arkadaşlar selam.

2011 Model Otomatik Vites Cruze almayı planlıyorum , merak ettiğim tek bişey var , bu arabanın kasası 2014 yılında mı değişecek ?

Bunun haricinde sizin söylemek istediğiniz bir şey ya da tavsiyeniz varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HercAn

Arkadaşlar selam.

2011 Model Otomatik Vites Cruze almayı planlıyorum , merak ettiğim tek bişey var , bu arabanın kasası 2014 yılında mı değişecek ?

Bunun haricinde sizin söylemek istediğiniz bir şey ya da tavsiyeniz varsa sevinirim.

evet bi değişiklik olmazsa 2014de kasa değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HercAn

Arkadaşlar selam.

genel olarak 2015 te kasa değiştirecek yeni makyaj geldi 2013lere yeni özellikler gelecek bu kasa ile chevrolet 2 yıl daha satış yapacak sonra yeni kasa gelecek 2014 te yurtdışına turbo dizel gelecekmiş belki tryede 1.6 dizel getirir
  • 
Sayfa: önceki 14791480148114821483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.