Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1482. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xCixLandx

quote:

Orijinalden alıntı: HercAn

Arkadaşlar selam.

2011 Model Otomatik Vites Cruze almayı planlıyorum , merak ettiğim tek bişey var , bu arabanın kasası 2014 yılında mı değişecek ?

Bunun haricinde sizin söylemek istediğiniz bir şey ya da tavsiyeniz varsa sevinirim.

genel olarak 2015 te kasa değiştirecek yeni makyaj geldi 2013lere yeni özellikler gelecek bu kasa ile chevrolet 2 yıl daha satış yapacak sonra yeni kasa gelecek 2014 te yurtdışına turbo dizel gelecekmiş belki tryede 1.6 dizel getirir

trye turbo 1.6dizelleri 2017den önce beklemek sanırım biraz şey olur....
  • Ölü taklidi yapsakta bazı gereksizlerden kurtuluş yok malesef...
  • bazı gereksizler forumda hava atmadan laf atmadan geçemiyor gitsede kurtulsak
  • valla 2014te turbo dizeller gelecek trye 1.6 dizel geleceği söyleniyor tahmini bişeyler yazdım gelmesi uzun sürer zaten türkiye hep geride kalıyor bütün özellikler ya geliyor yada gelmiyor ayrımcılık yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Ölü taklidi yapsakta bazı gereksizlerden kurtuluş yok malesef...

aslında ben yoğummm desek abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

quote:

Faydasız...
    Önemli olan utanma duygusu. O da olmayınca....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

quote:

Faydasız...
    Önemli olan utanma duygusu. O da olmayınca....

o zaman ölü taklidine devam panter abi
  • Konuya böyle LAAK diye girip, Mordoğandan hızlı bir soru sorayım :)

MYlink i update etmek istersek dosyaları nereden indireceğiz? :D

Benim 2012 Mylink görmedi de Bringgo yu :D
  • 2014'e kadar revizyon yapılmayacağını ben direk servis müdüründen duydum. Ne özelliği gelicekmiş çok merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetxca

Konuya böyle LAAK diye girip, Mordoğandan hızlı bir soru sorayım :)

MYlink i update etmek istersek dosyaları nereden indireceğiz? :D

Benim 2012 Mylink görmedi de Bringgo yu :D

O özellik kullanılamasın diye sanırım yazılamsal olarak görmüyor.
    Yoksa telefon üzerinden navigasyonu kullanmak mümkün olurdu.

Sanıyorum yurt dışı versiyonlarında görüntü alabilenler var. Nasıl yaptıklarını yada oradaki versiyonlarda özellik açık mı değil mi? araştırmak lazım.

Yakında gelecek araçlarda bu özellik "hep yeni ekleme yap" taktiği ile yazılmsak olarak verilebilir.

*diye biliyorum. Yanlışım var ise bilen arkadaş düzeltsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U1H2

2014'e kadar revizyon yapılmayacağını ben direk servis müdüründen duydum. Ne özelliği gelicekmiş çok merak ettim

Kaynaksız ifadeler...

Arkadaş konuda yanlışları ile tanınan birisidir. Fazla dikkate almayın.
    Ne varsa, ne veriliyor ise gelince görürüz. Hoş! tek tuş cam indirme/kaldırma yeni gelmiş/gelecekmiş.

Benim araca 1 yıl önceden vermişler haberleri yok, bu GM'in.
  • Haaa! bu şahıs beni, geçen gün emir kipi ile tehdit etmiş.

Allah akıl fikir versin. Daha ne diyeyim...

Benim boş laflara karnım tok....

İsteyen; bineceği uçak saatini versin, buyursun gelsin.
    Antalya HavaLimanından kendisini alır, en uygun yolda aracı dener test ederiz. Hemde kaynaşmış oluruz.....
  • quote:

Haaa! bu şahıs beni, geçen gün emir kipi ile tehdit etmiş.

Allah akıl fikir versin. Daha ne diyeyim...

Benim boş laflara karnım tok....

İsteyen; bineceği uçak saatini versin, buyursun gelsin.
    Antalya HavaLimanından kendisini alır, en uygun yolda aracı dener test ederiz. Hemde kaynaşmış oluruz.....

dipnot düşelim:
    ayağı gaz ile frene yetişebilecek kadar yaşı büyük olanları davet edelim abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U1H2

ortam gergin reyis çolukçocuksavar mekanizmamız devrede
  • arkadaşlar iyi günler. bende aranıza yeni katıldım. 1 hafta önce cruze sw 1.4t aldım. forumun yeni üyesiyim dolayısıyla biraz acemiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jediedi

arkadaşlar iyi günler. bende aranıza yeni katıldım. 1 hafta önce cruze sw 1.4t aldım. forumun yeni üyesiyim dolayısıyla biraz acemiyim.

hayırlı olsun
  • *Mesajımı silen yönetici arkadaş; mesaj içeriğim konu içinde bulunan yanlış bilgilerin düzeltmesi bulunan
    ve genel yorum yapılan düzeltme içerikli yazımı, mesaj içeriğini tam anlamadan silmeyiniz...

Tamam "her şikayeti okuyamazsınız" ama her emek sarf edilip yazılan mesajıda silemezsiniz.
    Mesajımı şikayet eden ve hatasını gizlemeye çalışan üyeyi mercek altına alsanız daha faydalı bir durum oluşacak.

Benim bu konuya ve arabaya katkılarım tüm sayfalar içindeki paylaşımlardan ve PM den yaptığım yazışmalardan bellidir.
    Bazı gereksiz yorumcuların şu konuya zerre kadar faydası yok, olamaz da. Bu DH içinde çölde kum tanesi gibiler.....

Çoluk çocuğun oradan buradan duyma, okuma ile yorumladığı bir duruma getirip, yanlış bilgiler ile üyeler yanıltılmakta
    Araba kasa değiştirecek yıllardır alacağımda alacağım. Milleti garip bir huy ve umursamzalıkla bezdirdiler.
    Bu konuya takılan her eski üye bu gibi üyeleri gibileri çok iyi tanır. Kendilerini rezil edip durular.

Bu yanlış bilgi yazan üye(ler) abuk subuk fiyat verip ısrar ettiği, sonra verdiğin bayi ve adamı arayıp fiyat aldığımızda uydurukçuluğu
    ortaya çıktığı günleri ne çabuk unuttu? Bu kadar adam geldi geçti bu sayfalardan, malesef bunun gibiler hiç bitmedi gitti.

Birde yazmış 2013lerde yeni özellik...

Neymiş; eskiden camlar tek dokunuş iniyormuştaa, tek dokunuşta kalkmıyormuş. Yeni özellik olarak gelmiş...

Bekle yeni özellik...
    Yeni özellik olsa, geçen sene aldığımız 2012 model HB araçta olmazdı. (bu kapağı iyi sakla, diğerllerinin yanına koy)

Birde neymiş; Lokurtu sorunu giderilmiş.

Nereye giderilmiş!
    Tasarım aynı, mal aynı. Uyduruktan satış temsilcilerinin, iki uyduruk lafına inanıp yorum yapmak budur...

Spoyler'e ne demeli!
    GM zaten var olan ve sonradan bir partide kaldırdığı ürünü tekrar sunacakmış. Aman! ne büyük haber...
    Var olan birşeyi, kaldırıp sonra tekrar vermenin, neresi yeni donanım yada neresi yeni özellik?

Bu ve bunun gibi arabalar saçma sapan yorunları yapanlar yüzünden bu hale geldi.
    Uyduruk yorumculardan bıktık usandık.

*Uyduruktan bilgi verip, üzerine verdiği bilgilerin yine yanlış olduğu ortaya çıkan üye;
    Mesajı şikayet yöntemi ile sildirerek, hataları örtemezsin. Kimin ne olduğu çok iyi bilinmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 8 Temmuz 2013; 19:53:52 >
  • bir zamanlar bu tür yöneticiler yüzünden büyük bir grup ile r10 isimli forumu terketmiştik sanırım dhde aynı yere doğru gidiyor.
  • R10 mu Yahu orası öyle fiyasko bir forumdu ki yıllar önce ddos atakları yapıyor diye adamın tekini smod yapmışlardı. Burada ki yönetici arkadaşlarda kafasına göre iş yapıyorsa direk yönetim de ki üyelere şikayet edin olsun bitsin. Çoluk çocukla uğraşılmaz. Dediydi dersiniz

Bu arada jediedi arkadaşım aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. 1.4T ailesi genişliyor desenize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HARBINGER -- 8 Temmuz 2013; 20:00:59 >
  • 
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.