Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (1237. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.111
Cevap
162
Favori
3.530.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İHS@N

Birde aklıma bu bagaj acmayla ilgili birseyler geliyor.odaktaki elektrikci arkadasada sordum olabilir dedi.bagaj üzerindeki açma düğmesinin mutlaka içerden biyerden giden bir kablosu var.Elektrikci cocuk yerini söylemedi (söylesede yapamam ya) ama istersen yaparım dedi.Biliyorsunuz ayak aydınlatmalarını yaparkende tavan ısıklarının kablosunu bulup onun üzerinden baglamıstı.yakın zamanda bakıma gidiyorum gittiğimde bunuda hallettirmek istiyorum.

aman!!! bu çok iyiymiş. olumlu sonuç alınırsa mutlaka bizleri de haberdar et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Birde aklıma bu bagaj acmayla ilgili birseyler geliyor.odaktaki elektrikci arkadasada sordum olabilir dedi.bagaj üzerindeki açma düğmesinin mutlaka içerden biyerden giden bir kablosu var.Elektrikci cocuk yerini söylemedi (söylesede yapamam ya) ama istersen yaparım dedi.Biliyorsunuz ayak aydınlatmalarını yaparkende tavan ısıklarının kablosunu bulup onun üzerinden baglamıstı.yakın zamanda bakıma gidiyorum gittiğimde bunuda hallettirmek istiyorum.

Bluetooth olan her telefon kullanabiliyor.ben samsungla kullanıyorum.

tabi haber veririm.

motor konusunda bilmiyorum keske olsa cıkma bi motor ayarlardık :)
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-cadence-usb-ve-sd-sdhc-mmc-hafiza-karti-aparati-67828616/detay/

Bizim araclara olurmu acaba.satıcıya mesaj attım henüz cevap gelmedi.olursa gercekten süper olur.

aklımda olan bir proje vardı , yazın uğraşacaktım , bu ilanı görünce belki daha erken gündeme alabilirim.
    aracın aux girişinden mp3 çalar telefon gibi cihazların sesi az geliyor ,
    sebebi ise giriş değerinin yüksek olması , yani bu tip pilli cihazlar zayıf kalıyor.

evde kullandığım çin işi bir müzik kutusu var , usb ve sd kart takılıyor,
    kumandası ve iki adet hoparlörü ile içindeki telefon bataryası ile ,
    mutfakta balkonda banyoda epey iş görüyor.

proje : bu cihazın devre katını söküp , kolaçağın içine yerleştirip ,
    ses çıkışını da oradaki auxa vermek . parça değişimini kendi tuşları yada kumandadan yapmak .

bende zaten 6 lı mp3 çalar var , ne gereği var derseniz: acil durumlar için .. cd yazma fırsatı olmayınca işe yarar.
    ve sürekli güncellenen bir en sevilenler albümü.

bu gibi cihazları japon pazarı , 1milyoncu , alt geçit dükkanları gibi yerlerde 30 liradan başlayan fiyatlarlar bulmak mümkün..
    üzerine 1 adet adaptör ve 3,5 mm stereo jack +işçilik

• quote:

Orijinalden alıntı: lebu

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-cadence-usb-ve-sd-sdhc-mmc-hafiza-karti-aparati-67828616/detay/

Bizim araclara olurmu acaba.satıcıya mesaj attım henüz cevap gelmedi.olursa gercekten süper olur.

aklımda olan bir proje vardı , yazın uğraşacaktım , bu ilanı görünce belki daha erken gündeme alabilirim.
    aracın aux girişinden mp3 çalar telefon gibi cihazların sesi az geliyor ,
    sebebi ise giriş değerinin yüksek olması , yani bu tip pilli cihazlar zayıf kalıyor.

evde kullandığım çin işi bir müzik kutusu var , usb ve sd kart takılıyor,
    kumandası ve iki adet hoparlörü ile içindeki telefon bataryası ile ,
    mutfakta balkonda banyoda epey iş görüyor.

proje : bu cihazın devre katını söküp , kolaçağın içine yerleştirip ,
    ses çıkışını da oradaki auxa vermek . parça değişimini kendi tuşları yada kumandadan yapmak .

bende zaten 6 lı mp3 çalar var , ne gereği var derseniz: acil durumlar için .. cd yazma fırsatı olmayınca işe yarar.
    ve sürekli güncellenen bir en sevilenler albümü.

bu gibi cihazları japon pazarı , 1milyoncu , alt geçit dükkanları gibi yerlerde 30 liradan başlayan fiyatlarlar bulmak mümkün..
    üzerine 1 adet adaptör ve 3,5 mm stereo jack +işçilik

merhaba,

Ne yalan söyleyeyim bende düsündüm bunu.ugrasılırsa olabilir.benim hep kafama takılan yeni cruzeların üzerindeki teyp bizden farklı değil.aslında birtanesinin usb kablosunu takip edebilsek nereye nasıl baglandıgını belki birseyler cıkar.Bu işe cok kafa yoruyorum.amerikada grom audio diye bir firma var.google yazınca cıkıyor.bir kac kez mail attım o zaman chevrolet için ürünleri yoktu.simdi var ama cruze listede gözükmüyor.
  • quote:

quote:

bizde zaten bu çalışmanın uygulanmış hali var

http://www.youtube.com/watch?v=ieNaIgEvxW8&feature=g-upl&context=G2584256AUAAAAAAAAAA
  • quote:

Orijinalden alıntı: daos009

quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=ieNaIgEvxW8&feature=g-upl&context=G2584256AUAAAAAAAAAA

güzel çalışma. uygulama yeri ve fiyat bilgisi mevcut mu?
  • Herkese iyi pazarlar.

Arkadaşlar Insignia'nın Necvox navigasyonu Cruze için uygun mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Herkese iyi pazarlar.

Uyacağını sanmıyorum Coşkun. Necvox'un Cruze için ürettiği navi farklı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim orada cruze kumandadan bagaj açmada son nokta başlığında butün detaylar mevcut. bağlıntı şemaları ve videolarına kadar. paylaşımdır (sonra yanlış anlaşılmasın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Herkese iyi pazarlar.

Uyacağını sanmıyorum Coşkun. Necvox'un Cruze için ürettiği navi farklı.

Yarın servise de sorayım. Ekranlar aynı sanıyordum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzlegrand

Normal periyodik bakımlarda falan LPG'li olduğu için sorun çıkarmazlar değil mi?

aracımda lpg olmadığı için kesin bir yorum yapamayacağım.

LPG'li olduğu için garantiden çıkmış oluyor zaten. Periyodik bakımları ya da herhangi bir arızayı, ücreti karşılığında yaparlar. Araç LPG'li diye bakım yapmıyoruz diyemezler, öyle birşey yok.

GM LPG sorun etmiyordur ama VW sorun ediyordu LPG var ise bayinin aracı bakım için almama hakkı vardı :) ve bundan önceki VW BORA aracımı 90.000 mkm bakımı için götürdüm aldılar.Daha sonra başka bir arıza için görüştüm artıkı LPG araç almıyoruz servise dediler.Farzedin kaza yaptım nolcak dedim olsun gene almıyoruz lpg tankını sökün gelin dediler :)
    Gerçi herhangi 90000 km bakımda değişien bir arızadan sorun olsaydı her türlü o aracı tamir ettirirdim makeme ile birlikte falan ama GM de yakında başlar LPG araç almıyoruz demeye.

İşte takıldığım nokta da bu zaten. Daha 8 aylık aracı periyodik bakıma sokarken bile sorun yaşayacaksam hiç gerek yok LPG taktırmaya. Diğer yandan da benzin fiyatları ciddi sorun olmaya başladı... :(
  • Cruze sınıfında başka bir araç yok bu kalite ve sağlamlıkta. 3*4 yıllık golf, audi A3 lerin dahi kaplamalrı soyuluyor tık yok cruzeda.

Bana göre tek sıkıntısı servislerin bilgisizliği ama çoğu servis öyle.

Yakıt, konfor, güvenlik sağlamlıkta lider Cruze
  • bende cruze kullanıcısıyım arac cok ıyı otobanda olsun tutus cok ıyı ama yuksek hız yaptıgınızda aracı tutmak bıraz zorlanabılıyor.edırne yolunda yaklasık 130 135 km hızla gıderken ruzgarda vardı aracı tutmak cok zordu aracın dıger bır sorunuda yakıtı arac 100km neredeyse 10 kusur lıtre yıyor helekı dur kalk yapıyorsanız kı ıstanbul trafıgı bu bazen gecebılıyor. 1.6 motor bazen rampalarda yetmıyeebılıyor arac dık rampalarda dur kalk yaptıgında helekı arac doluysa dırekt stop edıyor ve gerı gıtmek zorunda kalabılıyorsunuz sahsen yasadım.ama arac dızayn olarak sınıfındakı araclara gore cok ıyı ve fıyatına gore neredeyse full paket verıyorlar benımkı ls pakettı ve ek bırsey almadım sadece fılm cektım camlara cruise control laarm her derı dreksıyonlar hersey ıcınde buda b aracı cok cazıp kılıyor.ben araca tup taktırmadım ve takılmamasınada onerırım yazık olur araca dıye dusunuyorum yakıt yakımı yuzunden 2 gun once aracımı takasa verdım ve 1.3 motor yenı astra aldım cruze mukemmel bır arac fakat yakıtta olsun ve rampalarda olsun cok agır sımdı 2.0 dızel motur geldı ama nette 8 lt yazmıslar bence o yıne 10 lt rahat bulur belkı gecer bende aldıgımda nette 8 lt yazıyordu arac 16260 km de 10 ltden asagı ınmıyor dedıgım gbı arac super bır arac param olsa aracı satmam kapıda kalsın derdım alacak olan arkadaslara test surusu yapmasını tavsıye ederım...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bizim orada cruze kumandadan bagaj açmada son nokta başlığında butün detaylar mevcut. bağlıntı şemaları ve videolarına kadar. paylaşımdır (sonra yanlış anlaşılmasın)

merhaba,

daos tebrikler dostum valla cok güzel olmus.baktım inceledim helal ne diyelim.metin bayagı güzel isler cıkarmıs.katlanır ayna falan :) dur bu bagaj isine bende giriseyim.vakit bulursak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esd508

bende cruze kullanıcısıyım arac cok ıyı otobanda olsun tutus cok ıyı ama yuksek hız yaptıgınızda aracı tutmak bıraz zorlanabılıyor.edırne yolunda yaklasık 130 135 km hızla gıderken ruzgarda vardı aracı tutmak cok zordu aracın dıger bır sorunuda yakıtı arac 100km neredeyse 10 kusur lıtre yıyor helekı dur kalk yapıyorsanız kı ıstanbul trafıgı bu bazen gecebılıyor. 1.6 motor bazen rampalarda yetmıyeebılıyor arac dık rampalarda dur kalk yaptıgında helekı arac doluysa dırekt stop edıyor ve gerı gıtmek zorunda kalabılıyorsunuz sahsen yasadım.ama arac dızayn olarak sınıfındakı araclara gore cok ıyı ve fıyatına gore neredeyse full paket verıyorlar benımkı ls pakettı ve ek bırsey almadım sadece fılm cektım camlara cruise control laarm her derı dreksıyonlar hersey ıcınde buda b aracı cok cazıp kılıyor.ben araca tup taktırmadım ve takılmamasınada onerırım yazık olur araca dıye dusunuyorum yakıt yakımı yuzunden 2 gun once aracımı takasa verdım ve 1.3 motor yenı astra aldım cruze mukemmel bır arac fakat yakıtta olsun ve rampalarda olsun cok agır sımdı 2.0 dızel motur geldı ama nette 8 lt yazmıslar bence o yıne 10 lt rahat bulur belkı gecer bende aldıgımda nette 8 lt yazıyordu arac 16260 km de 10 ltden asagı ınmıyor dedıgım gbı arac super bır arac param olsa aracı satmam kapıda kalsın derdım alacak olan arkadaslara test surusu yapmasını tavsıye ederım...

Dizel cruze 800 km de suandaki yakiti sakin kullanimda 6,3 lt. Sehirici daha cok kullanilirsa olsa olsa 6,5 7 arasi gorur diye tahmin ediyorum.
  • arkadaşlar aracın arka camında yazan bayi ismi vardır.
    servisin periyodik bakım ücreti politikasına tepki olarak ,
    bu yazıyı silmek istiyorum ,
    nereye kazıklandığımızın reklamını yapmaya gerek yok,
    zaten plakalıkları değiştirmiştim,

bu boya ne ile çıkar, rezistansa cama zarar vermeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esd508

bende cruze kullanıcısıyım arac cok ıyı otobanda olsun tutus cok ıyı ama yuksek hız yaptıgınızda aracı tutmak bıraz zorlanabılıyor.edırne yolunda yaklasık 130 135 km hızla gıderken ruzgarda vardı aracı tutmak cok zordu aracın dıger bır sorunuda yakıtı arac 100km neredeyse 10 kusur lıtre yıyor helekı dur kalk yapıyorsanız kı ıstanbul trafıgı bu bazen gecebılıyor. 1.6 motor bazen rampalarda yetmıyeebılıyor arac dık rampalarda dur kalk yaptıgında helekı arac doluysa dırekt stop edıyor ve gerı gıtmek zorunda kalabılıyorsunuz sahsen yasadım.ama arac dızayn olarak sınıfındakı araclara gore cok ıyı ve fıyatına gore neredeyse full paket verıyorlar benımkı ls pakettı ve ek bırsey almadım sadece fılm cektım camlara cruise control laarm her derı dreksıyonlar hersey ıcınde buda b aracı cok cazıp kılıyor.ben araca tup taktırmadım ve takılmamasınada onerırım yazık olur araca dıye dusunuyorum yakıt yakımı yuzunden 2 gun once aracımı takasa verdım ve 1.3 motor yenı astra aldım cruze mukemmel bır arac fakat yakıtta olsun ve rampalarda olsun cok agır sımdı 2.0 dızel motur geldı ama nette 8 lt yazmıslar bence o yıne 10 lt rahat bulur belkı gecer bende aldıgımda nette 8 lt yazıyordu arac 16260 km de 10 ltden asagı ınmıyor dedıgım gbı arac super bır arac param olsa aracı satmam kapıda kalsın derdım alacak olan arkadaslara test surusu yapmasını tavsıye ederım...

cruze yokuşta stop ediyor deyip 1.3 astra almanız pek de mantıklı bir hareket olmamış bence.keşke 1.3 astra yokuş ve genel performansıyla ilgili astra forumunda yazılanları okusaydınız...124 beygirlik bir araç yokuşta stop ettiriliyorsa benim tek düşüncem, o aracın yokuşta hakkıyla kullanılmadığıdır.

yakıt tüketimi konusunda haklısınız.
  • Arkadaşlar merhaba bende cruze LT 1.6 AT WTCC Edition Aldım 2 gün önce ama daha teslim almadım nasipse çarşamba inşallah.Şimdi o kadar yer gezdimki araçla ilgili okumadıgım yer kalmadı bir çok kişi bu aractan şikayetçi oldugunu belirtmiş. yokuşta gitmedigini vs vs... benim sizden yorumlamanızı ıStedigim 3 modelin verileri .anlayan arkadaşlar yapabilirlerse çok sevinirim.cruze ile bunlar arasında bi fark varmı falan gibisinden .

CRUZE LT1.6 AT

Maksimum Güç (PS): 124 PS/91 kW@6400 rpm
    Tork : 154 Nm@4200 rpm

TOYOTA COROLLA 1.6
    Maksimum güç :124/ 6000 PS/dd
    Maksimum tork :157/5200 Nm/dd

HONCA CIVIC 1.6

Maksimum güç: kW@Dev/Dak (PS): 92/6500 (125 PS)
    Maksimum tork : 152 Nm / 4300 rpm
  • bunca sayfanın özünde ,diğer iki araçla kıyaslayınca ,
    sadece cruze un "gitmemesi" konusundaki yorumlar doğru.

atak bir araç değil. diğer ikisi daha "seri" diye tabir edilebilir. gaza verilen ivmelenme tepkisi diğer iki araçta daha büyük.
    bunu telafi etmemin yolu da aracı devirli kullanmaktır. ( listede verdiğiniz maksimum güç ve tork devirlerine yakın vites değişimi ve sürüş )
    ama bu sadece 3 aracı da kullanmış sürücünün yorumudur.
    otoyolda dışardan gören birinin anlayacağı kadar fark yoktur.

tork ve güç değerleri birbirine yakın araçlar sonuçta .

burada yazmadığınız kıyaslama kriterlerinde bence cruze açık ara öndedir.
    (en önemlisi fiyat, güvenlik , estetik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacan891

Arkadaşlar merhaba bende cruze LT 1.6 AT WTCC Edition Aldım 2 gün önce ama daha teslim almadım nasipse çarşamba inşallah.Şimdi o kadar yer gezdimki araçla ilgili okumadıgım yer kalmadı bir çok kişi bu aractan şikayetçi oldugunu belirtmiş. yokuşta gitmedigini vs vs... benim sizden yorumlamanızı ıStedigim 3 modelin verileri .anlayan arkadaşlar yapabilirlerse çok sevinirim.cruze ile bunlar arasında bi fark varmı falan gibisinden .

CRUZE LT1.6 AT

Maksimum Güç (PS): 124 PS/91 kW@6400 rpm
    Tork : 154 Nm@4200 rpm

TOYOTA COROLLA 1.6
    Maksimum güç :124/ 6000 PS/dd
    Maksimum tork :157/5200 Nm/dd

HONCA CIVIC 1.6

Maksimum güç: kW@Dev/Dak (PS): 92/6500 (125 PS)
    Maksimum tork : 152 Nm / 4300 rpm

hocam cruze aldıktan 2 gün sonra bile toyota, honda ile karşılaştırmalara giriyorsan senin cruze hem cok yakacaktır hem de gitmeyecektir ... Keske bunu mu ya da şunu mu alsaydıma girenin cruzela mutlu olması biraz zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12351236123712381239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.