Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (501. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.221
Cevap
90
Favori
1.055.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhangibi bir kaza olmadı 2-3 yol önce direksiyon kutusu parça değişmişti o zaman dikkatli takılmamış galiba o sünger o sünger anladığım kadarıyla kapıyı açınca ön kısmındaki sünger sağ tarafta var solda yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • didamert kullanıcısına yanıt
    Oto filmcilerin kullandığı ısı tabancalarından aldım bir adet. İnternette videoları var, izlerseniz nasıl tatbik edeceğiniz hakkında fikir de edinirsiniz. Isı tabancası ile ısıtılınca orjinaline dönüyor
  • Arkadaşlar kolay gelsin 2007 captiva da ayna yanında tavandan gelen park sensörü girişi gibi kablo var tamponda sensörler var ama gösterge yok ayrıca yağmur sensörü var park sensörü için ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel servisin tavsiyesiyle aracımın emme manifoldunu değiştirdim. bu arada birkaç rulman kayış vs değişmiş. ben arabayı ekonomi modunda uyuz sanıyordum meğer değilmiş. hızlanırken 130 dan itibaren sanki arkadan demir atılır gibi yavaşlıyordu şimdi 160 a bir nefeste çıkıyor. yolda da yağ gibi akıyor. tüketimi hesaplamadım daha ama düşeceğinden eminim. eğer ki benzer belirtileriniz varsa değiştirmenizi tavsiye ederim.
  • 2008 Captiva, partikül filtre iptali ve yazılım için 800 TL fiyat teklif edildi.
    Önerir misiniz, gerek var mı?

• Ankara için, lütfen işinden anlayan uygun bir servis tavsiyesi yapın.
    Captiva, 2008

• quote:

Orijinalden alıntı: didamert

2008 Captiva, partikül filtre iptali ve yazılım için 800 TL fiyat teklif edildi.
    Önerir misiniz, gerek var mı?
    Sıkıntı nedir hocam, neden iptal ettirmek istiyosun? Aracın orijinalliğinin bozulmasını şahsen tavsiye etmem.

• hector81 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntım yok, birisi söyledi/teklif etti. Ben düşüneyim dedim. Karar vermedim. Muhtemelen de yaptırmayacağım. İleride katalitik konvertör değişme falan isterse, sanırım pahalı, o zaman geldiğinde yaptırırım herhalde.

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    Telefon numaram 05065814991
    Whatsapp grubuna dahil edebilirmisiniz

• Verdiğiniz linklere tıklayınca sayfa açılmıyor

• MERHABA 2012 MODEL ARACIM VAR 120KM HIZA GELINCE VITES 4 E ATIYOR
    HIZI DUSUYOR VE 1.3.5 VITES KULLANIM DISI OLUYOR.KONTAK KAPAT AC YAPINCA DURUM
    DUZELIYOR FAKAT 120KM HIZA CIKINCA AYNI SEYI TEKRARLIYOR SEBEBI NEDIR
  • furkan yagmurlu F kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağlatın hata mesajı görünür.
  • arkadaşlar 2013 captiva için periyodik bakım süresi nedir? 10.000 km mi 15.000 mi? bilgi verebilecek birisi var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

arkadaşlar 2013 captiva için periyodik bakım süresi nedir? 10.000 km mi 15.000 mi? bilgi verebilecek birisi var mi?
    Hocam eski kasanın 15bin km, yeni kasanın da 15bin olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hector81 -- 7 Mart 2020; 10:17:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector81

Hocam eski kasanın 15bin km, yeni kasanın da 15bin olduğunu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim dostum. birisi 10.000km demiş gibi hatırlıyorum da en doğrusu buraya sormak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

teşekkür ederim dostum. birisi 10.000km demiş gibi hatırlıyorum da en doğrusu buraya sormak.

Alıntıları Göster
    Kitapçığına da bakabilirsin hocam, yanlışlık olmasın(Ülke şartlarında 10binde değiştirmenin faydalı olacağı söylenegelir genelde)

• quote:

Orijinalden alıntı: hector81

Kitapçığına da bakabilirsin hocam, yanlışlık olmasın(Ülke şartlarında 10binde değiştirmenin faydalı olacağı söylenegelir genelde)

Alıntıları Göster
    ikinci el aldım kitapçık yok ki bence 10.000 çok az biz son çıkan transitleri 20.000 de servise sokuyorduk.
  • Captiva periyodik Bakım 10.000 KM dir arkadaşlar buna dikkat edin

• İSTANBUL/KARTAL
    AKINCI OPEL CHEVROLET SERVİSİNİ size öneririm Kartal Oto Sanayi'de İşini iyi yapar ve fiyatlarıda Uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: harun2565

İSTANBUL/KARTAL
    AKINCI OPEL CHEVROLET SERVİSİNİ size öneririm Kartal Oto Sanayi'de İşini iyi yapar ve fiyatlarıda Uygun
    bilgiler için teşekkür ederim. ben antalyadayım opan servise yaptırıyorum. astramı da oraya götürürdüm. bu arada aracı start-stop ile kullanan var mı? tüketimi ne kadar etkiliyor bilgi verebilir misiniz? düz aküyü değiştirmeyi gerektirecek bir fark oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.