Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (482. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.221
Cevap
90
Favori
1.055.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Gayet de olmuş. Bana göre biraz büyük. 10,4 inç mi ekran? Araba kullanırken dikkatimi çok dağıtır. Şöyle 8 inç bir tabletle daha iyi olur gibi...

Özellikle navigasyonda çok işe yarıyor büyük ekran. Aracın içi zaten büyük, bir sıkıntı olmuyor. Dikkat dağıtma olayında, birşey diyemem o kişisel bir olay. Bence büyük olması daha güzel...

Bu arada evet Tab s 10,5" olan. Özellikle bu modeli tavsiye ederim, çerçeveler ufak, daha güzel duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhoi -- 13 Şubat 2018; 15:26:41 >
  • Merhaba,

Mart'ın 9'unda 2011 High aracımın muayenesi doluyor, 3'ü için randevu aldım. Daha onceki aracımı muayene suresi dolmadan sattıgım için bu ilk muayenem olacak. Özellikle dikkat etmemiz gereken neler vardir?

Araç 4x4 olduğu için fren testinde sıkıntı çıkabilir, deniyor. Aracı roller'a koymak yeterli mi? Yetkililer şöyle yapın böyle yapın dediğimizde dinliyorlar mı? Açıkçası aşırı duyarsız olduklarını bildiklerimden etrafta da 4x4 araçlara fren testi sırasında çok zarar verdiklerini duydum.

Egsoz emisyon ölçümünü muayene oncesinde sanırım yaptırabiliyoruz. Kaç gün onceden yaptırmak yeterli?
  • opel yetkili servislerinde kampanya varmış 28 şubata kadar 5 yaş üzeri araçlara periyodik bakim (hava,yağ,mazot,polen filtreleri ve yağ değişimi) 500 tl randevu aldım Ankara beyaz opel yetkili servisinde bakım yaptiracağim sanayide filtrelere 150tl, 7lt yağa 140 tl istediler usta işçiliği ile en az 350-400 arasi tutuyor serviste 500 tl 6 taksit işime geldi bilginiz olsun aracida tertemiz yıkayıp teslim ediyorlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Çarşamba günü ben de captiva 2012 LTZ bakmaya gideceğim. Opel astra 1.4T cosmo kullanıcısıyım. HB'den yüksek araca geçiş biraz düşündürüyor. Arabayı incelerken özellikle dikkat etmem neler vardır?

Araç şuhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-noyaner-2-el-den-2012-captiva-ltz-7-kisilik-full-plusm.media-521451887/detay
  • Blitzkrieger B kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun şimdiden. Yalnız aracın kilometresi bana çok yüksek geldi. Ağır bakımlar (triger, alternatör...vs ) yapılmış mı ona bakın. Ayrıca iyi bir oto ekspertizden rapor alın araba ile ilgili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Km çok yüksek hocam gerçekten böyle bir araca ihtiyacınız var mı az para vermiyorsunuz fiyatı da uygun değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bence fiyat makul. Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi km yüksek. Bu fiyata bence normal ama.

Çünkü düşük km Ltz'leri bu fiyata vermezler. Hatta düşük km 2011 modellere bu fiyatları istiyorlar....
  • Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    herkese teşekkürler cevaplar için.

KM yüksek ama düşük kmli bir captiva bulamadım. Evde iki aracımız var, birini gezi, kamp vs için kullanmak istiyoruz. O yüzden captivalara bakıyorum. Yeni kasalarda da bu fiyata başka bulamadım.

Yakın arkadaşım opel - chervolet servisi, izin verirlerse ona götürüp göstermeyi düşünüyorum ama galeriler genelde buna karşı çıkıyor. Ben ön görüşme ve pazarlık için gideceğim.
  • muhoi M kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam aynen de söylediğin gibi.

bir de şunu buldumhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-ader-auto-plus2013-plusltz-plushatasiz-plusboyasiz-plusservis-bakimli-464347917/detay

91bin diyorlar 14 bin tl fark var iki araç arasında. Kendi aracım 65-68 aralığında gidiyor, 70K'yı tamamlarım ama 90K biraz zorlar.
  • fiyat normal düşük km de olanlara 85 den az istemiyorlar hele bir de 2013 modelse 95 civari istiyorlar ltzler zincirli triger vb bakimi yok v kayış değişir. turbo kontrolu, enjektör kontrolü, şanzıman kontrolü yaptırın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

haklısın hocam aynen de söylediğin gibi.

bir de şunu buldumhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-ader-auto-plus2013-plusltz-plushatasiz-plusboyasiz-plusservis-bakimli-464347917/detay

91bin diyorlar 14 bin tl fark var iki araç arasında. Kendi aracım 65-68 aralığında gidiyor, 70K'yı tamamlarım ama 90K biraz zorlar.

İlk bulduğunuz daha mantıklı.

Yalnız şunu söyliyim. 200bin km biraz tehlikeli bir eşik. Araba 200bini geçince insanlar alırken iki kez düşünecekler. Bir de malum, Chevrolet çekildiği için bizim araçlarda km bence daha da önem kazanıyor.

Bence biraz biriktirip, 120-130 bandındaki araçlara bakın derim. Veya satarken artık ona göre satarsınız. Veya hiç zarar etmezsiniz, ben aldım kardayım şu anda...

• muhoi M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim derdim kar etmek değil açıkcası. Alayım güzel güzel kullanayım.

Yarın bir kontrol edeyim, usta arkadaşı da götürmeye karar verdim zaten. Yazılanları not aldım, bakımlar yetkili opel servisinde yapılmış hep. Dedikleri doğru ise servis kayıtlarını da alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

Hocam benim derdim kar etmek değil açıkcası. Alayım güzel güzel kullanayım.

Yarın bir kontrol edeyim, usta arkadaşı da götürmeye karar verdim zaten. Yazılanları not aldım, bakımlar yetkili opel servisinde yapılmış hep. Dedikleri doğru ise servis kayıtlarını da alabilirim.

Benim kastım kar etmeniz değil hocam, ileride rahat ve zararsız satmanız. Yoksa benimde önceliğim önce kullanmak araçları.

Hayırlısı olsun şimdiden
  • Merhaba,

Haftasonu muayeneye girdim, hafif kusurla geçti. Kısa far ayarı çok yüksek, motor no okunamıyor ve arka silecek yıpranmış yazmışlar. Neyse ki sıkıntılık durumlar değil.

Silecek işini anlarım ama motor no okunamıyor meselesine hala anlayabilmiş değilim. Far ayarı içinse açıkçası farlara uygun raporu alanı duymadım.

Zaman zamab gece yolculuklarında kısalarım yansa dahi karşı taraftan ikaz edildiğim oluyor ancak ben aracın yüksek oluşuna bağlıyorum, malum karşıdan gelen yüksek araçların da farları aynı şekilde bizim gözümüzü alıyor.

Fikri olan var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar yeniden merhaba. Daha önce link attığım aracı alamadım, benden önce araç satılmış ve 72bin'e satmışlar.

Şimdi 2013 model buldum 93 bin demişler ama pazarlıkla daha uyguna alabilirim diye düşünüyorum. İdeal fiyatın ne olması gerekir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-hatasiz-boyasiz-2013-yeni-kasa-captiva-163-beygir-6-ileri-vites-534577510/detay

Araç bu.

Merhaba geçen gün özel bir Chevrolet servisindeydim, onlarda da bu resimdeki aracın aynısından vardı. Yeni almışlar. Kilometresini sormadım ama 92000 TL'ye almışlar. Sanıyorum kondisyon durumuna göre 90-93 arası değişiyor bu modeller...

• O zaman ne kadar pazarlık o kadar iyi

Bu arada far ayarı için şöyle bir durum var. Misal benim astrada bixenon farlar var ve simetrik ya da asimetrik ayarlayabiliyorsunuz. Trafiğin akış yönüne göre şöför tarafını yüksek ayarlanabiliyor. Böyle olunca çok göz alıyor. Böyle bir ayar var ise ondan olabilir.

Captivalarda o kadar modern teknolojik özellikler yok, en azından makyajsız versiyonlarda :) Yani otomatik tek tarafı ayarlama veya araç yüküne göre otomatik ayar gibi... Manuel ayar var ancak nasıl ayarlarsam ayarlayayım karşı tarafı rahatsız ediyor.

• Arkadaslar merhaba, Antalya'ya tasindim ve burada Captiva dan anlayan usta tavsiyesine ihtiyacim var. Onerilerinizi bekliyorum :)

• arkadaşlar merhaba. 2011 captiva sahibiyim. araç 83000 km'de. 2500tl tramer kaydı var ön sağ çamurluk ve kaputun birleştiği yerde ufak bi boyası var. satmak gibi bir düşüncem var sizce kaç paraya satılabilir?

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.