Şimdi Ara

Chevrolet Captiva - tüm başlıklar - (481. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.222
Cevap
90
Favori
1.055.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısalara farklı ledler denedik bugün yine sığdıramadık kapağın içine... Phillips xenon effect denedik normal ampul o da ilk yakınca güzel sonradan sarıya dönüyor. Taktık yine normal halojen ampul sarı sarı gezmeye devam maalesef. Park ampullerini turuncu yaptım o fena olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dejavu_54 -- 22 Ocak 2018; 21:57:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende captiva high var nagasyon taktırmak istiyorum ama hep radionun sökülüp, oraya takılıcağını söylüyorlar. Yeni captivalardaki gibi üst taraftaki eşya gözüne taktıramıyormuyuz

• Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Klima&yol bilgisayarı ekranını aşağıya alıp ekranı oraya takanlar var. Ama genelde radyo sökülüp oraya takılıyor. Şahsen benimki öyle. Diğer türlü uğraşmak lazım biraz.

• Dejavu_54 kullanıcısına yanıt
    yapan bır yer bulsam yaptırcam ama bılen bulamadım ankarada
  • Manyetizma kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir aparatla yukarı takılıyor. Aliexpresste var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyarr

Bunların sistemleri eski diye biliyorum. Bir de iyi paraya satılıyor. Sadece çerçeve alınıp, içi boş şekilde universal android teyp de alınır.

Birde ekran ufak, 6,2", diğer türlü 7" olur...

Ben araştırmıştım, sonra vazgeçip cırt cırt ile tableti bağlıyorum. Hem daha büyük ekran, hem de maliyet azalıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

quote:

Bunların sistemleri eski diye biliyorum. Bir de iyi paraya satılıyor. Sadece çerçeve alınıp, içi boş şekilde universal android teyp de alınır.

Ben araştırmıştım, sonra vazgeçip cırt cırt ile tableti bağlıyorum. Hem daha büyük ekran, hem de maliyet azalıyor...

Cırtlı tablet muhabbeti iyiymiş. Görsel paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

quote:

quote:

1-2 gün içinde paylaşmaya çalışırım hocam...

• Bu yukarıda attığım komple multimedya değil zaten. Orj teybe bağlanıyor. Yalnızca ekran ve sd kart slotları var. Bir de dokunmatik ve android. Radyo - cd çalar gibi fonksiyonları orj üniteden kuulanılıyor. 1200 Lira gibi bir fiyatı var

• ceyarr kullanıcısına yanıt
    1200 lira fiyatın içinde vergi yok, bir de takılırsa gümrüğe, hayırlı olsun vergisi de var. %20 ilave oluyor.

Eski sistem olduğu için android'de olsa sıkıntı. Tad vermez ne yazık ki. 4.4 sürümü varmış.

https://tr.aliexpress.com/item/Free-Car-DVR-8G-TF-Upgrated-Multimedia-Radio-Car-media-player-for-Chevrolet-Captiva-2008-2011/32463055428.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.371be2MSMP5k&isOrigTitle=true

Ben link atıyım da, bakmak ve almak isteyen olursa, hiç yoktan iyidir...

• Tavan barının kapağı düşmüş veya çalınmış. Nerden kaça buluruz en uygun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hg34 -- 2 Şubat 2018; 17:40:54 >
  • Hg34 H kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız şehir neresi bilmiyorum Ankaradaysanız yıldız sanayide çıkma parça satan çok yer var oradan bulabilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • azaz06 kullanıcısına yanıt
    Nevşehirdeyim. O yüzden böyle ara parçalar sıkıntı oluyor.

• Arkadaşlar herkese selmalar iyi sürüşler. Benim ekran ışıkları bazen sönüyor. Sigorta ile mi ilgilidir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

quote:

quote:

Biraz geç oldu hocam idare edin artık.

Klima ekranı ile, doubledin arasını ortalıyorum. Böylece geri vitese takdığımda ekranı da görüyorum, radyoyuda kullanıyorum.

Üstte zaten dereceyi görsem yeterli. Genellikle auto mod'da oluyor zaten.

Bu sistemin maliyeti sadece cırt cırt band. 7,5tlye almıştım. Hala kullanıyorum. Yazın yapışkanlar eriyor, o zaman bir daha cırt cırt ile yenisini kesip yapıştırıyorum. Daha bitmedi ama aldıklarım . Bence ekstra para vermeye lüzum yok. Tabi şuda var. Ben aracı aldığımda bu double din ekran vardı. Sistemdeki kritik parça da burda.

Hatta kafalıklarda lcd vardı, çıkardım onları. Hem ses yapıyor, hemde hiçbir işe yaramıyor. Kafalık olarak da görevini yerine getirmiyor.

Varsa aklınıza takılan cevaplayabilirim...

• gkirvas G kullanıcısına yanıt
    Hocam 2007 civic vardı bende. Onda da ekranda böyle gidip gelmeler oluyordu. Arkada ki metal bağlantı yerlerini bir kontrol ettirin. Gevşeyen metalller olursa tekrar lehim yaptırırsınız.

Görünce aklıma bu geldi ama olmayabilir tabi ki. Aklınızda bulunsun...
  • Cevap için teşekkürler. Uygun zamanda bir baktırayım

• Arkadaşlar merhaba ismim Ahmet Yaklaşık bir hafta önce 2012 model Captiva high ile aranıza katıldım araştırmalarım sonucu bu forumda Captiva hakkında faydalı bilgiler gördüğüm İçin kayıt oldum ilerleyen dönemde gerek bilgi paylaşımı gerek soracağım sorular İçin yardımlarınızı bekliyorum cümleten iyi forumlar

• muhoi M kullanıcısına yanıt
    Gayet de olmuş. Bana göre biraz büyük. 10,4 inç mi ekran? Araba kullanırken dikkatimi çok dağıtır. Şöyle 8 inç bir tabletle daha iyi olur gibi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a.ak_79 A kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz. Güle güle kullanın aracınızı.
    Sakıncası yoksa kaça aldınız? 1-2 ay içinde ben de satmayı düşündüğüm için soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.