Şimdi Ara

Chevrolet aveo hala alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
17.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşim için 25-26 lira civarı otomobil bakıyoruz.

İlandaki arabayı beğendik.

Kronik sorun, baş ağrıtacak sürprizler vs hakkında nasıl bir arabadır? İhtiyaç halinde elden çıkarmak çok zor olur mu? Yedek parça sıkıntısı, tamir masrafları gibi sorunlar yaşatır mı?

Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa memnun oluruz. Veya ben o paraya şunu alırdım derseniz de araştırırız. Ancak tavsiye verirken sırf aynı fiyat etiketi var diye 200 küsür binde turşusu çıkmış ya da 15 bin lira hasar kayıtlı araçları söylemeyin lütfen.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-memurdan-tertemiz-az-kullanilmis-yakit-dostu-otomobil-504345591/detay/

• 1300 Km yolu 135 TL yakıtla gelmiş , hoş gelmiş
  • Lego95 kullanıcısına yanıt
    Lpg'nin 1.80 olduğu zamanlar heralde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yinede 10 kuruş yakması imkansız 135 / 1300 yapınca 0,10 kuruş çıkıyor. Yalan ya da yola başlamadan deposu doluydu sonra yoldan aldığını sayıyor.
  • Herkes adamın yakıt yorumuna takılmış. Aveo model araç hakkında yorumu olan yok mu acaba*
  • bir chevrolet aveo 2013 kullanıcısı olarak , ilandaki aracı almanızı önermem, bunu yerine bence biraz daha zorlayıp 2012 modelelrine bakabilirsiniz , en düşüğünde bile tatmin edici özellikleri var .
  • yağız hocam 200 küsür binde her aracın turşusu çıkmaz. Trafikte gördüğün araçların neredeyse yarısına yakının km si 200 binin üzerindedir. 25 26 bin civarına artık pek düzgün araba kalmadı. O yüzden km yüksek ama bakımlı araçlara bak derim.
  • tnght kullanıcısına yanıt
    30 üzerine çıkıyor rakam. maalesef çıkamıyoruz o kadar.
  • 2 sene önce 20k ya hatasız boyasız almadım. Keriz avı

• Lacetti bakın derim C sınıfı kendisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

1300 Km yolu 135 TL yakıtla gelmiş , hoş gelmiş

Ne zaman tayin olduğunu söylememiş ki
  • Yeni kasa harici aveo alinmaz , yuruyen tabut olarak biliniyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: SYE35

quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

1300 Km yolu 135 TL yakıtla gelmiş , hoş gelmiş

Ne zaman tayin olduğunu söylememiş ki

1300 km 135 tl ile yaklaşık km başına 10 kuruş yakması gerek. Türkiye şartlarında malesef bu imkansız. 10 tl ile 100 km yapacak bir araba bulunmuyor

• aynı aracın tüpsüzünü 2. sahibi olarak halen kullanmaktayım. Bakım harici Yeni yeni masraf çıkartmaya başladı. Bugün ustaya gittim, bobin değişecek dedi. Geçenlerde de motor suyu bidonunu değişmiştim delinmişti kronikmiş. Yani alınmaz diye bişey yok alınır ama illaki bakımı vs derken 500 1000 ufak bi para harcarsın. Ama o fiyata 5 6 yaşında başkada araç bulamazsın
  • Hala alınır, ama iş satmaya gelince oldukça ağır gider. Müşterisi zor bulunur. Kısacası alması kolay satması zor bir araçtır. Nereden mi biliyorum? 2 sene kullandım, 3 hafta önce zar zor sattım
  • Lego95 kullanıcısına yanıt
    Tayin olduğum zaman bunu yaktı demiş, yeni tayin oldum dememiş ki. Adam tayin olduğunda lpg 2 liranın altındaydı belki

• quote:

Orijinalden alıntı: SYE35

Tayin olduğum zaman bunu yaktı demiş, yeni tayin oldum dememiş ki. Adam tayin olduğunda lpg 2 liranın altındaydı belki

O zaman benim araba da 15 kuruş yakıyor 5 sene önce öyleydi yani
  • Ben lacetti hb aldım 2010 model tavsiye ederim C segment en azından. Dediğiniz gibi bu yaşlarda daha ucuz marka yok. İkinci el kaygım yok uzun sure kullanacağım sonrasını bilemem. Sanayide özel servis illaki bulursun zaten yetkili Opel de bakıyor. Geçenlerde yetkili servise Z rot sormuştum ellerinde yoktu ama sipariş ile 2-3 günde getirtiriz dediler yedek parça sorunu olacağını sanmam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.