Şimdi Ara

&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB && (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
23
Favori
220.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek,kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn2355 -- 9 Haziran 2016; 16:20:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Ne demek,kolay gelsin.

&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB &&

arka koltuga baktıgımda, sagda solda iki tane fermuar var.onları acıyorum içersine elimi soktugumda diktorgen bir bosluk var.içi demir dısı plastık gibi.boşluklar yatay sekilde.netten baktıgımda isofix giriş demir cubukları dikine giriyor.yataymı olması lazım bu giriş yuvalarının?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpcore -- 10 Haziran 2016; 8:24:57 >

• cesur_yurek444 kullanıcısına yanıt
    normal yollarda 32, bozuk yollarda 35 basıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Bizimkinde var galiba çünkü arka koltuğun üzerinde bebek koltuğu işareti var ama nasıl birşey olduğunu bende bilmiyorum.Bizim araç sedan olduğu için arka hoparlörlerin orada iki tane kapaklı şey var galiba onlar.
    Eğer bulamazsanız ben arabanın yanına inerim.

koltuk alıcam isofix herkes oneriyor.ne oldugunu bilmiyorum bakayım dedim varmı diye.ozllilerde isofix var demiş bir kaç kişi forumlarda ama nasıldır nerededir nasıl baglanır anlamadım.koltugu falanmı sokuyoruz acaba?

isofixli bebek koltuğunun arkasında iki uzun demir çubuk vardır, onu arabanızdaki isofix boşluklarına geçirirsiniz. takması 3-5 saniyede olur. TAbi kaza anında daha güvenlidir. Ancak ben isofixli koltukaldım, 3 gün arabada kaldı, koltuğun yaslanma kısmındaki kumaşı fena halde tahrip etmişti. zaten araçlarımızfaki malzeme kalitesi düşük seviyede, çıkardım attım koltuğu. ALdığım yere götürüp isofixli olmayan başka bir model aldım. Takması 15-20 saniye sürüyor. Onun da kendine göre birkaç kilidi var. Sabitleyip çocuğumu oraya güvenle oturtuyorum. Çok daha memnunum. Koltuğu eskitmiyor, yıpratmıyor. Çok daha şık bence.

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/LMan5FtKmGQ

Sizin bulduğunuz isofix bağlantısı,birde arkada bağlantı olması lazım.Birkaç tane resim yüklemeye çalıştım,umarım olmuştur.Ayrica bebek koltuğunu alırken her araçta bunlar standart mı yoksa araçtan araca fark eder mi bir araştırın derim.

Bu mesaja eklenen görseller:

&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB && && CHEVROLET AVEO FAN CLUB && && CHEVROLET AVEO FAN CLUB && && CHEVROLET AVEO FAN CLUB && && CHEVROLET AVEO FAN CLUB && && CHEVROLET AVEO FAN CLUB &&

• benim kapıdaki dosemeler yıkama sırasında acıldı zaten.koltukta giderse berbat olur.isofix mevcut ama kemerden baglanan koltuklardan alıcam sanırım.daha fazla arabaya zarar vermiyim.tesekkurler bilgilendirme için.
  • Chevrolet Aveo 1.2 S Hatchback 2007 model 116 Bin KM'de. 19 Bin TL istiyor sahibi, normal midir? Ek olarak bu araçların büyük güvenlik sorunları varmış, sanırım 2006 modeli NCAP tarafından 1.5 yıldız ile derecelendirilmiş güvenlik bakımından. Araç hakkında genel bir bilgi verebilecek olan var ise çok sevinirim.
  • Fiyat olarak ideal gibi,belki biraz pazarlık da yapılabilir.Sizin baktığınız araç 3 yıldız aldı.
    Bilgi olarakda önceki sayfaları okuyabilirsiniz veya Kalos konusunda fikir alırsanız daha iyi olur.Baktıgınız araç kalos ile aynı sadece ismi farklı.
    Sebebi ise Aveo daha çok tutulunca ismi Aveo olarak değiştirmeleri.

• ben 2011 model 1.4 se versiyonunu kullanıyorum 1.2 S baz modeldir kapı kolları,yan aynalar siyah renk,ayrıca S modelinde abs ve yolcu hava yastığı da yoktu ama bu yıllara göre değişlik gösterebiliyor
    1.2 motor 1.4'lere göre lpg ye daha uyumlu bayi çıkışlı brc li olarak satıldı zamanında
  • Iyi gunler. Su arac hakkinda fikirlerinizi alacaktim. 22.500 dedi ama daha tam pazarliga oturmadik.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ornijal-aile-araci-303936060/detay

• tetriser T kullanıcısına yanıt
    Son birkaç sayfayı okuyarak araç hakkında yeterince bilgi sahibi olabilirsiniz.Km ve fiyat olarak iyi,zaten model olarakda eski bir araç değil.
    O paraya yüksek km li araç almaktansa böyle bir araç almak daha mantıklı.Ayrıca bu araç olmazda yine Aveo almayı düşünüyorsanız SE veya LS bakın.Kolay gelsin.

• tetriser T kullanıcısına yanıt
    km gerçekse kaza bela yoksa iyi pazarlıkla alınır

• Merhaba herkese 2009 model chevrolet hb bu aracın ncap güvenlik testi nedir 1.5 mu 3 mu 5 mi bir türlü cevabı bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shrapnel -- 19 Haziran 2016; 10:49:08 >
  • shrapnel S kullanıcısına yanıt
    1.5 yıldız, önden çarpmada 3 yıldız
  • Peki ama 2006da ncapden 1.5 yıldız almış sonra kasa değişmiş sanırım hiç mi şanzımanı değişmemiş güvenlik için 3 yildiz olsa icim rahat binecektim

• quote:

Orijinalden alıntı: shrapnel

Merhaba herkese 2009 model chevrolet hb bu aracın ncap güvenlik testi nedir 1.5 mu 3 mu 5 mi bir türlü cevabı bulamadim

2009 hb modeli 3 yıldız almıştır, kasayı daha da sağlam hale getirmişler.
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Evet ben de araştırdım hatchback arac 2008 yılından sonra daha güvenli hale getirilmiş. Zaten araç daha önceden kalos olduğu için 3 yıldızlık bir araçmış. 2008'den sana önü havaya kalkmış kalos ve aveo modellerinin daha güvenli olduğu ortaya çıkmış. Sanırım 2009 ve sonra hem sedan araçları 3 yıldız hatchback olarak da 2006'dan beri 3 yıldız aveo(kalos) ama 2009 ve üstü modeller tekrar ncape girse sanırım daha fazla alcaklarmış gerçi 2011 sonic aveo 5 yıldız almış %96 gibi bir güvenlikle. çelik kabin koymuş gm,

Ama cevap veren arkadaşlara teşekkur ederim araç önden kazada(sedan model) 1.5 yıldız yandan ve arkadan kazalarda 3.yıldız
  • quote:

Orijinalden alıntı: shrapnel

Evet ben de araştırdım hatchback arac 2008 yılından sonra daha güvenli hale getirilmiş. Zaten araç daha önceden kalos olduğu için 3 yıldızlık bir araçmış. 2008'den sana önü havaya kalkmış kalos ve aveo modellerinin daha güvenli olduğu ortaya çıkmış. Sanırım 2009 ve sonra hem sedan araçları 3 yıldız hatchback olarak da 2006'dan beri 3 yıldız aveo(kalos) ama 2009 ve üstü modeller tekrar ncape girse sanırım daha fazla alcaklarmış gerçi 2011 sonic aveo 5 yıldız almış %96 gibi bir güvenlikle. çelik kabin koymuş gm,

Ama cevap veren arkadaşlara teşekkur ederim araç önden kazada(sedan model) 1.5 yıldız yandan ve arkadan kazalarda 3.yıldız

fren diskleri yamuktur bu araçların % 90'ının. Değiştirirseniz orjinal parça takmayın, yan sanayi kaliteli bir şey taktırın.

• Sürücü koltuğunun genişliği iyi mi sizce? Boy 2 metre olduğu için çoğu arabada sıkıntı çekiyorum, arabayı internette inceleyebileceğim kadar inceledim, boy konusunda sıkıntı çıkmayacaksa almayı düşünüyorum.
  • Koltuk insanı iyi sarıyor.Yan destekler iyi.Ben zayıfım,boyum 1.70 bana yeterli geldi ama sizi boy olarak kurtarır mı bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.