Şimdi Ara

&& CHEVROLET AVEO FAN CLUB && (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.124
Cevap
23
Favori
220.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu model durumları çok karıstırmıslar.noterde yazarken farklı çıkıyor sigortada farklı ruhsatta farklı.bende alırken sx baktım oyle aldım.sonra noter satısındaki kagıdı gordum se yazıyor.sigortadan baktırdım s goruyor ruhsata baktım sx goruyor.ama orjinalde sx modeli.ruhsat harici bir yerde yanlıs yazması onemlimidir bimliyorum.ama modelin doğru olduguna emin olun siz yinede.
  • Eski kasa aveo da
    Çelik jant,sis farı,4cam otomatiği varsa sx modelidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yazdığım aractan vazgeçtim, S versiyon olması ve 113 binde olması beni vazgeçiren etkenlerdi
    yeni araç buldum pazarlığını da yaptık
    2012 aveo 1.2 LS hatcback benzinli beyaz 65 binde 24.500 e anlaştık
    kaza boya değişen yok
    fiyat olarak nasıl sizce ???
  • cesur_yurek444 kullanıcısına yanıt
    Hocam dedikleriniz doğruysa ve temiz bi araçsa fiyat iyi,çünkü araba 2012 model.Eğer içinize sindiyse alabilirsiniz, fiyat olarak zaten o aralarda piyasa.

• tesekkür ederim
    bu arada pazar günleri ekspertiz açık olur mu, beylikdüzü, esenyurt taraflarında
  • Aveo 2012 aracım var ilk defa cd caları kıllanalım dedık cdyi aldı sonra geri verdi daha sonra ne yaptıysak cd alıp calmadı cdyi zor sokuyoruz cıkartma tusuna basınca geri veriyo ama birtürlü kendi almıyor lütfen yardımcı olun bana

• Hocam içinde CD unutmuş olabilir misiniz?
    Yazın bi tanıdığımın doblosunda aynısı olmuştu,zor giriyodu ama geride veriyordu.Belki içerde sıkışmış olabilir.Benim aklıma başka birşey gelmedi.

• Hic cd daha once koymadık ilk dega deniuelim dedik ilk once aldı geri verdi zaten ama sonra hiç almadı zorla sokuyoruz ıte kala giriyor ama calmıyor daha sonra cıkartma tusuna basınca geri veriyor icinde cd olsa no disk yazmaz diye tahmin ediyorum ni tekimde baska cd vermiyor cıhaz bize

• Hocam benim karşılaştığımda aynısıydı.Arkadaş sanayici olduğu için konsolun oradan plastik parçayı ayırıp radyoyu söktü içinde zaten CD varmış.Kesinlikle birşey çalmıyordu ve bir şey de vermiyodu.
    Bilmiyorum bizimkiler nasıl sökülür ama bi bakın derim ben.Olmadı hiç zarar vermemek için servise götürün.
    Umarım bozuk felan değildir.Kolay gelsin.

• Arkadaşlar merhaba,
    2008 aveo 1.2 se 40000 kmde kaza boya yok.
    Sizce fiyat ne olmalı ben alıcı olacağım.

• Tşk ederim gkhan bey servise gidip sorucam artık 40 yılda bir cd alıp takalım dedik yolda dinlemek içün oda kursagımızda kaldı :))

• Aynı sorun bende de var, ilk defa koyduğumda aldı geri verdi, daha sonra da zorla koyuyorum, düğmeye basınca çıkarıyo
    Bu sorunun çözümünü bulursanız paylaşın çok makbule geçer :)
  • Arkadaşlar bizim lastiklere kaç bar hava vurmak gerekiyo, 15 inç lastikler aveo
  • cesur_yurek444 kullanıcısına yanıt
    Torpido gözünde yazıyor basınç değerleri.Hatırladığım kadarıyla normal değeri 30,eco değeri 32 idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesur_yurek444

Arkadaşlar bizim lastiklere kaç bar hava vurmak gerekiyo, 15 inç lastikler aveo

30

• 2007 aveo hb arabalarda isofix denen bebek koltugu baglantısı varmı?
    varsa nerede nasıl bir sey bu bilen varmıdır?
  • Bizimkinde var galiba çünkü arka koltuğun üzerinde bebek koltuğu işareti var ama nasıl birşey olduğunu bende bilmiyorum.Bizim araç sedan olduğu için arka hoparlörlerin orada iki tane kapaklı şey var galiba onlar.
    Eğer bulamazsanız ben arabanın yanına inerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Bizimkinde var galiba çünkü arka koltuğun üzerinde bebek koltuğu işareti var ama nasıl birşey olduğunu bende bilmiyorum.Bizim araç sedan olduğu için arka hoparlörlerin orada iki tane kapaklı şey var galiba onlar.
    Eğer bulamazsanız ben arabanın yanına inerim.

koltuk alıcam isofix herkes oneriyor.ne oldugunu bilmiyorum bakayım dedim varmı diye.ozllilerde isofix var demiş bir kaç kişi forumlarda ama nasıldır nerededir nasıl baglanır anlamadım.koltugu falanmı sokuyoruz acaba?
  • sarpcore kullanıcısına yanıt
    İndim baktım arabaya arka koltuğun sırt yaslanan kısmında çocuk koltuğu işareti var,onun altından(sırt yaslanan yerle oturulan yer arasından) elinizi sokun.
    Elinize metal birşey gelecek,işte o isofix bağlantısı.Bizimkinde arka camın orda iki tane kapak var,onu açınca diğer isofix bağlantı kısmı çıkıyor ama hb de nasıldır onun hakkında birşey söyleyemem.
    Biraz göz gezdirin bulursunuz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

İndim baktım arabaya arka koltuğun sırt yaslanan kısmında çocuk koltuğu işareti var,onun altından(sırt yaslanan yerle oturulan yer arasından) elinizi sokun.
    Elinize metal birşey gelecek,işte o isofix bağlantısı.Bizimkinde arka camın orda iki tane kapak var,onu açınca diğer isofix bağlantı kısmı çıkıyor ama hb de nasıldır onun hakkında birşey söyleyemem.
    Biraz göz gezdirin bulursunuz bence.

sagolasın zahmet oldu.iş çıkışı bakayım.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.