Şimdi Ara

Chery Omoda 5 Kullanıcıları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
23
Favori
7.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Omoda 5 ile ilgili konuları, paylaşımları burada başlatabiliriz.Chery Omoda 5 Kullanıcıları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr09 -- 6 Ocak 2024; 17:15:18 >

• Hayırlı olsun :) , aksesuar paylaşımları da çok değerliydi tekrardan teşekkür edeyim. Ben kendi aracımı kasım sonu teslim aldım. Rödaj bitmedi (740km) ama dün biri maalesef çevreyolunda kızdırdığından biraz gaza basayım dedim, yüzümde bir gülümsemeyle sonuçlandı Chery Omoda 5 Kullanıcıları  Gerçekten çok güzel ivmeleniyor araç.

Aracın yol tutuşu gayet iyi. Şerit takip ve adaptif cruise gayet güzel çalışıyor. 360 kamera ise şakasız söylüyorum mercedes dışında daha iyisi olduğunu görmedim. Aracın içindeki kalite algısı üst düzey(Tek sinir eden kapıların üst tarafları, keşke yumuşak plastik ya da deri kaplama olsaydı). Kablosuz Apple Car Play daha iyi çalışmalıydı, umarım yazılım güncellemesiyle düzeltilebilir ancak kullanıma engel bir durum yok.

2-3 Gün önce Chery Türkiye tarafından arandım, araçla ilgili düşüncelerimi, bir problemim olup olmadığını sordular. Daha önce servise çağırmak dışında herhangi bir markanın böyle bir şey yaptığını görmedim/duymadım Chery Omoda 5 Kullanıcıları .Türkiye piyasasına karşı çok ilgili ve hassaslar.Chery Omoda 5 Kullanıcıları 

• Aksesuar konusuna kendi aksesuarlarımı paylaştım, ileride birinin yardımına dokunursa.

https://forum.donanimhaber.com/chery-aksesuar-tavsiye-yorum-paylasim--157661874

• Hayırlı olsun taze konumuz :) malum benim rodaj bitti spor modda biraz otoban yaptım inanılmaz zevkli gerçekten deviri 2 bin bandına çekiyor ok gibi fırlıyor maşallah motor çok canlı
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Evet hayırlı uğurlu olsun :) Ben de ara ara yelteniyorum muhtesem bir his veriyor ancak arac daha rodaji bile bitirmedi diyorum sakin ol... 😊
  • Aynen biraz sabredin teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 28 Aralık 2023; 23:14:7 >
  • Hayırlı olsun :) , aksesuar paylaşımları da çok değerliydi tekrardan teşekkür edeyim. Ben kendi aracımı kasım sonu teslim aldım. Rödaj bitmedi (740km) ama dün biri maalesef çevreyolunda kızdırdığından biraz gaza basayım dedim, yüzümde bir gülümsemeyle sonuçlandı Chery Omoda 5 Kullanıcıları  Gerçekten çok güzel ivmeleniyor araç.

Aracın yol tutuşu gayet iyi. Şerit takip ve adaptif cruise gayet güzel çalışıyor. 360 kamera ise şakasız söylüyorum mercedes dışında daha iyisi olduğunu görmedim. Aracın içindeki kalite algısı üst düzey(Tek sinir eden kapıların üst tarafları, keşke yumuşak plastik ya da deri kaplama olsaydı). Kablosuz Apple Car Play daha iyi çalışmalıydı, umarım yazılım güncellemesiyle düzeltilebilir ancak kullanıma engel bir durum yok.

2-3 Gün önce Chery Türkiye tarafından arandım, araçla ilgili düşüncelerimi, bir problemim olup olmadığını sordular. Daha önce servise çağırmak dışında herhangi bir markanın böyle bir şey yaptığını görmedim/duymadım Chery Omoda 5 Kullanıcıları .Türkiye piyasasına karşı çok ilgili ve hassaslar.Chery Omoda 5 Kullanıcıları 

• Ne mutlu hocam sizin de hayirli ugurlu olsun , o car playin muhtemelen kasma olayindan bahsediyorsunuz onun cozulecegi soyleniyor , cok da buyuk problemler degil neyse ki.

Bir de bence dert etmeyin o yumusak plastik sert plastik olayını. Soyle dusunun gereksiz maliyetlerle bu aracı bu seviyede bu fiyata bulanayabilirdik. Soyle bir tasarim ve donanim tahtadan da yapsalar alınırdı
  • Jr09 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle dert etmiyorum hocam Chery Omoda 5 Kullanıcıları  Aynı fiyat bandında rakiplerinde Omoda'da olan donanımların yarısı yok. daha yüksek fiyattakilerde dahi çoğu rakibinde böyle donanımlar ya yok ya da fahiş opsiyonlarla satılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharkwave -- 29 Aralık 2023; 6:35:30 >

Hayırlı olsun herkese.

Hızlanmalarda motordan gelen ses spor araba havası veriyor.

• Bir güzel yanı da spor moda alıp bassanız da uç yakıt tüketimi olmuyor. Aracın normalde iki motor seçeneği var çoğu ülkede 1.5 litrelik motor ve CVT şanzımanla satılıyor. Bu özellikte satılanlarda arkada 230T yazıyor. TR piyasasına güçlü motoru ve DCT ile gelmiş olmasının sebebi ne acaba çok güzel bir karar olmuş.

Ben bütçem gereği luxury almıştım fakat tek eksiğinin ön yolcu koltuğu olduğunu düşünüyorum. Yükseklik ayarı yok bu pakette, acaba bedelini ödesem excelenttaki yolcu koltuğunu taktırabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 29 Aralık 2023; 11:26:9 >
  • Miex kullanıcısına yanıt

Excellentta da yok yükseklik ayarı.Yalnız koltuk altında kablolar var.Bunlarla düğmede ekleyerek ileri geri hale getirilebilir belki.

• aynen arkadaşın dedigi gibi ondada yükseklik ayarı yok maalesef birde torpido ışığı olmaması komik geliyor bana :D oraya birşey takan varmı acaba

• Torpido ışığı için küçük led aydınlatmalar var.Dokunmatik ya da sensörlü olabilir.Ben dokunmatik değil de sensörlü olsun istiyorum.Yani kapak açılınca ışık yansın istiyorum.Amazon da birkaç çeşit görmüştüm.
  • x15 kullanıcısına yanıt

aynen bulursam ben atarım güzel birşey

Ben buldum ama marka model yazmıslar - her araca uygun olmaz mı ki boyle seyler ?

• Jr09 kullanıcısına yanıt

Cok tesekkurler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 29 Aralık 2023; 16:56:49 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.