Şimdi Ara

chery fiyatları açıklandı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
40.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trafik tescil ve plaka giderleri hariç dikkatinizi çekerim

• Bizdeki sıfır yerli üretim Fiat ve Renault'un Albea ve Symbol modelleri ve Hyundai'nin Accent Era modelleri ile aynı. Onlarda 20-25 bin lira civarında. Şahsen ben onları tercih ederim. Chery alacak olanlara hayırlı olsun.
  • aynen öyle dağ fare doğurdu,
    bunları tercih etmek gereksiz
  • BU ARAÇLAR PİYASAYI DÜŞÜREBİLİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

aynen öyle dağ fare doğurdu,

Birde bu fiyatlara trafik tescil, bandrol, trafik sigortası eklediğin zaman fiyat biraz daha fırlayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: Emerald Dolphin

aynen öyle dağ fare doğurdu,

Birde bu fiyatlara trafik tescil, bandrol, trafik sigortası eklediğin zaman fiyat biraz daha fırlayacak.

fırlama dediğiniz 500 ila 750 ytl arasıdır.
  • Şu anda bu fiyatlarla hele çin arabası alınmaz bence. Bu fiyatlara accent era, symbol gibi arabalar alınabiliyor. Yada ikini el yüksek model bir C kasa araba alınabiliyor. Cipi yerinede daihatsu terios alırım, ne kadar küçük olursa olsun, sonnuçta toyotanın himayesinde üretilen ve sağlam bir araç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mukeya

Şu anda bu fiyatlarla hele çin arabası alınmaz bence. Bu fiyatlara accent era, symbol gibi arabalar alınabiliyor. Yada ikini el yüksek model bir C kasa araba alınabiliyor. Cipi yerinede daihatsu terios alırım, ne kadar küçük olursa olsun, sonnuçta toyotanın himayesinde üretilen ve sağlam bir araç.

Aynen katılıyorum, ağzına sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

quote:

Orjinalden alıntı: mukeya

Şu anda bu fiyatlarla hele çin arabası alınmaz bence. Bu fiyatlara accent era, symbol gibi arabalar alınabiliyor. Yada ikini el yüksek model bir C kasa araba alınabiliyor. Cipi yerinede daihatsu terios alırım, ne kadar küçük olursa olsun, sonnuçta toyotanın himayesinde üretilen ve sağlam bir araç.

Aynen katılıyorum, ağzına sağlık.

Bende katılıyorum. Bu fiyatlara maceraya atılmanın luzumu yok. Zaten çarpışma testleri ve çin malı olması araba hakkında olumsuz düşünceler yaratıyor fiyatıylada rekabet edemezse tam bir fiyasko olur.

• yakıt tipi: petrol :)
    benzin mi demek istemişler?
  • bu fiyata pek kimse tercih etmez bence işte bi tek tiggo jip diye 32 bin ytl e düşünülebilir diğerleri sanmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: funky9

yakıt tipi: petrol :)
    benzin mi demek istemişler?

Ne dediklerini kendileri de bilmiyor...
  • satmaz bu araçlar...
  • Yaa arkadaşlar bu CHERY'nin BOSS diye bi arabası var.Hasta oldum resmen.Tam bir aile arabası.Ama onun fiyatları yazmıyor.Acaba Ülkemize gelmiyecek ondan mıdır??
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperenxxx

Yaa arkadaşlar bu CHERY'nin BOSS diye bi arabası var.Hasta oldum resmen.Tam bir aile arabası.Ama onun fiyatları yazmıyor.Acaba Ülkemize gelmiyecek ondan mıdır??

gelecek ama ilk etapta bunlar geldiği için fiyatları belirlemedi...
  • Piyasaya girip tutunamayan birçok araç gibi Chery'de silinecek gibi yakında. Bu fiyata bu arabayı alacakları merak ediyorum.

Doblo, Kango, Combo çakması Taxim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 31 Ocak 2008; 12:32:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Piyasaya girip tutunamayan birçok araç gibi Chery'de silinecek gibi yakında. Bu fiyata bu arabayı alacakları merak ediyorum.

+1
  • 4x4 arazi aracı tiggo 32.000 ytl oldukça uygun.
  • alia la ayni fiyata symbol accent era albea varken bizim millet almaz gibi gözüküyor bu araclardan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Piyasaya girip tutunamayan birçok araç gibi Chery'de silinecek gibi yakında. Bu fiyata bu arabayı alacakları merak ediyorum.

Doblo, Kango, Combo çakması Taxim.

Lüx donanımlısı da etiler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 31 Ocak 2008; 12:59:56 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.