Şimdi Ara

Cherry Tiggo 7 pro alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
203
Cevap
8
Favori
130.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rica ederim. Sizde mi Tiggo pro 7 alıyorsunuz?

• Ben omoda 5'e yazıldım. Gelmesi sürecek gibi daha. Bana haziranı bulabilir dediler. Belli de olmaz tabi. Biraz abartmış olabilirler. Yarın öbür gün ilana girerim duruma göre ufak ufak indiririm.

• Benim aracıma da piyasanın ortalama 50 bin aşağısına teklif verdiler. O fiyata pert olanları satılıyor. Neymiş kara duman atıyormuş :) egzos emisyon testini 0 karbonla geçmiş, hiçbir zaman kara duman atmamış bir araca diyorlar bunu :)
  • hardcrss kullanıcısına yanıt

Ne onlara ne vavacarsa veririm. Piyasadaki muadillerinin altında kullanıcıya veririm gider. İki günde gider hem de. Saçmalamasınlar.

• Şair-i Maderzat Ş kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun simdideden hangi donanim paketini aldiniz fiyat nedir?
  • hmzkrs H kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

tiggo 7 pro comfort paket vardı sadece beyaz renk siyah tavan. Seçme şansım olmadı. Aslında orta paket veya full paket isterdim ama başka araç yoktu. Eğer istemiyorum deseydim aylarca beklerdim ve bu fiyattan alamazdım muhtemelen. Omoda 5 istedim ama Tiggo 7 pro boşta dediler. Biraz karambole oldu.

825 liste fiyatı vardı ama seramik, cam filmi, kaput koruma vs 21 bin eklediler. 846 bine anlaştık.

• Şair-i Maderzat Ş kullanıcısına yanıt
    İyi demişler size ben bugün gittim lansman fiyatının geçerli olmadığını 875 den vereceklerini söylediler. Ekstra birşey de yok. En azından sizde cam filmi seramik falan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 28 Mart 2023; 23:8:49 >

Bunların yapacağı cam filmi, seramik falan boş bence. En dandik malzemeyle yapıp fahiş fiyat istiyorlar ama mecbur katlanıyoruz.

• Hangi bayiden aldınız?

• alimakgrav A kullanıcısına yanıt

Yüzbaşıoğlu. Çekmeköy.

• Tiggo 7 pro luxury aldim cift renk..

Mukemmel araba

100km de 8.5 litre yakiyor , çok süratli ve çevik

• taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    Ne kadar aldınız acaba
  • 885+10 +20

10 bin çift renk farkı

20 bin cam filmi ve kaput koruma

Merhaba, kasko ve MTV ne kadar acaba?

• alimakgrav A kullanıcısına yanıt
    Babamın adına bizim araç, ötv muayetli olduğundan. %60 hasarsızlık ile 3 bin sigorta, 6300 de full kasko 5 milyon imm li.
  • Araç yok diyorlar. Temmuz fln diyorlar
  • Chery de yalan oldu

Hayırlı olsun. Ort. Hızınız kaç peki?

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Benim ortalama 8.5 du araca alıştıkça hızlanmaya mı başladım nedir 9.3 lerde geziyor :D

Ortalama hızı merak ediyorum, ben Ankara içi ağrlıklı kullanıyorum ve ortalama hızım 16-17 km nin üstünü pek görmüyor. Bu hızlarda mevcut aracım 10,5-11,5 lt arası tüketiyor. (Yaz-Kış şartlrına göre)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.