Şimdi Ara

chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir)) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
5.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Epic Store mağazasına Ekim sonuna doğru eklemeyi düşünüyorlar.
    Bir kaç ufak problem çıkmış halledildiğinde ekleneceğini belirttiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Dil dosyasını farklı bir siteye yükleyebilir misiniz lütfen?

gog son sürüm var ama Türkçe dil seçeneği hala gözükmüyor. Beklemeden oynama şansı elde etmek güzel olur yardımcı olursanız eğer...

Teşekkürler

• epic kuponu ile chernobylite aldım.

bu oyunu almayı düşünenler şuan epic storeda 60 tl kupon ile 29 tl ye geliyor. bence baya iyi fırsat.

türkçe yamasıda epice eklenince oynayacağım.

• var mı haber yamadan

• Tek başınıza harikasınız hocam bu arada F76 ne oldu son durum nedir ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sevgili arkadaşlar epic games sürümünü alan benim gibi arkadaşlar için geçici bir çözüm yolu buldum.

oyunun korsan codex sürümündeki chernobylite/ChernobylGame/content/packs klasöründeki dosyaları kendi oyununuzdakiyle değiştirirseniz şayet oyun tamamen türkçe oluyor.

oyunun yapımcıları türkçe yamayı resmi olarak ekleyene kadar en azından bu yöntemle oyunu türkçe deneyimleyebilirsiniz umarım.

• zachaev Z kullanıcısına yanıt

dostum chernobylite/ChernobylGame/content/packs klasörünü upload edebilirmisin? tüm oyunu indirmeye uğraşmak istemiyorumda

Codex sürümünü birkaç torrent sitesinden indirip dediğiniz gibi değiştirdim ama oyun Türkçe olmadı maalesef.

Siz hangi siteden indirmiştiniz pm ile yazabilir misiniz?

Yani şaka gibi cidden, parasını verdik korsanını arıyoruz :(

• Hocam merhaba,

Öncelikle yama için teşekkürler. Yamanız için Epic'ten oyunu aldık ama hala eklenmedi maalesef. Ne zaman ekleneceğiyle ilgili bir bilginiz var mı acaba?

@GokhanKocamanofficial

• Rocha R kullanıcısına yanıt

söylediğim klasörün içindeki tüm dosyaları değiştirin sora da oyun içi dil menüsünde türkçeyi seçin oluyor

Merhaba, Yeni DLC içerikleri ve konsol sürümlerindeki Patchler ile mücadele ettikleri için biraz uzayacak Epic Store a eklemeleri.

Ancak ufak bir ekip oldukları için bunu normal karsılamak lazım zamanla tüm platformlara güncelleme gelecektir sevgilerim ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @zachaev Hocam kesinlikle aramızda bir sürüm farkı vs olmalı çünkü indirdiğim Codex sürümünde olmuyor maalesef. Birkaç farklı yerden indirdim ama sonuç aynı. Gog sürümünde oluyor ama, bu sefer de oyun Epic'ten çalıştığı için hata veriyor. Siz hangi trackerdan indirdiniz hatırlıyor musunuz? Ben de oradan indireyim.

olabilme olasılığı var kullandığınız sürüm hangisi acaba 46xxx yazar sürüm

45657

sizin indirdiğiniz ilk sürümlerden epicle uyumlu değil sürümün 46xxx gibi bişi olması gerek uyumlu çalışabilmesi için

ama şu linkten de türkçe yama dosyalarını talimatları uygulayarak yükleyebilirsiniz:

https://gameolog.net/gundem/chernobylite-turkce-yama-ve-kurulumu//

burdan diğer sürümlerdeki dosya yükleme ile kuruluyormuş

• Merhaba yamalarınızı paylaştığınız blog sitesi kapanmış. Bıraktınız mı çeviri işini.

• Sevgili dostlar bir arkadaşımız resmi çevirinin sahibi sayın @GokhanKocamanofficial arkadaşımızın açtığı konunun altında 21 nisan tarihinde bir gönderi atıp epic sürümünün de türkçe olduğunu belirtmiş şimdi ben de indirip bir bakacam. Epicde de türkçe ise şayet bildiricem gene sizlere tekrardan çeviride verdiği emek ve özveri için gökhan beye teşekkür ederiz

• Yama aktif olarak çalışıyor epic store sürümünde dostlar sonunda gelmiş :)

• Arkadaşlar, yamada bazı sorunlar olabilir bunlar kullanmış olduğumuz cat programından kaynaklanan problemler.

Oyun piyasaya çıkmadan 35 gün önce bu işi aldık ve 35 gün içerisinde bu devasa yapımı Türkçe ye kazandırdık.

Bu arada boş durmadık ve 6 ay gibi bir süre içinde hem yeni güncellemelerin çalışmalarını yaptık hemde Türkçe çevirinin tamamının kalite kontrolünü sağladık.

Yakın zamanda yeni bir güncelleme ile Türkçe çeviri tamamen yenilenebilir bilginiz olsun.

Hatalarımız ve kusurlarımız olduysa affola hedefimiz Türk oyun sever dostlarımızın bu muazzam oyunu kendi dillerinde deneyimlemelerini sağlamaktır ve bu yüklü iş için ise hiç bir maddi kazanç sağlamadığımızı bilmenizi isteriz.

Sevgi ile kalın... Chernobylite hak etmiş olduğu değeri bizim tarafımızdan her zaman görecektir...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.