Şimdi Ara

chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir)) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
5.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olmak zorunda kardeşim.

Şöyle bir örnek vereyim istersen daha açıklayıcı olur.

1 Kelimeyi Kopyala yapıştır yaparak 5 saniye harcasak ve bunu devamlı yapsak ortalama 1 yıl sürüyor çeviri işi.

başlarda normal olarak çevirmeyi düşündüm uzun süreceği içinde erken erişime açtım çeviriyi şu anda da devam ediyorum ancak bitecek gibi değil ve bunun çözümü de gpt gibi bir araçla çevirisinin yapılması ama kimse gpt ile yapmadı şu ana kadar gpt ile yapılsa anlam bozuklukları düzeltilip o şekilde de kullanılabilir çeviri.

Ben her türlü çevirisini yaparım ama bu uzun yıllar alır o yüzden şu anda yapmaya çalıştığım şey tamamını kopyala yapıştır yapıp düzenlemek ve yayınlamak.

Toplu olarak Gpt ile yaparım sen düzenle diyen olursa ona da açığım önemli olan bu oyunu bir şekilde kendi dilimize kazandırmak sevgilerim ile.

Resmi çevirileri de beğendiğim oyunlar üzerinden yapıyorum takıldığım bir yer olması mümkün değil, bu işi tek yapmıyorum takıldığım yerde bana yardımcı olacak yeminli tercümandan tut da üniversitede

Fransızca İngilizce dil okuyan bir çok arkadaşa da sahibim.

Mesela şöyle örnek vereyim Project Nightmares diye bir oyuna Türkçe çeviri yaptık bu oyunda bir bölümde İngilizce yazılmış bir şiir notları vardı ne yapsak Türkçe uyarlayamıyorduk bu metinleri bu metinleri aldık Almanca ya tercüme ettirdik ardından Almanca dan Türkçe ye tercümesini yaptık ve oldukça iyi oldu.

Yani kısaca gönlünüz rahat olsun ufak tefek hatalar her oyunda olur bunlarda güncellemeler ile düzeltilir sevgi ve saygılarım ile.

• Ellerinize sağlık hocam.

• ronaldinho62 kullanıcısına yanıt

Emeğin için teşekkürler dostum.

Size çeviriyi neden bıraktığınız ile ilgili bir Mail yollamıştım hatırlarsanız ve sizde nazik bir dille cevaplamıştınız.

Sizden çevirdiğiniz kadarını isteyecektim dosyanın ama en baştan yapmanın daha mantıklı olacağına karar verdik ve o şekilde ilerledik.

Araya askerlikte girmiş olsa yarım bırakmak zorunda kalsanız da bu güzel oyun için harcamış olduğunuz zaman için kendi adıma size teşekkür ederim.

• Güzel temennileriniz için teşekkür ederim dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maverick1525

Emeğin için teşekkürler dostum.

Size çeviriyi neden bıraktığınız ile ilgili bir Mail yollamıştım hatırlarsanız ve sizde nazik bir dille cevaplamıştınız.

Sizden çevirdiğiniz kadarını isteyecektim dosyanın ama en baştan yapmanın daha mantıklı olacağına karar verdik ve o şekilde ilerledik.

Araya askerlikte girmiş olsa yarım bırakmak zorunda kalsanız da bu güzel oyun için harcamış olduğunuz zaman için kendi adıma size teşekkür ederim.

Hatırladım tabii ki. Güzel sözleriniz için çok teşekkürler. Çeviriler çevirmenden çevirmene değişebildiği için bence baştan çevirmekle en iyisini yapmışsınız. Böylesine güzel bir oyunun çeviri yükünü üstlendiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum size. Umuyorum ki çeviriniz oyuna çok yakın bir zamanda eklenecek ve benimle birlikte bir çok arkadaşta bu çeviriyle oyunu bitirip sizlere tekrar tekrar teşekkür edeceğiz. Şimdiden emeğinize sağlık.

• ronaldinho62 kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim.

Bu arada Türkçe karakter problemleri de oyun motoru iyileştirmeleri ile düzeltildi.

:)

BİLGİLENDİRME

Geçit Oluşturucu

Tasarım olarak hantal ama çok sofistike bir yapıdadır. Kararlı solucan delikleri oluşturmak için Chernobylite kullanan yüksek teknoloji ürünü bir araçtır.

Sağlık Merhemi

Yavaşça pişirilmiş bitkilerin temel bir karışımı. Az miktarda sağlığı geri yükler.

Sarf Malzemesi - Daha fazla bilgi için istatistikleri kontrol edin.

Anti-Radyasyon Merhemi

Yutulduğunda, Potasyum İyodür içerir, DTPA ve Prusya Mavisi çözeltisi ile vücuttan radyoaktif parçacıkların atılmasına yardımcı olur.

Zenginleştirilmiş Adrenalin

Chernobylite ile zenginleştirilmiş ilaç içeren tek kullanımlık bir şırınga. Radyasyonu ortadan kaldırır ve sağlığınızı tamamen yeniler.

Savaş sırasında sağlığınız sıfıra indiğinde otomatik olarak tüketilir.

Sakinleştirici Tuzlu Merhem

Hafif etkisi olan basit bir iksir. Keskin kokusunu soluyanlar üzerinde anında sakinleştirici etkisi vardır. Psikolojik durumu biraz iyileştirir.

Sarf malzemeleri-daha fazla bilgi için istatistikleri kontrol edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maverick1525

Ben teşekkür ederim.

Bu arada Türkçe karakter problemleri de oyun motoru iyileştirmeleri ile düzeltildi.

:)

BİLGİLENDİRME

Geçit Oluşturucu

Tasarım olarak hantal ama çok sofistike bir yapıdadır. Kararlı solucan delikleri oluşturmak için Chernobylite kullanan yüksek teknoloji ürünü bir araçtır.

Sağlık Merhemi

Yavaşça pişirilmiş bitkilerin temel bir karışımı. Az miktarda sağlığı geri yükler.

Anti-Radyasyon Merhemi

Yutulduğunda, Potasyum İyodür içerir, DTPA ve Prusya Mavisi çözeltisi ile vücuttan radyoaktif parçacıkların atılmasına yardımcı olur.

Zenginleştirilmiş Adrenalin

Chernobylite ile zenginleştirilmiş ilaç içeren tek kullanımlık bir şırınga. Radyasyonu ortadan kaldırır ve sağlığınızı tamamen yeniler.

Savaş sırasında sağlığınız sıfıra indiğinde otomatik olarak tüketilir.

Sakinleştirici Tuzlu Merhem

Hafif etkisi olan basit bir iksir. Keskin kokusunu soluyanlar üzerinde anında sakinleştirici etkisi vardır. Psikolojik durumu biraz iyileştirir.

Sarf malzemeleri-daha fazla bilgi için istatistikleri kontrol edin.

gökhan bey bilgilendirmeniz ve çevirideki emeğiniz için teşekkürler :)

• Oyunu türkçe deneyinlemiştim, sonra bir güncellemeyle kaldırdılar, gelecek deniyor 🤷‍♂️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zachaev Z kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim dostum, çok ağır bir yüktü ama üstesinden geldik. :)

• Bay Virgül kullanıcısına yanıt

Hafta sonu tatil olduğu için;

Pazartesi, yani yarın son göndermiş olduğum Dlc çevirilerini kontrol edip ekleyecekler oyuna ve yayınlayacaklar.

Yani bu hafta içinde gelecek olan haftalık güncelleme ile ekleneceğini düşünüyorum.

• Ayrıntılı cevabınız için teşekkürler. Kolaylıklar diliyorum.chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir)) 

• Merhaba yeni bir haber ile tekrar birlikteyiz...

Önümüzdeki günlerde Chernobylite için gelecek olan Mega güncelleme ile Türkçe oyuna ekleniyor.

Olası sorun problem vs gibi bilgileri Bu link üzerinden mesaj atarak bildirirseniz en kısa sürede geliştiriciler üzerinde çalışacaklardır.

Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim. yapmış oldukaları bu güzel sürpriz için The Farm 51'e teşekkürler.

chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick1525 -- 1 Eylül 2021; 14:54:37 >

• Vayyy mükemmel haber chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir)) chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir)) 

• geldimi güncelleme acaba

• evohan kullanıcısına yanıt

Sayfasında gözükmüyor

chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir))
    chernobylite türkçe yama istek [türkçe yama oyunun pc deki sürümlerinin hepsine gelmiştir))store.steampowered.com
    Chernobylite on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite
  • Henüz gelmedi geldiğinde buradan bildiririm beyler.

• gençler dünden itibaren steam versiyonuna türkçe yama geldi ama gariptir ki epic games sürümüne türkçe yama henüz gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: zachaev

gençler dünden itibaren steam versiyonuna türkçe yama geldi ama gariptir ki epic games sürümüne türkçe yama henüz gelmedi

bu konu hakkında bir bilginiz varmı acaba @GokhanKocamanofficial

• quote:

Orijinalden alıntı: zachaev

bu konu hakkında bir bilginiz varmı acaba @GokhanKocamanofficial

Alıntıları Göster

Ps 4 ve xbox versiyonlarına odaklanıldığı için çok yoğunlar zamanla diğer platformlarada güncelleme gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steam sayfasında türkçe dil desteği var görünüyor. demek ki gelmiş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.