Şimdi Ara

Chelsea maçına Londra'ya gidecekler/düşünenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bi arkadasim 700tl ye ucak bileti bulmus gidis donus. Eger vize olayini halledebilirsek gitmeyi dusunuyoruz. Forumdan gidecek veya benim gibi dusunce kisminda olan uyeler var mi bi konuşalım.

• Bir tarafta taptığım takım Galatasaray diğer tarafta son birkaç yıldır sempati duyduğum Chelsea..Londra'da izlemeyi gerçekten çok isterdim.Ama kısmet İstanbul'a...
  • quote:

Orijinalden alıntı: colemerg1

Bir tarafta taptığım takım Galatasaray diğer tarafta son birkaç yıldır sempati duyduğum Chelsea..Londra'da izlemeyi gerçekten çok isterdim.Ama kısmet İstanbul'a...
    İngiltere de okuyorum, okul için dönüş tarihim belli değil henüz, umarım erken dönerim bende maça gitmeyi çok istiyorum kısmet olursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

İngiltere de okuyorum, okul için dönüş tarihim belli değil henüz, umarım erken dönerim bende maça gitmeyi çok istiyorum kısmet olursa

Suan ingilteredesin dimi dostum, bilet fiyatlari hakkinda bilgi edinebilirsen cok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: concepty

quote:

Suan ingilteredesin dimi dostum, bilet fiyatlari hakkinda bilgi edinebilirsen cok iyi olur

Ev sahibi kale arkaları 100-200 sterlin arası, deplasman taraftarları yani biz için henüz kesin bir fiyat bilgisi yok ama 200-300 sterlin arası çekicekler büyük ihtimal Klüp net bilet fiyatlarını açıklamadı henüz.

• quote:

quote:

quote:

Ev sahibi kale arkaları 100-200 sterlin arası, deplasman taraftarları yani biz için henüz kesin bir fiyat bilgisi yok ama 200-300 sterlin arası çekicekler büyük ihtimal Klüp net bilet fiyatlarını açıklamadı henüz.

Oha lan o ne

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oha lan o ne

Alıntıları Göster
    Wizzair ile gidiş dönüş 88€ Tabi Brno - Londra için bu. Ben viyanadayım, brno bana cok yakın.
    Uçak bileti sorun değilde, maç biletleri 300 sterlin olursa çooook pahalı..

• quote:

quote:

quote:

fiyatlara bak be.

• dusunuyorum ben de gitmeyi. gitmisken akraba ziyareti de yapacagim. frankfurt - londra icin 30 euroya bilet bulmak mumkun. sadece mac bileti sikinti.
  • 4 senedir Chelsea kombinesi sahibiyim, 2 sene onceki Chelsea-Barcelona dahil, hayatimda hic 200 sterline satilan resmi mac bileti gormedim. Che-Bar maci bile "numarali tribun" 82 sterlindi (kombine sahibi bile olsan Sampiyonlar Ligi mac biletlerini satin alman gerekiyor). Macin fiyat kategorisi A olarak geciyor resmi sitede (http://www.chelseafc.com/tickets-article/article/3580324) Yine resmi siteden A kategorisine denk gelen fiyat araligina bakarsak (http://www.chelseafc.com/tickets-article/article/2640813/title/ticket-prices) fiyatin 55-61 pound arasi oldugnu gorursunuz. Yalniz Chelsea tarafi icin mac biletleri genel satisa dusmeyecek gibi gozukuyor. Sadece kombine sahibi ve taraftar karti sahipleri alabilecek gibi duruyor. Biletler kombine sahipleri icin 4 Subat gunu satisa cikacak. Taraftar karti sahipleri ise 12 Subat'tan itaberen alabilecekler.

Galatasaray tarafi icinse bilet fiyati yine resmi siteye gore 35 pound ama orada kim size artik ne kadara kaktirirsa...

• quote:

Orijinalden alıntı: boynuz

4 senedir Chelsea kombinesi sahibiyim, 2 sene onceki Chelsea-Barcelona dahil, hayatimda hic 200 sterline satilan resmi mac bileti gormedim. Che-Bar maci bile "numarali tribun" 82 sterlindi (kombine sahibi bile olsan Sampiyonlar Ligi mac biletlerini satin alman gerekiyor). Macin fiyat kategorisi A olarak geciyor resmi sitede (http://www.chelseafc.com/tickets-article/article/3580324) Yine resmi siteden A kategorisine denk gelen fiyat araligina bakarsak (http://www.chelseafc.com/tickets-article/article/2640813/title/ticket-prices) fiyatin 55-61 pound arasi oldugnu gorursunuz. Yalniz Chelsea tarafi icin mac biletleri genel satisa dusmeyecek gibi gozukuyor. Sadece kombine sahibi ve taraftar karti sahipleri alabilecek gibi duruyor. Biletler kombine sahipleri icin 4 Subat gunu satisa cikacak. Taraftar karti sahipleri ise 12 Subat'tan itaberen alabilecekler.

Galatasaray tarafi icinse bilet fiyati yine resmi siteye gore 35 pound ama orada kim size artik ne kadara kaktirirsa...

Hocam yani şimdi vize + ucak biletini halledersek illaki mac biletini bulur muyuz bi sekilde?

• concepty kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hayir. Chelsea tarafi genel satisa cikmayacagi icin (resmi sitelerinde boyle yaziyor) ya karaborsacidan almak ya da kombine/taraftar karti sahibi birini bulmak gerekiyor. Galatasaeay tarafi icin ise bir sey diyemem. Yanlis hatirlamiyorsam yonetim gecen sene Madrid maci biletlerini ese dosta dagitip satisa hic cikarmamisti. Bu sefer ne yaparlar bilmiyorum. Sadece nasilsa Chelsea tarafindan bilet bulurum diyip de ucak bileti almayin. Karaborsacilar/aracilar ile ugrasmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Tesekkur ederim guzel bilgiler paylasiyosun. Karaborsada tahminen ne fiyatlar doner
  • quote:

Tesekkur ederim guzel bilgiler paylasiyosun. Karaborsada tahminen ne fiyatlar doner
    İlk maç İstanbul'da sanırım ?
  • Bende hollanda dayim istiyordum maca gitmeyi fakat bilet fiyatlari cok ucuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

http://www.gstravel.org/Yurtdisi-Tatil-Turlari/Chelsea-Galatasaray-Konaklamasiz-Mac-Paketi?gclid=CLjXueOHkLwCFUZY3godKkMA7Q

Hocam sizce bu fiyat nasıl? Çok pahalı değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfatymej

quote:

http://www.gstravel.org/Yurtdisi-Tatil-Turlari/Chelsea-Galatasaray-Konaklamasiz-Mac-Paketi?gclid=CLjXueOHkLwCFUZY3godKkMA7Q

Hele ki €uro 3tl olmuşken...

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Bu sene hikaye de seneye Allah kısmet ederse yurt dışında 1 deplasmanımıza gitmeyi çok istiyorum. Hazır pasaportta çıkarıyoruz şurda zaten.

• quote:

quote:

quote:

bu ne arkadaş, resmen ölücü olmuş bizim kulüp. hadi maç bileti 150, en olmadı 250 lira olsun. ykarıda arkadaş bilet tarifesini yazmış zaten. 650 avro nedir be, 1600-1700 avro sırf gidiş dönüşe mi vereceğim?

bilet bulsam gidecektim ben de, ama görünüşe göre yalan oldu. avrupa'dan tren mren, dolaşa dolaşa gitmeyi planlıyordum. 5 gün de izin alacaktım o hafta, rahat rahat giderdim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.