Şimdi Ara

Chelsea - Fenerbahce maci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chelsea - Fenerbahce maci hangi yabanci kanallarda izleyebilirim acaba, ozellikle Alman kanallarinda yayinlanacak mi? Bilgisi olan var mi?

• star tv de var zaten neden yabancı kanallarda bakmak ıstıyorsunuz kı

??

quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Chelsea - Fenerbahce maci hangi yabanci kanallarda izleyebilirim acaba, ozellikle Alman kanallarinda yayinlanacak mi? Bilgisi olan var mi?
  • Almanya'dayim su an ve uydu yok, sadece normal Alman kanallarinin bulundugu karasal kanallar var TVimde

Neyse hangi kanallarda cikacagina dair, bir site buldum. Merak edenler bakabilir.

http://www.liveonsat.com/foot_uefa_CL.php?start_dd=07&start_mm=04&start_yyyy=2008&end_dd=25&end_mm=06&end_yyyy=2008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 7 Nisan 2008; 17:54:50 >

• Vay be Chelsea - Fenerbahce macinı 27 kanal canlı 14 kanal da banttan veriyormuş.Tabi bu şuan için .Yarın sayı artadabilir...
  • valla ben yarın tvp 2 imde liverpoolumun maçını izliyeceğim arada fark olmuşmu diye bakarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

valla ben yarın tvp 2 imde liverpoolumun maçını izliyeceğim arada fark olmuşmu diye bakarım

Öyle yapacağına açık açık destekle chelsea yi.Maazallah Fener kazanabilir .Yoksa kim gider Arsenali,Liverpoolu karşılamaya değil mi
  • TR'den liveonsat maclari seyredilebiliyor mu ?
    Ozellikle Turk takimlarinin maclari ?
  • canlı kanal sayısı 28 olmuş
  • arsenal - liverpool maçıyla aynı gün olması büyük şanssızlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: felmali

TR'den liveonsat maclari seyredilebiliyor mu ?
    Ozellikle Turk takimlarinin maclari ?

Liveonsat linki maçların hangi kanalda saat kaçta yayınlanacağını gösteriyor sadece.Maç yayını yok...
  • boşverin şimdi kanal işini :) fenerbahçemiz bu akşam eleyecek inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

valla ben yarın tvp 2 imde liverpoolumun maçını izliyeceğim arada fark olmuşmu diye bakarım

Öyle yapacağına açık açık destekle chelsea yi.Maazallah Fener kazanabilir .Yoksa kim gider Arsenali,Liverpoolu karşılamaya değil mi

• astradan premiere sport kanalları maçı veriyor istersen bizim starın türkçe spikerinide seçebiliyorsun ses seçeneklerinden
  • destek yok mu yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

aslında fenerin kazanması iyi olur liverpooluda görmüş olurum hemde bizim için kolay bir yarı final olur hemde ilk ben giderim karşılamaya onları büyük bir zevkle hemde ama işte yinede bir fark fena olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

boşverin şimdi kanal işini :) fenerbahçemiz bu akşam eleyecek inşallah

Umarım eleriz dostum .Ama eleyemesek de canları sağolsun derim.Seneye 1 adım daha yukarı deriz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumlu2 -- 8 Nisan 2008; 20:15:11 >
  • AH ULAN AHH ŞU MAÇI HD İZLEMEK VAR VARYA .
    İÇİME VURUYOR İÇİMEE...........
  • fenerbahçemize başarılar dilerim.
  • Yenildik ama yinede buraya kadar gelmek büyük bir başarı.... Teşekkürler Fenerbahçe........
  • maçı astra uydusundan premiere sport kanalından 16:9 formatinda ve türkçe spiker ile izledim walla mükemmeldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.