Şimdi Ara

Chavrolet Captiva Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum sitedeki aracı almayı düşünüyorum bu araç alınır mı? yakıtı nasıldır kullananlar var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-sifir-gibi-posetleri-uzerinde-2o12-yeni-kasa-ltz-en-fulu-boyayok-198687832/detay

• Beklenti ve ihtiyaçlarınız ile doğru orantılı se niye alınmasın!

163bg'lik araç, full dolu...
  • Vites geçişlerini çok hissettirmese gayet konforlu bir araç bir suv için. Yakıt tüketimi oldukça yüksek. Depo 65 ya da 70 litre sanırım. Bir depoyla 600 km anca gidiyor uzun yolda. Dediğim gibi şanzuman geç tepki veriyor. Gereksiz yere vites küçültüp bağırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

Vites geçişlerini çok hissettirmese gayet konforlu bir araç bir suv için. Yakıt tüketimi oldukça yüksek. Depo 65 ya da 70 litre sanırım. Bir depoyla 600 km anca gidiyor uzun yolda. Dediğim gibi şanzuman geç tepki veriyor. Gereksiz yere vites küçültüp bağırıyor

Bu hesaba göre şehir dışında 11lt yakması lazım.
    Şehiriçinde 11-12lt yaktığını duydum ama şehirdışı bana biraz fazla geldi.
  • Araba çok güzel. Ama satışı durdu Türkiye'de o biraz uzak düşündürüyo. Para olsa alıp kenara atacan bi tane :)
  • eniştemde vardı yakıtı gerçekten çok yüksek 11 litre yakıyor başa çıkabilecekseniz neden olmasın rahat konforlu araç
  • Yanı başımızda 2 adet captiva var. Ortalama tüketimleri 9.5 ile 10.5t arası. 11lt leri görmedim hiç. Ama şehir içi agresif kullanımda değerler yükselecektir. Bunlar normal kulanım değerleri. Fiyatına göre güzel araç ama vergisi ile yakıtı epey külfetli. Gerçi alternatif olarak tiguan 1.4 alsanızda yaklaşık bu tüketim değerine sahip olacaksınız benzin ile. Alınır mı bence alınır.

• Yakıtı beni zorlar gibi duruyo çok teşekkürler bilgiler için.
  • yakıt sorun olmazsa alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbilker58

Yakıtı beni zorlar gibi duruyo çok teşekkürler bilgiler için.

Yakıttan ziyade Mtv için her yıl ödeyeceğiniz 2630 TL'yi düşünün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Orijinalden alıntı: gfbilker58

Yakıtı beni zorlar gibi duruyo çok teşekkürler bilgiler için.

Yakıttan ziyade Mtv için her yıl ödeyeceğiniz 2630 TL'yi düşünün.

3 yaşında 2000tl ye, 6. Yaş sonrası 1100 e filan iniyor...alınacak arabanın biraz yaşı varsa, vergi de çok sorun olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde almayız düşündük ama o traktör gibi sesi ve yakıtı nedeniyle vazgectik. Sehir icinde yuksek arac istiyorsaniz baska araclara yonelin hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.