Şimdi Ara

### Çevrimiçi Fotoğraf Depolama Servisleri ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
6.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siyah ve beyaz diye dvd ayırmamalı. DVD'nin kodundan kalitesi anlaşılır. Bir de dvd sürücü - dvd medya uyumu için dvd kalite testi yaptınız mı uzun yıllar boyu sorunsuz dayanacak dvd yi buldunuz demektir. Size tek kalan onu güzel bir çantada saklamaktır.
  • Ben google picasa ve panoramio sitelerini kullanıyorum.
  • Teşekkürler
  • Yukarıda bahsedilen siteler depolama servisi ve aynı zamanda paylaşım sitesidir. Sırf fotoğraflarınızı depolamak istiyorsanız bulut sistemleri kullanabilirsiniz. Google Drive, Dropbox, Microsoft Skydrive gibi...

• Usta hepsi bir tarafa, foto yüklemek istediğimiz zaman adamı çileden çıkarmayan saç baş yoldurtmayan bir site var mı? flickr, 500px ve smugmug denen site bozuntularını tek tek denedim, g.chrome, mozilla, i.e den denedim ayrı ayrı, 1,5 mb bir fotoyu bu kadar yavaş upload eder mi bir site?? (20 mbit internet kullanıyorum, upload hızım gayet güzel)

bende mi bir hata var anlamadım, upload simgesine basınca bile siteler bir tribe giriyor bir havalar afralar tafralar :) eskiden kalma basit flash veya bozuk java siteleri gibi hepsi, bir iki foto yükleme denemesinde bile kanser ettiler adamı, facebookta foto saklanmaz, kaliteyi perişan ediyor, böyle siteler de adamı perişan ediyor

yandex mail ile 250 mb yollamam gerekti, 15 dakikadan az sürede upload etti, 10 gb da disk alanı veriyor, bu siteler ne ayak anlamadım, açarım 10 tane yandex mail hesabı paşalar gibi saklarım dosyaları, varsın insanlar da fotolara yorum yapmasın görmesinler, sinir krizleri geçirmekten iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Ubeyd* -- 28 Ekim 2012; 4:23:37 >

• Fotoğraflarınızı okadar yüksek boyutta yüklemenize gerek yok.900 piksel civarı düşük boyutu ile en kullanışlısı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.