DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
33
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11833 Mesaj

iOS Beta Tester
      01 Haziran 2007 20:29:33 Konu Sahibi
      Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Ben mi çok şanssızım yoksa insanlık gitgide kötüye mi gidiyor?

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Haziran 2007 20:33:40
      bu yaşlarda normaldir ilerde sağlam arkadaşlar bulursun
      |
      |

Şu imza kuralı o kadar saçma ki kural var yazı küçükse 7 satır büyükse 4 satır olacak diye üye bişey yazacak belki imzasına toplasan 250 harf anca tutar ama bide benim bu yazdığım gibi bir imza düşünün tam 7 satırıda sonuna kadar kullanıcam ve ben imzası silinenlerden daha çok yazı yazıcam bu birinci hata ikincisi ise sitede mp3 linki vs. vermek yasak neden kanuna aykırı ee ama senin mp3 adlı odan var orda dönen muhabbet te yasalara aykırı olmayacakmı? Benim amacım amacı sadece ceza vermek olan insanlara mantıklı çözümler sunmak cezayı herkes keser ama forumun daha iyi olmasını herkes sağlayamaz kolayı değil zoru seçmek lazım. Bir not: Fake nick kullanalar ceza yiyor ama fake olduğunu üye söylemezse site zaten tespit edemiyor (dinamik ip kullananlar için söylüyorum) öyleyse üye susup doğruyu söylemezse ceza da yemez yanlış mı?
    • Binbaşı
      1336 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:07:52
      Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..
      |
      |

• Yüzbaşı
      329 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:10:22
      quote:

Orjinalden alıntı: BarışNet

Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..

vaş
      |
      |

TSMC Kalbimizdesin..
    • Yarbay
      2825 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:31:55
      Hep öyle...Hele üniversitede gör sen.Aldırma.
      |
      |

01 Haziran 2007 21:33:19
      aynı sorunu ben de yaşıyorum.gördüğün gibi herkes şerefsiz olmuş
      |
      |

ok
    • Yüzbaşı
      449 Mesaj
      01 Haziran 2007 21:39:21
      haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...
      |
      |

• Yarbay
      11833 Mesaj

iOS Beta Tester
      01 Haziran 2007 21:41:55 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: anday

haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...

Onlar da %100 değil işte. Onlar da birbirlerine öyle yapıyor. Diğerlerinden daha iyi insanlar ve benimle konuşuyorlar, dertleşiyorlar vs. Ama yeri geldimi de çok güzel sırtından vuruyorlar. Herkes böyle oldu çevremde.
      |
      |

• Yarbay
      4822 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:27:41
      Aynısı bana oldu ;) bende suan 1-2 tane war onlarada tam guvenmem ama .. insanlık ölüyor
      |
      |

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:42:00
      haklısın ya hem de çok... ,çok mu karamsarım bilmiyorum ama bazı insanların hareketleri batıyo tabi ki ark. ,dost sandklarmn...
      |
      |

• Yarbay
      2641 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:45:38
      benim tek arkadaşım var annem
      |
      |

• Yüzbaşı
      449 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:55:05
      quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

benim tek arkadaşım var annem

ewt sanrm başkası da kolay kolay olmz gibi gelio...(anne sewgisi mi douyo ne ) ne kadr baırsa da baırsam da
      |
      |

• Binbaşı
      1506 Mesaj
      01 Haziran 2007 22:57:05
      kötü arkadaslarına sende kötülük yap dünyada iyi arkadaslarda vardır bunu unutma ama nolursa olsun temelinde her insan her zaman yanlızdır
      |
      |

• Uzman Mobil
      6574 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:00:23
      kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum
      |
      |

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!
    • Binbaşı
      1378 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:24:24
      quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Durumum tamamen aynı malesef şerefsiz olan el üstünde tutulur oldu toplumda
      |
      |
    • Teğmen
      156 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:39:40
      uzun süredir aynı duyguları yaşıorum
      quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

|
      |

• Binbaşı
      1273 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:42:35
      Haklısın bende aynı durumdayım
      Gerçek hayatta,hiç arkadaşım yok.
      benım kafa dengim değil,aşırı olgun veya aşırı cıvık insanlar. zaten hepsi şerefsiz çıkıyo.
      |
      |

• Binbaşı
      1018 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:45:25
      quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum

aynen öyle hocam
      Arkadaş dediğin bir şey anlatmaya başladığı zaman pür dikkat dinlemesi lazım
      amaaa nerde hele hele farklı frekansta isen hiç mi hiç muhabbet çekilmiyor
      |
      |

• Yarbay
      5973 Mesaj
      01 Haziran 2007 23:46:19
      İnsanlık gitgide kötüye gidiyor.İnsanlar sana deli diyecektir ama kendi kendine arkadaşlık yap.Benim şu an en iyi arkadaşım:BEN
      |
      |

01 Haziran 2007 23:48:34
      iyiler kaybeder
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,468
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.