M

Çavuş
01 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
362852 Gün Cezalı
357651 gün 12 s. 14 dk. kaldı
Gönderileri
ikinci el otomobil gerçek piyasası genelde çok yüksek rakkamlar çekerler.ben bundan rahatsızım.bu konuda gerçek piyasa fiyatı konusunda otomotiv kullanıcıları nasıl bilinçlendirilebilir?
geçen 2001 boraya forumda açmış 19000ytl.halbuki okadar etmez.ve kimse söylemiyo okadar etmeyeceğini.bana göre en fazla 13-14 ederdi.
düşüncelerinizi bekliyorum.
Artvin’in Ardanuç İlçesi’nin Ardahan ile bağlantısını sağlayacak olan Ardanuç-Ardahan Yolu DPT’nin kayıtlarında ve tüm haritalarda çift şerit asfalt olarak hizmete açık gözükürken yol stabilize olarak dahi kapalı. Haritaya bakıp yolu asfalt bilerek gelen turistler gerçeği ancak Güleş Köyüne gelince anlıyorlar.

Artvin’in Ardanuç İlçesi’nin Ardahan ile olan yolunu hiç kullanan oldu mu?Diğer forum da da konu açtım da cevap yazan olmadı.Belki karadenizli artvin'li erzurum'lu kardeşlerimiz varsa bi sormak istedim.Hem otomobille ilgilenlerin yollari çok iyi bileceklerine inanıyorum.Bu yol artvin ardanuç'u erzurum olur'a ve ardahan iline bağlayan önemli bi yol.

Forum da sürekli alay edildim.bu inanın zoruma gidiyor.Sonuçta pert hasarlı aracı alan bi çok insan var.Kimi zaman araç sahipleri alıyor toplayıp ucuza mal ediyolar yada galericiler alıp toplayıp satıp büyük karlar ediyolar.Bu sektörden çok köşe olmuş insanlar var.peki neden benimle bu konuda hep alay ediyolar?bu alanda büyümüş kökleşmiş çok büyük firmalar var.
Artvin’in Ardanuç İlçesi’nin Ardahan ile bağlantısını sağlayacak olan Ardanuç-Ardahan (Ğeba) Yolu DPT’nin kayıtlarında ve tüm haritalarda çift şerit asfalt olarak hizmete açık gözükürken yol stabilize olarak dahi kapalı. Haritaya bakıp yolu asfalt bilerek gelen turistler gerçeği ancak Güleş Köyüne gelince anlıyorlar.
Bu yolu hiç kullanan oldu mu?

2002 Bmw 5.25tds 19000eu istiyor ve araç dizel araç.Fiyat nasıl arkadaşlar?
http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4270236

En iyi mp3 sitelerini paylaşabilir misiniz bizimle ilk 5 olarak...saygılar
Ailesel sorunumu sizinle paylaşmak istiyorum.Buradaki amacım suç yüzde kaç bende?yüzde kaç ailemde?ailemin bana yardımcı olmadığı için suçun yüzde kaçı ben de yüzde kaçı ailemde diye kamoyu araştırması yapıyorum.yüzdelik dilimleri de söyleyin lütfen düşüncelerinizi bekliyorum.

Ben 23 yaşında kadıköy de oturan ortalama zengin bi ailenin çocuğuyum.Ailem bana destek olmadı.Yapmak istediğim iş vardı.Oto alım satım yapıcak bi arabada 20.000ytl-30.000ytl belki daha fazla paralar kazanacaktım.Ailem imkanı olduğu halde ne doğru dürüst binecek araba aldı ne de oto alım satımı yapmama izin verdi.arabalar pahalı 100.000euluk ikinci el değeri olan arabalar.ama iyi de kazandırırdı.ama sermayeyi de çok bağlamak lazımdı 500.000ytl ama değil 500.000ytl 20.000ytl bile vermediler.sonuçta ikinci el araba asla elde kalmaz.

Bir de üniversitem vardı.ailem 4 sene önce yazdırmıştı.özel bi üniversite 4 yılda 60.000ytl para gitti.çünkü okuyamadım aklım sürekli o işteydi.çünkü kazanacağıma da çok inanıyordum.okulda hiç bi ders veremedim okulu da bu sene bıraktım sayılır.Ailem bu konu da da beni suçluyo?Annem babam yani.

Şimdi burda benim suçluluk oranım yüzde kaçtır ailemin yüzde kaç yüzdelik olarak belirtir ve açıklar mısınız?Babam alkolik bi insandır bir ehliyet bile alınca binbir problem çıkardı.bilgisayarımı çoğu kez klavyesini parçaladı.

Düşüncelerinizi bekliyorum çok çaresizim...
2000 Laguna 8500ytl fiyat nasıl arkadaşlar?bence kelepir bence piyasası 11den aşşağı değil...

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3655292
Arkadaşlar yapmayı düşündüğüm çok istediğim bi iş var getirisi de iyi.fakat kimse yardımcı olmuyo onca kişiye yalvardım destek olmadılar.ailem de yardımcı olmadı.ne yapabilirim?
Araba alırken satarken en çok hangi siteleri kullanıyorsunuz?
benim görüşüm:
arabam.com araba.com sahibinden.com otomax.com hurriyetoto.com mynet.com intoko.com.tr ve arasıra yonja
Hakkında
Forum İmzası:
ok
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 137
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 71.412 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.