Şimdi Ara

Cevap: SONY XPERİA Z ULTRA KULLANICILAR KULÜBÜ ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: citylife

Arkadaşlar
    ultranın rehber ve arama fonksiyonları biraz fazla sade veya az gelişmiş geldi bana.
    bu yüzden rehber arama v.s. olarak kullanabileceğim gelişmiş bir program arıyorum.
    ayrıca not fonksiyonu için de doğru dürüst bir yazılım yok. bunun için de gelişmiş bir uygulama arıyorum.

önerileriniz nelerdir. fikir verebilecek arkadaş var mı?

Dialer ve rehber için Ben exdialer kullanıyorum çok memnunum eskiden beri onu kullanırım. Pro su da var ücretli ama free olan yetiyor bana.. özellikle rehber içinde aramda çok başarılı. Karışık harfleri ve rakamları bile sorunsuz arıyor.

freenote 7.9.8 kullanıyorum oldukça başarılı buldum ben

Takvim uygulaması olarak Business Celendar kulanıyorum + Business task de ilave kuruldumu hem task hem de takvim widged olarak ana ekranda güzel

ez pdf reader kullanyorum memnunum.

Moon reader e-kitap için

dosya yöneticisi olarak ES dosya yöneticisi

Gazeteler için Gazeteci

Klavye için swift key . Ancak Z ultranın kendi klavyesinde seçeneklerden google sesli komut aktif edilip kullanılınca internet bağlı olduğu zaman konuşmaları text e dönüştürme mükemmel ötesi.. Ben bu kadar iyi olacağını beklemiyordum... Bir deneyin göreceksiniz neredeyse klavye kullanmaya gerek kalmıyor. Belki herkes biliyordur ben yeninen tekrar kullanmaya başladım.

Herkes kullandığı iyi programları yazarsa bo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.