Şimdi Ara

Cevap: REEDER W100i WİNDOWS TABLET 699 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tableti alalı 3 gün oldu 64 lugunu aldım vatandan ilk ızlenımlerım gayet akıcı ve serı bir ürün bataryası çok iyi ekran kısıkta 3 film izledim ve 3 saat aralıksız video izledim YouTube'da şuan 30da şarjı ekran en kısıkta olmasına rağmen görüntü çok iyi malzeme kalitesi olarak çok iyi diyemem orta klavyesindeki touchpad rezalet ama harici klavye Mouse ile halledebilirsiniz ben hiç kullanmıyorum şahsen klavyesını dokunmatik bana yetiyor onun haricinde steam yüklü dota 2 oynuyorum 30 40 fps arasında ayarlar kımısı düşük kımısı orta düzeyde Cs go denemedım fakat denıyıcem büyük olasılık düşük fps olacağı ıcın zevk vermeyecektir sarj aletı pek kaliteli gelmedi açıkçası bana İnce sankı kopacak gıbı stabıllık 10/9 malzeme kalitesi 10/6 dediklerimi göz önünde bulundurarak alsın arkadaşlar bence f/p ürünü Windows tabletler arasında ama param var derseniz asusun tabletini tavsiye ederim

• Ben de bu tabletle Asus Transformer Book T100TA-DK023H tableti arasında kaldım, malzeme kalitesi nasıl ? Donma kasma var mı?
  • Donma kasma yok malzeme kalitesi genel anlamda iyi klavyeyi bence 5 para etmez onun haricinde bir sorunum yok gayet stabil cihaz fakat paranız varsa asus daha iyi bir seçenek olur gibi duruyor malzeme ve destek bakımından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LG G278 -- 8 Nisan 2015; 4:52:34 >
  • Evet bencede asus destek bakımından çok daha iyi. Arkadaşın asus t100 tableti klavye takılınca dınma yapıyordu ilk servise gondermesinde anakartı değiştirip sorunu çözdüler. Ben 3 ay once aldığım reeder w100i tabletimi hala kullanamamışım servise gondermekten. Sorunu çözmeden geri yolluyorlar. 3. Gidişi bu. Bu gidişle mahkemelik olacağız. Almadan bunları goz onunde bulundurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryukenguile -- 8 Nisan 2015; 20:53:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.