Şimdi Ara

Cevap: Filipinler - Gezi Rehberi,Foto,Video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 6 aydır fılıpınlerde yasıyorum 3 ay manila 3 ay cebu olmak uzere farklı adalara da gitmisligim var ozel mesaj atarsanız yardımcı olabilirim.bilgi için degil gelecek arkadaslar icin cunku 100 kisi sorup tek tek anlatıp bosuna bilgi vermeyi sevmiyorum umarım yanlıs anlamazsınız :)

Edit:Suanda cebu dayım dil kursu konusunda

• Evet yil oldu 2016 hala burda yasiyorum 2 yili gecti filipinlerde sorulariniz yada dil okumak isteyenler icin

eyptbr@yandex.com
  • Tayland turunu aradan çıkardık. Sırada burası var. TAKİP..

Ama sayfa çok sakin..inşAllah forumdan giden ve fikir alışverişi yapan çoğalır.
  • Hocam vize durumları nasıl turistler için? Uzun süre kalmak için
  • Hocam bende Filipinlere 12-15 günlüğüne gitmeyi düşünüyorum. En uygun seyahat zamanları ne zaman (ben eylül veya ekim düşünüyorum)? Tek başına seyahat için uygun mudur güvenli midir, dil sorun olur mu ingilizce durumu nasıl? Yol+konaklama ortalama kaç tutuyor? İnsanları nasıl, uzakdoğu profilinde mi (güler yüzlü,kibar)?
  • Filipinler’e seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaport türü farketmeksizin 30 günlük seyahatlerinde vizeden muaftır.
  • sen koredeyim diye konu açmamış mıydın?
  • Arkadaşlar yaz döneminde tatile manila'ya gitme düşüncesindeyim,ilgilenen arkadaşlar olursa iletişime gecebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vixe muafiyeti 21 gün değil 30 gündür gidiş dönüş bileti olmadan seyehatınıza izin verilmez 30 gün sonrası içim göçmen bürolarından belli ücret karşılığında istediğiniz kadar kalabilirsiniz hatta vize almayın yıllarca kalın sıkıntı olmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halocan1979 -- 11 Temmuz 2016; 18:12:20 >
  • slm kasim gibi filipinlere gitmeyi dusunuyorum. 9-10 gun civari. Var mi yakin zamanda giden gitmis olan?
  • Benim merakımı çeken bir şey var. Malum Filipinler fakir bir ülke sokakta yaşayan insanlar fazlaca var tv de öyle gördüm.

Bayanlarda single mom kavramı var. Çocuklu dul olayıda fazla fakirlikten bir kısım sex turizmine dönen bölgeside var.

Hiç rahatsızlık duyduğunuz oldu mu genelde yabancı bir erkek bulma ümidi var bir kaç arkadaşım oldu oradan biliyorum. Yanlışsam düzeltin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    evet dedigin dogru

hic rahatsizlik duymadim gayet alistim :D cok umursamiyorum
  • yil 2017 hala buralardayim, :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyptbr

yil 2017 hala buralardayim, :)

arada ses ver yasadigin belli olsun :)

evet filipinler benimde radarimda, cok guzel bir ulkeye benziyor , biraz arastirdim begendim ama iste ucagi, oteli cok dusunduruyor adami

misal tatili gecirmek icin neresini tavsiye edersiniz? yani bizde resort tatili yapmak istersen Antlaya diye tavsiye verilir veya mugla ,

peki filipinlerde neresi veya hangi oteli ozellikle tavsiye edersin bide

kardesim ne dili allahini sen? ne yapacan filipinin dilini ? bu sorunun cevabini digerinden daha cok merak ediyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.