Şimdi Ara

Cevap: ABD Green Kart çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Green Card'ı 125.000 kişi kazanıyor ama sadece 50.000 kişi alabiliyor.Kazandı işlemlerini 6 senedir yapıyorum.Bu konu ile ilgili irtibat kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Social Guide -- 14 Mayıs 2015; 15:53:21 >

• Tam olarak ne işe yarıyor, çalışma hakkı, oturma hakkı vs. hepsini veriyor mu ?
  • Oy kullanmak dışında tüm vatandaşlık hakları,yaşama,çalışma,okuma,iş kurma,işe girme,süresiz giriş çıkış .... :)
  • Ben bi erotik siteye girmistim yalnisikla ordan banada verdiler nerten alabilirim aceba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

Ben bi erotik siteye girmistim yalnisikla ordan banada verdiler nerten alabilirim aceba

• Peki hak kazandıktan sonra ülkeye girme zorunluluğu var mı?
  • Green Card kazandıktan sonra mutlaka 6 ay içerisinde giriş yapmanız gerekmektedir.Bu normal bir vize değil bir immigiration vize yani göçmenlik vizesidir neticede.Gitmeden göçmenlik olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

Ben bi erotik siteye girmistim yalnisikla ordan banada verdiler nerten alabilirim aceba

:) Size vermezler , sizin bilgileriniz ile üyelik yaparlar,profesyonel çalışan bir firma ise o da :) Eğer çıkarsa Ankara büyükelçilikteki mülakattan sonra alabilirsiniz :)
  • Green Card çıksa bile ordaki formu doldurmak çok zormuş, Amerika'da bunun için ilgilenecek birisinin olması gerekiyormuş doğru mu ? Yani Green Card çıksa bile ABD vatandaşı olmak çok zor diyorlar. Ne kadar doğru bilmem. Yardımcı olursan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kirk

Green Card çıksa bile ordaki formu doldurmak çok zormuş, Amerika'da bunun için ilgilenecek birisinin olması gerekiyormuş doğru mu ? Yani Green Card çıksa bile ABD vatandaşı olmak çok zor diyorlar. Ne kadar doğru bilmem. Yardımcı olursan sevinirim.

Green Card çıktığındaki işlemleri yapıyorum.Senelerdir hiç bir şey bilmeyen insanları bile Green Card sahibi yapmışımdır.Onlar bir şans yakalıyor ben de o şansı kaçırmamalarını sağlıyorum :)
    Ama kazandıktan sonra Amerika'da bir adres gösterilmesi gerekiyor.Bu da bir şekilde hallediliyor,yolları var ;)
  • Green kart aldın 5 yıl abd'de yaşayınca vatandaşlık alabiliyor musun
  • başvurular ekimde ayında yapılıyor bildigim kadarıyla dogru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skyfallker

Green kart aldın 5 yıl abd'de yaşayınca vatandaşlık alabiliyor musun

Vatandaşlığın basit bir kuralı vardır.Toplamda en az 30 Ay orada kalmış olmak gerekir.Bazı kişiler beş yıl orada yaşamayı bile beklemez.Bu süre genelde maksimum 5 yıldır orada yaşayan kişinin tutumu,davranışları,adaptasyonu,faydasına göre kısalabilir :)
    Ama en az 30 ay kalmayanlar vatandaşlığı unutsunlar diyebilirim.Ülkede yaşamayarak vatandaşlık olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habidin

başvurular ekimde ayında yapılıyor bildigim kadarıyla dogru mudur?

Green Card başvuruları her yıl Ekim-Kasım aylarında yapılır
    Ancak danışmanlık hizmeti alanlar erkenden yapıp dosyalarını hazır hale getirebilir.
    Danışmanlık hizmeti alanların doyalarında çok hata yapılmayacağı için şans oranı artar.Yoksa başvuru yapılan yer değişmez,aynıdır.
    www.state.gov daki gerekli sayfadan yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Social Guide -- 14 Mayıs 2015; 16:45:09 >

• Social Guide kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba su green kart ile ilgili hi kac sorum var yardimci olyrsaniz sevinirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplam masrafı ne kadar tutar bu işlemlerin birde 0 dan başlayacaklar nelere dikkat etmeli.
  • Arkadaşlar kazanansanız özelden mesaj atın lütfen,ilk kayıtsanız işlem yapmıyorum sadece kazanansanız mesaj atın.
  • Arkadaşlar Merhaba ;
    uzun zamandır yazmıyordum,bu site ile uğraşıyordum.Normalde buradaki konu için bir site kurdum.Ama bura ile de gönül bağım var haber edeyim istedim.
    Sayfayı beğenip facebook hesabında paylaşan 25 kişi için başvuru işlemlerini ücretsiz yapıyorum haberiniz olsun.
    https://www.facebook.com/greencardsonuclari/
  • Reklamlrrrr dim dim diiiiiiiii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Yarbayım :) Ben bu konu ile uzun zamandır muhattabım ve bilgilendirme de yapıyorum,yukarıda görüleceği üzere, yoksa sadece reklam için hesap açıp bir tane mesaj atıp kaçan bir üye muamelesi de görmek istemem,aman diyim,böyle bir algı varsa ortada hemen sileyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.