Şimdi Ara

Çerez Kapımda Yılbaşı Büyük İndirimi (Tüm Ürünlerde %20 İndirim + DH Üyelerine 250 gr. Türk Kahvesi) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.057
Cevap
24
Favori
64.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 adet Antep Fıstığı Naturel 1kg ve Karışık Kuruyemiş Jumbo kuruyemislerim bugun elime gecdi, antep fıstıgı biraz hayal kırıklıgına uratti cok kucukler ve acılmamıs kapalı miktarı cok fazla, yerken sinir oldum tavsiye etmem, jumbo kuruyemisi guzel tavsiye olunur..
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Geçmişler olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş 3205 inşallah memnun kalırız

• Cevizin kilosu Ankara'da 20tl. Marketleri kastetmiyorum seyyar veya küçük esnaf.

Diğer ürünler de daha uygun bulunabilir belki fiyatları ezberimde yok.

• dün sabah sipariş vermiştim ama kargoya verilmedi.
  • Bitirmeyin de akşam sipariş geçelim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen ben de dün öğlenden önce sipariş verdim henüz kargoya verildiğine dair bir bilgi gelmedi, bugün çıkış olur umarım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siirt fıstığı, Antep fıstığından neden daha pahalı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

o fiyatlardan migros adına 10'ar lira daha düşmelisiniz üstad. 40/10 kampanyası mevcut şu sıralar.

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz kampanya paketli kuruyemişlerde ve cipslerde geçerli, paketli kuruyemişlerin fiyatları aşırı kazık durumda. En ucuzu Migros markalı 200 gr. Antep fıstığı 13,90 TL, eğer 1 kg için 5 tane alır, sonra da kampanyadan yararlanırsanız fiyatı 59 küsur TL'te geliyor, bizde yine 55 TL.

Üstelik bizde kahve hediye var ve yine anında 5 TL'lik çerez puan hediyeniz daha var.

20 Aralık 2018 – 2 Ocak 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club özellikli kartlar ile tek seferde 40 TL ve üzeri Cips ve Paketli Kuruyemiş alışverişine 10 Money hediye edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedirso -- 23 Aralık 2018; 18:22:53 >

• cerezler dun gelmis. lezzeti ve tazeligi super. cok memnun kaldim. ikinci siparisi de verdim insallah evde bekleyince bayatlamaz

• Sipariş #3113 Bu siparişin kargo durumu nedir acaba? Dün öğleden önce sipariş vermiştim.

• Hocam 3070 sipariş numaram ödeme alınamadığından tekrar ödemeyi gerçekleştirdim umarım memnun kalırız teşekkürler

• Fiyatlar makul geldi. 110 TL harcadım. Karışık kuruyemişin kilosunu 50'den 80'e çıkaran kuruyemişçime selam ediyorum.
    ------
    Aldıklarım : Kabuklu Ceviz 1kg, Ballı Susamlı Fıstık 500gr, Patlak Fıstık 500gr, Karışık Kuruyemiş Jumbo 500gr, Karışık Kuruyemiş Jumbo 250gr, Pikan Cevizi Kabuklu 500gr, Kahve Öğütülmüş 250gr

Öncelikle herşey çok taze ve güzel paketlenmiş. Hatta paketlemesi gereksiz güzellikte. 1 kilo aldığım ceviz 2 tane yarım kiloluk kilitli poşette geldi. Tamamen plastik israfı. Bunlara hiç gerek yok. Bir poşetin içinde gönderilebilir. Kabuklu ceviz kolay kolay bayatlayacak bir şey değil zaten.

Tazelik konusuna dönecek olursak 10/10 verebilirim. Yerken ağzınızdan çatır çutur sesler geliyor. Ruffles etkisi yaratıyor. 10/10 vermeyeceğim tek ürün Pikan Cevizi olur. İlk defa kabuklu aldığım için satıcıyı eleştiremem ama kavrulmuşu ve tuzlanmışı çok daha güzel oluyor. Çiğ badem ile kavrulmuş bademi ayrı ayrı tadanlar ne demek istediğimi anlayacaktır. Bu haliyle pikanın gerçek aromasını alamadım.

Yemeğin hazır olmasını beklerken mutfak terazisini de masanın üstünde görünce karışık kuruyemiş içeriği konusunda istatistiksel bir çalışma yaptım. Farklı boyuttaki kuruyemişlerin paketin farklı noktalarında lokalize olacağını göz önünde bulundurarak 3 farklı örnek havuzunda ayrım yapıp içerisindeki ürünlerin yüzdelerini bulup sonra ortalamalarını aldım.(Not: İşsiz değilim, gereksiz şeylere meraklıyım)
    Sonuç : Fındık %31, Badem %29, Antep %24, Kaju %16

Sonuç : Bu fiyatlarla tekrar alışveriş yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk -- 28 Aralık 2018; 9:39:12 >

• Sipariş no:3221

Kahvemizi de unutmamanız dileğiyle

• Ben de 3223 sipariş numarası ile sipariş verdim bakalım memnun kalırsak sürekli alışveriş yaparız.
  • 2 ayrı sipariş verdim..
    1. siparişimde kuru meyveler ve ceviz aldım..
    2. siparişte ise antep-badem-kaju-fındık tarzı kuruyemişler..

Kuruyemişler gerçekten çok taze ve çok lezzetli..Bulunduğum ilçede Tuğba kuruyemiş var..Onunla kıyaslanmayacak kadar lezzetli..Ürünlerin gramajı tam ve her bir çerez ayrı ayrı kilitli ambalaj ile yollanmış..

O kadar sipariş içerisinde (15 parça) beğenmediğim tek şey sarı besni üzümü oldu..Üzümler fazla beklemiş ve şekerlenmişti..Muhtemelen tamamını atacağım..Ancak bu kadar yoğunluk içerisinde ufak tefek sıkıntılar makul diye düşünüyorum..

Her şeyden önemlisi..Firmanın iyi niyeti..Bir kaç kez telefon ile konuşma şansım oldu..Çok uzun yıllardır bu kadar iyi niyetli bu kadar müşteri odaklı bir firma görmedim..

Sabit bir müşteri kazandınız..Tebrik ediyorum

• 1 Patlak Fıstık 500gr 7,92 TL
    2 Pikan Cevizi Kabuklu 250gr 13,52 TL
    3 Karışık Kuruyemiş Jumbo 500gr 31,92 TL
    4 Karışık Kuruyemiş Extra 1kg 31,92 TL
    5 Beyaz Leblebi 500gr 10,32 TL
    6 Sarı Üzüm 10 Numara 500gr 7,92 TL

Sipariş #3234
  • sabah sabah gaza getirdi forum.

Sipariş Numarası: 3239
  • Sipariş Numarası: 3241 Aynı gün mü kargoluyorsunuz?
  • Buradaki yorumlara güvenerek 3242 numaralı sipariş numarasıyla sipariş verdim.

1 kg çiğ badem
    1 kg jumbo karışık kuruyemiş.

umarım sorunsuz bir şekilde tamamlanır alışveriş. kahvemizi unutmayın. ;)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.