Şimdi Ara

Çerçeve Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aşağıdaki çerçeve gibi çerçeve yapmak isityorum.Forumda araştırdım ancak bulamadım.Yardımınızı Bekliyorum
     Çerçeve Yardım

• resimden birşey anlaşılmıyor ki
  • Resimden birşey anlaşılmıyor derken arkadaş resmin tasarımı şeklinde çerçece istemiş hani arkada öyle hafif çapraz üstünde düz normal resim gibi bunu biraz uğraşıp photoshopta yapabilirsiniz diğer şekilde bende vardı bunun actionu ama arayıp bulmam lazım bir bakayım bulursam eklerim
  • Çok Teşekkürler mizahci Benim yerime açıkladın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimce -- 18 Şubat 2008; 20:56:09 >
  • hmm anladim photoshopta basit bir şekilde yapılabilir..kenarlar kadar layer olusturcaksin üstüste koyup yapılabilir.. ama daha kısa yolu olabilir bildiğim kadarıyla googlein bir programı vardı bu şekil çerceveler için idealdi ama malesef ismini bilmiyorum
  • Bu şekilde yapabileceğim küçük ve kullanışlı bir program yok mu?
    Photoshop action u falan da olur ama bir adres verin en azından.
    Tşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerimce

Çok Teşekkürler mizahci Benim yerime açıkladın

Actionu buldum ama bu mesajından sonra ne upload edip yüklerim nede link veririm.Dalga geçmenin ne gereği vardı onu anlmadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mizahci

quote:

Actionu buldum ama bu mesajından sonra ne upload edip yüklerim nede link veririm.Dalga geçmenin ne gereği vardı onu anlmadım

Bence sen yanlış anladın sanırım, yada en azından ben dalga geçmek manasında yazdığına inanmıyorum @kerimce nin...
  • Valla bilmiyorum usta ama bana öyle geldi
  • quote:

Mizahcı ben niye dalga geçeyim ki sana teşekkür ettim sadece.
    Yardımlaşmak için forumdayız.Bir şeyler öğrenmek ve birşeyler paylaşmak için ben niye dalga geçeyim ki.
    Yanlış anladın sanırım.
  • Yanlış anladıysam gerçekten özür dilerim arkadaşım kusura bakma
    O an zaten biraz gergindim birde o yazıyı görünce öyle yorumladım.Kusura bakma insanlık hali,özür diliyorum...
  • Bir upload edebilsem sana şu çerçevenin psdsini yollayacamda sinir oldum hiçbir upload sitesinden upload edemedim alt tarafı 140 kb lık dosya ya
  • Sonunda yahu
    Buyur arkadaşım istediğin çerçevenin psd dosyası içine koymak stediğin resmin üzerine photoshopta at sonra boyutunu küçült.

Buyur İndir!

****** olan yere r a p i d s h a r e yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mizahci -- 19 Şubat 2008; 23:50:40 >
  • Çok Teşekkürler Mizahcı
    Emeğine Sağlık Uğraştırdım seni.
    Eve gidip hemen indireceğim.
  • Önemli değil ne demek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.