Şimdi Ara

Cepteteb’liler Markafoni’de Lışverişinizin %20’si Kartınıza İade Ediliyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
15
Favori
6.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ay içerisinde yapılan alışverişlerden iade edilen indirim tutarı maksimum 30 tl, bir yıl içerisinde de maksimum 150 TL’dir.

bu nasıl saçmalıktır ya?
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Sağlam kardeşim, ben yıllardır kullanıyorum.

Tek kötü yanı para çok geç onaylanıyor. Para çekim sadece paypalla yapılır ve alt limiti 1 liradır.

Yıllık ücret, komisyon ücret vs almaz. İade olduğu gibi size kalır.

Avantajix hiç kullanmadım durumu bilmiyorum ama bunda 2-3 ay ortalama iade yatması sürüyor.
  • Avnatajix üzerinden bir alışveriş yapayım dediim ama kart bilgileri onaylanmadı hatası alıyorum. Limit yeteri kadar var. Bilgisi olan var mıdır ?
  • Markafoniye uye olayim dedim.maile aktivasyon bir turlu gelmiyor.tekrar denuyirum mail adrrsi kayitli diyor.ne yapmak gerekiyor bu markafoniye uye olmak icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Collezone 4 kazak 1 gömlek 2 kot yani toplam 7 parca 75TL ye geldi kargo bedeva adamsinnnn markafonii cebteteb

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Collezone 4 kazak 1 gömlek 2 kot yani toplam 7 parca 75TL ye geldi kargo bedeva adamsinnnn markafonii cebteteb

Hocam merhaba. daha once hic collezionedan alisveris yapmadim. Kot pantolonlari nasildir dayaniklilik bakimindan?

• Akşam evde görmüştüm, güzel kampanya aslında, bebek bezi oldukça uygun geldi. Biraz stok yapalım..
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    @soyken'nin dediği gibi biraz geç yansıyor
    aidatı yok
    para çekmede hiç sıkıntı olmadı

bazı oranlar avantajix'e göre değişiklik gösteriyor

edit: avantajix'te %11'miş iade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi probiotic -- 6 Aralık 2015; 12:25:34 >
  • Sadece Cepteteb kredi kartına için mi geçerli ? Yoksa normal hesaba para yatırıp kullanabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordlombak

Sadece Cepteteb kredi kartına için mi geçerli ? Yoksa normal hesaba para yatırıp kullanabiliyor muyuz ?

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Yemeksepetinde de aynı ibare(Cepteteb Kredi Kartı) olmasına rağmen banka kartı ile de geri ödeme oluyordu.
  • Güzel ürünler varmış hep sömürmüşler.

• kampanyayı fırsat bilip gü<el ürünlere ''Ürün tükendi'' yapıştırmışlar hemen. %20 indirime elde kalan çöpleri satmaya çalışıyorlar. ula ne çakal fimalar
  • 50 bin kotası dolmamışsa bende başvuracam, yemek sepetinden yemek yesek o bile yeter
  • kota dolmamış 2 gün önce başvurdum ben de
    benim de sormak istediğim gelen kredi kartı VISA mı MASTERCARD mıdır?
    Bir tane VISA kartım yok kampanyalarına katılamıyorum da :)
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Benim ki mastercard ama sanal kart açınca visa oluyor . Mastercard kampnyalarına ana kartla, visa kampanyalarına sanal kartla katılabilirsin.

• oslun kullanıcısına yanıt
    Öyle değişik şey mi olur ya :) Ana kartın sanal kartı da aynı olur biliyorum ben :) Değişikmiş bu teb
    İyi en azından sanalkart ile katılırım
  • Arkadaşlar bu ilk 50.000 Kurucu üye dediği olay yani kart ücreti yıllık aidat vs hersey ucretsız mı enpara gibi biglisi olan var mı ona gore cıkartacagım bende
  • banka kartı geçerli olacak mı?
  • "CEPTETEB She Paketi olan kullanıcılar Markafoni’den harcama yaptıklarında sadece Markafoni kampanyası kapsamında iade alabileceklerdir."

Arkadaşlar kampanyadan " cepteteb she paketi" olanlar yararlanabilecek.

Nedir bu she paket ?

"She paketine sahip CEPTETEB Kredi Kartın ile tek seferde yapacağın 100 TL ve üzerindeki tüm giyim, çocuk giyimi ve kozmetik harcamalarında %5 Bonus kazanırsın. Her ay 50 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsin. Ayrıca kuaför, cilt bakımı, masaj ve sağlık kuruluşu harcamalarını da 3 taksitte yapabilirsin

Kullanım Koşulları

Bonusların harcama yaptıktan sonraki 48 saat içinde kartına yüklenir. Bonuslarını yükleme tarihinden itibaren 1 ay içinde kullanabilirsin.

She Paketi’nden, paketin CEPTETEB Kartına tanımlanma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca yararlanabilirsin. She paketinin yıllık ücreti 69 TL’dir.

Katılım ve İptal Koşulları

Kuaför, cilt bakımı, masaj ve sağlık kuruluşu harcamalarını taksitli yapmak için harcama öncesinde; kuaför, cilt bakımı ve masaj için "BAKIM", sağlık kuruluşları için de "SAGLIK" yazdıktan sonra boşluk bırakıp kartın son 4 hanesini 4616'ya SMS atman yeterli. **

Taksit talebini iptal etmek istersen cep telefonundan IPTALSAGLIK / IPTALBAKIM ve kartının son 4 hanesini yazıp 4616'ya SMS göndermen yeterli. **

** Avea için KDV ÖİV dahil 0,5 TL, Turkcell için KDV ÖİV dahil 0,65TL, Vodafone için KDV ÖİV dahil 0,4Tl olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar."

Yani önce "She paketinin yıllık ücreti 69 TL’dir." 69 TL'lik paketi alıp, sonra max 5*30=150 TL indirimden yararlanılabiliyor.

• Markafoni kampanyasi sadece she paket ile mi demek istiyosun, bende paket falan yok gayet te cocuk bezinde falan indirim alabiliyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.