Şimdi Ara

CEPTETEB ile Kitapyurdu'nda 50TL ve üstü alışveriş yap, 2. alışverişte 25TL indirim kazan(75/25) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
13
Favori
20.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MAG

Benim alışveriş de dahil olmadı sanırım herhangi bir bilgi gelmedi 10 günü de geçti kitaplar geleli.
    100 tl üstüydü alışverişim.
    Hesap cepteteb ama kart ta cepteteb logosu yoktu.
    hesap cepteteb olsa bile kartda cepteteb logosu yoksa vermiyorlar
  • Bugünlerde iade alan var mı? Kota muhabbeti şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ridvantalya sayesinde Cepteteb indirimden yararlandım. Teşekkür ediyorum kendisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VaporWave -- 13 Şubat 2019; 19:42:47 >
  • VaporWave kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, yorum icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Lost on you

Bugünlerde iade alan var mı? Kota muhabbeti şaka gibi.
    2 gün önce verdiğim sipariş bugün eve geldi. Akşam saatlerinde de hem mail hem de medaj geldi kitapyurdundan indirim kazandınız diye.

• Sipariş Kodu Durumu Sipariş Tarihi
    KY14806382 TESLİMAT YAPILDI 13.02.2019 17:00:54

Sayın B...,

Tebrikler!! CepteTeb 25TL indirim kampanyasına dahil oldunuz.
    26.02.2019 tarihine kadar CepteTeb ile yapacagınız 25TL üzeri alışverişinizde anında 25TL indirim kazanacaksınız

CEPTETEB ile Kitapyurdu'nda 50TL ve üstü alışveriş yap, 2. alışverişte 25TL indirim kazan(75/25)

CEPTETEB ile Kitapyurdu'nda 50TL ve üstü alışveriş yap, 2. alışverişte 25TL indirim kazan(75/25)

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Gelmedi.
  • ...Tarihine kadar diyor.Herhalde o tarih de geçerlidir değil mi ? Ben maile bakmamıştım meğer bugün sonmuş.
  • Faydalandım, teşekkürler
  • Cepteteb logolu bankamatik kartını müşteri hizmetlerinden istesek kaç günde gelir ki?
  • 3 gune gelir sanirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3000 kişilik kota doldu mu acaba? Bugün 70 TL'lik kitap siparişi verdim ama sitede yazdığı gibi bilgi mesajı veya maili gelmedi.
  • Sipariş teslim edilince mesaj ve mail geliyor. Bana 20sinde geldi 3 marta kadar alışverişte 25tl indirim yapıyor. İndirim son aşamada görünüyor ben kart bilgilerini girince indirim oluyor diye hatırladığımdan kota doldu indirim bitti sanmıştım ama indirimden faydalandım. Ayrıca cepteteb mobilde kampanyalarda 'kotaya ulaşıldığında kampanya bannerı devre dışı bırakılacaktır.' yazıyor ve sitede banner durmakta sanırım şubat 3000e ulaşmadı daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soltaire -- 24 Şubat 2019; 19:24:35 >
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarına o ayki kota dolduğunda kitapyurdu.com daki kampanya banneri kaldırılır yazmışlar.
    Dün 2. alışverişi yaptım 25 TL düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hükümran -- 24 Şubat 2019; 19:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Kampanya şartlarına o ayki kota dolduğunda kitapyurdu.com daki kampanya banneri kaldırılır yazmışlar.
    Dün 2. alışverişi yaptım 25 TL düştü
    Ben satın alırken banner duruyordu. Artık siparişin gelmesini bekleyeceğiz. Aldığım kitabın n11'de daha ucuzu var umarım yakalarız da bir işe yarar. Ayrıca bu kitaplardaki KDV muafı olayı şu anda aktif mi?
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Kargo gelince açmayın hiç paketi. Mail, mesaj gelmezse iade talebi oluşturun.

Pazar günü(dün) kitapyurdu ve hepsiburada, KDV muafiyetini fiyatlara yansıtmıştı. Diğerleri de, fiyatlarını güncelleyeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Kargo gelince açmayın hiç paketi. Mail, mesaj gelmezse iade talebi oluşturun.

Pazar günü(dün) kitapyurdu ve hepsiburada, KDV muafiyetini fiyatlara yansıtmıştı. Diğerleri de, fiyatlarını güncelleyeceklerdir.
    Baktım da benim aldığım fiyattan satıyorlar fiyatta bir değişiklik yok. Ya yansıtmadılar ya da yansıtılmış hali valla 10 lira daha ucuz n11 değmez diye düşünüyorum geri göndermeye.
  • 2 farklı hesap 2 farklı kart ile son hakkı da kullandım.
    Umarım kampanya Mart ayında yenilenir.
  • Arkadaşlar 50 liralık sipariş içindekilerden biri temin edilmezse karta iade mi geliyor yoksa çek mi veriliyor ? Karta iade gelirse kampanya katılım olmayacak ? Kidega böyle bir durumda mail atıp sormuştu.Kitapyurdu böyle bir şey yapmaz herhalde.Adamlar sorduğum sorulara bile çok genel öylesine cevap veriyor.

• Arkadaşlar inanamıyorum kampanya mobil uygulamada geçerliymiş. Ben buna hiç dikkat etmemişim. Sağlık olsun. Konu başlığını "mobil uygulama" ibaresi de eklenirse benim gibi atlayıp alışveriş yapan olmaz en azından :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.