Şimdi Ara

CEPTETEB ile Kitapyurdu'nda 50TL ve üstü alışveriş yap, 2. alışverişte 25TL indirim kazan(75/25) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
13
Favori
20.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

kampanyaya katılmayı düşünüyordum ama sıkıntılı bir kampnya galiba.
    nesi sıkıntılı? ilk alışverişi yapıp , sonraki alışveriş için indirim kazanacaksınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Ocak ve Şubat indirimlerini kullandım bile.

Nasıl sıcak fırsatcilarsiniz anlamak mümkün değil.

Cepteteb karttan en az 50 TL çekilecek ki kampanyadan kazanım sağlayasınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi hesabından 50 tl hediye kartı alıp, kendi hesabına tanımlanan indirimi kullanıp, hediye kartını da platin bir hesapta kullanınca işlem tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

nesi sıkıntılı? ilk alışverişi yapıp , sonraki alışveriş için indirim kazanacaksınız

Alıntıları Göster
    Üstte hem hesap kartının hem de kredi kartının cepteteb olması gerektiğini yazmış biri. Ben her türlü 50 tl lik alışveriş yapacağım bugün ama kampanyadan yararlanabilecek miyim şüpheliyim yani. Kontenjan falan da sınırlı sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

Üstte hem hesap kartının hem de kredi kartının cepteteb olması gerektiğini yazmış biri. Ben her türlü 50 tl lik alışveriş yapacağım bugün ama kampanyadan yararlanabilecek miyim şüpheliyim yani. Kontenjan falan da sınırlı sonuçta.

Alıntıları Göster
    ben cepteteb hesabımla siparişi geçtim fakat indirim vermedi hocam. kartın üzerinde cepteteb yazması gerekiyor gibi saçma sapan bir sebep söylediler. leş. iptal edeceğim madem kampanyalarda sorun yaşıyoruz, neden kullanayım.
  • hesap cepteteb kartta o hesaba bağlı şubeden aldığım bir kart daha önce bütün cepteteb kampanyalarından yararlandım sorunsuz. Bu kampanyada kartın üzerinde cepteteb yazması gerekiyormuş gibi saçma sapan mesaj attılar eşimin ve benim kartımdan 100 tl boşa gitti Şikayetvar.com a yazdım BDDK ya da yazacağım sizde yazın belki geri adım atarlar.
  • Cepteteb banka kartı olup kampanyadan faydalanmayacak var mı almam gereken kitaplar var da.

• benimde cepteteb hesabım var ama banka kartının üzerinde cepteteb yazmadığı için banada indirim vermediler şimdiye kadar hiç böyle bişey olmamıştı bu da yeni çıkmış galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuztemmuz -- 8 Şubat 2019; 18:5:13 >
  • otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    Cepteteb uygulamanın adı hocam Teb müşterisi olan herkes kullanıyor ama cepteteb banka/kredi kartı farklı olaylar o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

Cepteteb uygulamanın adı hocam Teb müşterisi olan herkes kullanıyor ama cepteteb banka/kredi kartı farklı olaylar o yüzden.
    cepteteb hesabın adı bizde internetnden açtırdıkk kampanyadan faydalananlarla aynı hesap yani uygulama olarak değil.ama kendi teb kartımıza bağladık internetden açtığımız hesabı şimdiye kadar cepteteb logolu kartlarla alışveriş yapanların faydalandığı her kampanyadan bu kartla faydalandık bu kez olmadı sadece.
  • otuztemmuz kullanıcısına yanıt
    hocam cepteteb banka kartın varsa ve kullanamıyorsan benim için kullanır mısın ? kitapların parasını yollarım ben sana.

• Arkadaşlar 2 ay üst üste sipariş geçince biliyorsunuz %3 ek indirim geliyor.Peki üstüne platin üyelik kazandığımda %10 mu eklenecek acaba ? Yoksa %7 mi eklenir ?
  • yav cepte teb pislik yapma önceki kampanyalar çok iyiydi bu kampanya kullanışssız araya kargo ücreti falan geliyor o 25tl uçuyor zaten
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    %7

• alacağım kitap 80 lira
    hadi 2 kitap aldım diyelim, kontenjan sıkıntısı var, enparada ayın en paralisi olmak yetiyordu.
    arkadaşın belirttiği gibi, 2 ayrı sipariş 2 kargo parası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 10 Şubat 2019; 14:52:14 >
  • Kitap fiyatlarının bu kadar arttığı dönemde kampanya beğenmemek komik oluyor yani.Ayrıca kargo parası falan çoğu yerde teslim noktaları kuruluyor artık oradan alınabilir ?
  • Acele etmeyin KDV 0a iniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

%7
    teşekkürler.
  • Daha önce 3-5 alalışveriş yapıp yorum girmişseniz zaten 300puanı toplamışsınızdır. Onla da kargo bedava satın alın.

• Benim alışveriş de dahil olmadı sanırım herhangi bir bilgi gelmedi 10 günü de geçti kitaplar geleli.
    100 tl üstüydü alışverişim.
    Hesap cepteteb ama kart ta cepteteb logosu yoktu.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.