Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kartı tapu harcamasınıçda kullanım yaptım. İndirim sağlar mı ? Deneyen var mı acaba??

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar teb trendyolu giyim sayıyormu bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 16 Nisan 2022; 11:44:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calculus07 kullanıcısına yanıt
    Hayır, bonusta ( hepsiburada, n11, trendyol, gittigidiyor) elektronik olarak geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaypatronu -- 16 Nisan 2022; 13:53:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cheem kullanıcısına yanıt

sağladı mı ?

• u555 U kullanıcısına yanıt
    Geldi evet... Tapu harcında bulunan ayrı kalemde ki döner sermaye ücreti indirimli oldu

• Bu kartı bir kampanya için çıkartmadı banka, umarım bir iki aya güzel kampanyalar duyurur.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Bilemem. Fakat 30 Ağustos 2022 den sonra kartı iptal ederim. Aidat yansıycak çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

Bilemem. Fakat 30 Ağustos 2022 den sonra kartı iptal ederim. Aidat yansıycak çünkü
    Şahsen bende öyle yapacağım kampanya duyuracak olsaydı bu zamana kadar duyururdu neticede

• Şuanda %20 iade zaten yeterince yük getiren bir kampanya.

Bu türde bir kampanya neredeyse hiç görmedim ben, yapılanlarda ya bir iki seferlik, yada az tutarlı kampanyalar oldu.

Bekleyip göreceğiz.

Hocam benim de tapu islemim var ,acaba sonradan faizi ile birlikte taksitlendirme veriyor mu?

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Tapudan gelen mesaja göre İnternet vergi dairesinden yaptım ödemeyi. Yaptıktan sonra SMS geldi. Ama ben taksit yaptırmadım.

Degerli musterimiz, TEB Kredi Kartiniz ile yaptiginiz TL.582,50 harcamanizi TL.25,34 faizle 3 taksitle odemek icin BOL xxxx veya TL.12,58 faizle 1 ay otelemek icin OTELE xxxx yazip 4616'ya SMS gonderebilirsiniz. Diger taksit ve oteleme secenekleri icin CEPTETEB Mobil Uygulamasi'na giris yapabilirsiniz.

Eyvallah hocam öğrenmek istediğim buydu, Teşekkürler

• İlk alanlardanım ne zaman almıştık biz bu kartı boşa aidat yemeyelim :) kampanya ne zaman bitiyor bilgisi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

İlk alanlardanım ne zaman almıştık biz bu kartı boşa aidat yemeyelim :) kampanya ne zaman bitiyor bilgisi olan?

Eğer Kasım ayında alıp da indirimi yine aynı ay aldıysanız Ağustos ayına kadar devam aidat ise onu bilmiyorum ben Kasım ayında aldım kartı henüz aidat yansımadı

• Bende aynen erken alanlardanım henüz aidat yansımadı. Sanki sene sonunda yansıyacak demişlerdi öyle hatılıyorum ama emin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Bende aynen erken alanlardanım henüz aidat yansımadı. Sanki sene sonunda yansıyacak demişlerdi öyle hatılıyorum ama emin değilim.

Benim hem bu hem de normal Cepteteb kredi kartı var artı teb bonus (üniversiteb var) neredeyse 5 senedir kullanıyorum bir kere 11 TL mi ne aidat aldılar onu da geri almıştım şimdilik aidat gelmedi ama mh arayıp sorayım

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Kampanya Kasım 2021'de başladı. Ağustos 2022'de son yüzde 20 indirim alınır. Kart aidatı Kasım 2022 ekstresinde gelir.

• Ha bu arada bilmeyen var ise Cepteteb de güzel bir tarafı var kredi kartını uygulamadan da iptal edebiliyorsunuz

• Uygulamadan iptal edince müşteri limiti de boşa çıkıyor mu? Bankalar kart verdiği müşteriye bir limit açıyor bu limit genel limitinden bir yer kaplıyor.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.