Şimdi Ara

Cepteteb Dijital Kredi Kartı *Kampanya İadesi Ağustos da Bitiyor (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
85
Favori
168.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 120 tl bonus kampanyasında sayaç bozukmu arkadaşlar bende v eksi 4 görünüyodu 0 oldu 0/3 falan yzıyo şuanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calculus07 kullanıcısına yanıt

Sayaç şöyle bozuk. 4 yerine üç tane alış veriş gösteriyor. 3/3 şeklinde.

• shutterbug kullanıcısına yanıt
    Bende eksi gösteriyodu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dün bana 30 bonıs yatmış açıklamada cepteteb dijital üyelik kampanyası %50 yazıyor bu nedir baktım extrede de bişey yok bilgisi olan var mı acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunlar aidatı hangi ayda alacak ödemeden kapatabilir miyiz. Ağustosta bitiyormus kampanya

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Cepteteb MH sana ne zaman aidat yansıyacağını bilebilir ancak   Ayrıca örnek vereyim benim axess kartıma 29 mayıs ta bu ay aidat yansıyacağı bilgisini aldım ve dün kapattım ekstre gelmeden kart kapanırsa aidat yansımaz kapalı karta zaten aidat yansıma gibi bir olanak yok

• 1000tl kadar bonus veriyor yani ağustosta da kullanilir. Ekimde falan yillik aidat çıkar

• Bence aidat işini çok kurcalamayın derim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Bence aidat işini çok kurcalamayın derim..
    Sistem otomatik yansıtıyor eğer alacakları varsa elbet alır kurcalamakla ilgisi yok yani bence aidat işine bu kadar takık iseniz ekstrelerinizi düzenli takip edin 👍

• Ben öyle düşünmüyorum..universi kartıma yıllardır yansımıyordu,kurcalayınca hemen yansıttılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haziran ayına girdik. buradaki çoğu kişi ağustos ayında son iadelerini alacak. sonrasında da kartı kapatır diye düşünüyorum.

• kampanyanın ilk ayında 500/100 olarak TL bazında alınabilirlik çok iyiydi. Bugünün şartında bile kötü değil. Market veya akaryakıt alımında çok işimi görüyordu. şimdi 100 liraya 4 litre mazot alınamıyor.

Ağustos ayında son harcama ile kapatırız kartı..

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    100 TL ye 4 lt... Nerden nereye....

İlk aylarda depoyu fullemiştim. 150 TL civarı kalmıştı...

• Ağustos ayında da 500tl harcama yapıp eylülde iadeyi alınca kapatıyoruz sanırım. Teb bunu düşünüp 1 sene daha uzatır mı acaba görelim. Sanmam gerçi bedava para dağıtıyorlar resmen.

• Hepsiburada, AYTEMİZ petrolün kodlarını satmaya başlamış.
    KOD ile istasyondan alım yapılıyormuş.
    %20yi değerlendirmek isteyenlere duyurulur.

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

e-ticaret harcamalarına 500'e 40 kampanyası var hepsiburada da. bunla birleşiyorsa güzel kombo olabilir

• Cepteteb bonus vardı bende, bu kartı çıkarttım iadeleri aldım ama bu 2 kart olduğundan dolayı birisine ödeme yapıyorum diğerinin kullanılabilir limitide artıyor vs. Baya kafam karışıyor, kapatırken ödeme yapacak mıyım tekrardan

• Ağustostada iadeleri alırız kaçarız, öyle görünüyor :)

• kampanya başlangıcında bana yükleme yapmamıştı bende kayıt açmıştım bu sebeple bana ilk ay 100 normal 100 de müsteri hizmetleri toplamda 200 iade yatmıstı.kalan aylarda da temmuz dahil 100 u aldığım için az önce sanal kartı iptal edip dijital kart için uygulamadan iptal verdim.
    kendi adıma 1000 tl yi alarak kampanyayı aidat ödemeden ilk aydaki iki kere iade sebebiyle bir ay erken tamamladım.

edit:mobilden kart iptali girdikten bir gun sonra dijital kk uygulamadan silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 11 Temmuz 2022; 19:31:5 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.