Şimdi Ara

CEPTETEB’den 4 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına tam 100 TL Hediye! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
26
Favori
19.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogalgaz faturasini kartla odeyince islem ücreti aliyor malum bir cok banka dgaz icin talimat versem ücretsiz odermi acaba puan kazanma derdinde degilim maksat ek ücret kesmesinler.
  • Hızımı alamayıp 5 talimat verdim... Şimdi gelecek ayın son iş günü mü yatacak puanlarımız? Öyle anladığımı düşünüyorum ama tam anlayabilen arkadaşlar varsa söyleyebilir mi?
  • Bir güzel arkadaş tane tane anlata bilirmi

• MH ile konuştum, SMS gerekmediğini söylediler.
  • Şimdi katılmak için birşey yapmanıza gerek varmı? İlk kez talimat vericem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim anladığım daha önce mesela bir elektrik faturası bunlara otomatik ödeme olarak verildiyse ( abonelik no ile tespit ederler) aradan zaman da geçmiş olsa aynı aboneliğe ait talimatı kabul etmiyorlar, bonus ödemesi için.
  • Daha önceki kampanyalardan yararlanan kişiler aynı faturalarla bu kampanyadan da yararlanabilir mi? Deneyen var mı? MH yeni talimat diyor ama, belki deneyen vardır aramızda?
  • Takip

• Canlı desteğe sordum bugün talimat verilirse puanlar Ocak 31 de yatacak dedi.k.kartinadan herhangi bir ücret alınmıyor

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Bu CEPTETEB ücretsiz sms numarası neydi ?
  • arkadaşlar sorumu tekrarlıyorum bu kampanyadan faydalanmak için bir yere sms göndermek veya bir yerde butona tıklamak vs geekiyor mu? sadece fatura talimatlarını vermek yeterli mi?

• 1 faturaya birsey yok mu 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

1 faturaya birsey yok mu &#128512;

3un 1i bile yok hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • su ödemesi kredi kartından olmuyor sanırım seçeneklerde sadece hesap var.
  • beyler hesabamı yoksa kartamı talimat? hangisi mantıklı sizce
  • _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Ben 50 TL kampanyasına katıldığımı yazmadım. Siz yanlış anlamışsınız. Bende kampanya farklı görünüyordu. Müşteri hizmetlerini aradım ve 100 TL. kampanyasına katılabileceğimi söylediler. Ben de buna katıldım.
  • Görebildiğim kadarıyla;

-Cepteteb hesap olacak
    -Kredi kartı olacak (en az bir kez harcama yada nakit çekim olacak)
    -6 Ay aktif kalacak

ancak kredi kartının 75TL aidatı var, hesapta para tutmayanlar için kredi kartından ödenen faturalarda 1 + %1 komisyon var, yeni ceptetebli olcaklar için bana pek cazip gelmedi, kaçırdığım birşey varmı?
  • erturkmen kullanıcısına yanıt
    Fatura talimatların ödendiği için hiçbir ücret ödemezsin.
    hesapta para tutmayanlar için kredi kartından ödenen faturalarda 1 + %1 komisyon var derken hocam,bu ibareyi nerede gördünüz?
  • 4-5 yıl önce tebbonusa talimat vererek puan almıştım. Şimdi cebteteb kredi kartına 4 talimat vererek bu kampanyadan yararlanabilirmiyim?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.