Şimdi Ara

CEPTETEB’den 3 Fatura Ödeme Talimatına 50 TL Hediye! (komisyon Yok)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyamız 1 Eylül 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
    Talimat vermek istediğin CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’nın açık ve kullanılabilir olması gerekir.
    Ödeme önceliği seçeceğin durumda, öncelik CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı olmalı.
    Kampanyadan yararlanabilmek için verilecek fatura talimatlarının aynı ay içerisinde verilmesi gerekmektedir.
    Yükleme yapılacak banka kartı (banka kartı ana şubesi CEPTETEB Hesap olmalı)/ CEPTETEB Kredi Kartı’nın kampanya süresince en az 1 kez harcama veya ATM para çekme işlemi yapmış olması gerekmektedir.
    Bonus/iade yükleme tarihinden önce, verilen talimatların en az 1 kez ödenmiş olması gerekmektedir.
    Verilen talimatların ödeme tarihleri göz önüne alınarak, bonus/iade yüklemeleri, her ay için bir sonraki ayın son iş gününde gerçekleşecektir.
    CEPTETEB Hesap’tan verilen talimatlar için, talimat verilen CEPTETEB Hesaba 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatı içinse 25 TL hesabınıza yatırılacaktır.
    CEPTETEB Kredi Kartı’ndan verilen talimatlar için CEPTETEB Kredi Kartı’na 3 fatura ödeme talimatı için 50 TL, 2 fatura ödeme talimatına ise 25 TL bonus yatırılacaktır.
    Bir müşterimiz CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden bir kez kampanyaya katılabilir. CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na daha önce katılmış müşterilerimiz tekrar katılamaz.
    Talimatını iptal etmek zorunda olan müşterilerimiz aynı gün yeni fatura talimatı verdiğinde yüklenen bonus/iade geri alınmayacaktır.
    Bonus/iade kazanımı, sadece yeni verilen talimatlar için geçerlidir. Bankamızda herhangi bir hesabında veya kredi kartı üzerinde tanımlı olan fatura talimatını iptal ederek kampanya döneminde aynı abone numarasıyla yeniden verilen talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecek ve bonus/iade yüklemesi yapılmayacaktır.
    Talimat verdikten sonra 6 ay içinde talimatını iptal ettiren müşterilerimizden, yüklenen bonus/iade geri alınacaktır. Geri alınacak tutar için hesaplama, talimatın geçerli olduğu ay sayısına bağlı olacaktır. Örneğin 3 ay sonunda talimat iptal edildiyse kalan 3 ay için geri alım olacaktır.
    Talimat iptali sebebiyle, geri alınacak bonus/iadeler, yükleme yapılan CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’na yansıtılacaktır.
    Kampanyamız müşteri bazında geçerli olacaktır.
    Fatura ödeme talimatlarını CEPTETEB Mobil Uygulama, CEPTETEB İnternet Şubesi veya 0 850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi kanallarından verebilirsin.
    Fatura talimatların ödendiği için hiçbir ücret ödemezsin.
    Kendi adına kayıtlı olmayan faturaları da otomatik olarak ödeyebilirsin.
    Otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğin kurum listesini öğrenmek istersen tıkla.
    Dilersen otomatik fatura talimatlarının düzenli ödenmesi için CEPTETEB İnternet Şubesi'nden, CEPTETEB Hesabına bağlı Kredili Mevduat Hesabı açtırıp, hesabında yeterli para bulunmasa bile faturalarının zamanında ödenmesini sağlayabilirsin.
    CEPTETEB, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. TEB ve iştiraklerinde çalışanlar fatura talimatı verebilir ancak verdikleri talimat dolayısıyla kampanyaya dahil olamaz.

• 6 ay içinde iptal ederseniz fatura talimatini..bonus geri aliniyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen belirtmiş zaten. emsallerine göre en iyisi bu bence komisyon yok en azından.
  • Eskiden normal fatura ödemesinde de komisyon yoktu. Şimdi %4 civarında komisyon alıyor.

CEPTETEB iyidir, ama müşteri hizmetlerine yolununuzu düşürmemeye bakın yoksa haliniz duman.
  • 4-5 ay önce katıldm. hala iptal etmedim. 1-2 ay kaldı. bitince geçerim :d

ama korkuyorum bayağı iptal olacak diye. bazen geç ödüyor çünkü
  • Ben geçen kampanyada katıldım altı ay sonunda hemen iptal ettim bir sıkıntı olmadı. Aynısı Denizbankta yaptığımda bonusumi eksiye düşürdüler derdimi anlatana kadar canım çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 defa katilip kazanim saglayinca 2.keze kazanima izin vermiyor buda.

• Bana SANA ÖZEL diye 3 faturaya 75 TL geldi

bonus yükleme 25 kasım

acaba birleşir mi ki ?
  • önce ki kampanyaya katılanlara bonus verir mi acaba ?
  • CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na daha önce katılmış müşterilerimiz tekrar katılamaz.
  • Ya ben 3 yil önce bi kere katildim simdi buna katilamiyacakmiyim

• mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    kampanya dönemi diyor. yani sen o kampanyaya katıldın ve halen o talimatlar yerinde duruyor ise kazanamazsın yeni faturalar ile katılman lazım. ama sildiysen kampanya döneminde tanımlı olmayan eski yeni fark etmez tüm faturalar ile kazanabilirsin. yeterki kampanya başladığı an talimat sistemde olmasın. sistemde ise o faturalar ile yeni puan kazanamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

kampanya dönemi diyor. yani sen o kampanyaya katıldın ve halen o talimatlar yerinde duruyor ise kazanamazsın yeni faturalar ile katılman lazım. ama sildiysen kampanya döneminde tanımlı olmayan eski yeni fark etmez tüm faturalar ile kazanabilirsin. yeterki kampanya başladığı an talimat sistemde olmasın. sistemde ise o faturalar ile yeni puan kazanamazsın

Suan hic otomatik odeme talimatim yok hatta 2 yildir yok. Aradim müşteri hizmetleri ni faydalanamassiniz dediler

• Cepttep sorunlu banka 2016 da talimat vermistim tekrar 2017 de verdim.2016 da almışsiniz dedi kabul etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: duygusal4802

Cepttep sorunlu banka 2016 da talimat vermistim tekrar 2017 de verdim.2016 da almışsiniz dedi kabul etmedi

sorunlu demeden şartları biraz okusaydınız. herkesin bir defa fayda sağlayacağını anlardınız.

• Aynı yıl icin de değil ki.üzerinden 6 ay gecmiş fatura üstelik.hemen gidip tekrar tanımlamadım.

• cepteteb'in yıllık ücreti var mı?

• Geçen ay 3 talimat verdim 2 si eylülde biri ekimde ödendi faturalarin, puan Kasım sonu mu gelecek tam anlamadım.

• Ben 1 hafta önce ilk defa ceptetebden banka kartı çıkarttım . Her ay telefona tl yüklüyorum bunun gibi 1 2 tane daha fatura bulsam bonus kazanabilir miyim bide ne zaman a yatıyor

• tolilow kullanıcısına yanıt
    kredi kartı almazsanız yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.