Şimdi Ara

CEPTETEB’de 3 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına tam 90 TL Hediye! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
17
Favori
22.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yükleme yapılacak banka kartı (banka kartı ana şubesi CEPTETEB Hesap olmalı)/ CEPTETEB Kredi Kartı’nın kampanya süresince en az 1 kez harcama işlemi yapmış olması gerekmektedir.*

buradaki kampanya süresinden kasıt nedir bilen varmı
  • Herhangi bir mesaj vs başka seye gerek yok sanırım direk veriyoruz talimatları sadece harcama şartı ve ana hesap seçilmesi lazım anladıpım kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 226787 kullanıcısına yanıt
    benim talimatlar dan ödeme almadı ama puan yüklendi

• arkadaslar sanirim cepteteb milleti yiyor,kactir aradim tarih veriyorlar ne yatan var ne gelen !!!

• ocakta katıldığım bir kampanya var 6 kere ödendi ama faturaların biri bazı aylar 20 TL altında olduğundan çıkmadığı için o aylarda 2 fatura ödendi, talimatları çekebilir miyim artık bilmiyorum arıyorum 15 dk açan yok yazıyorum bağlanılmıyor ne biçim müşteri hizmetleri varmış

• Bir güncelleme yazayım..kart internet ve mail order alışverişlere kapalı olursa faturalar ödenmiyormuş.Kartı internet ve mail ordera sürekli açık tutmak ine kadar mantıklı anlamadım.Kart kopyalanır birşey olursa banka hatasını kabul edecek mi ?

Onların yüzünden kart açık olacak işlemlere..önceden kullanırken açıp işimiz bitince kapatıyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Bir güncelleme yazayım..kart internet ve mail order alışverişlere kapalı olursa faturalar ödenmiyormuş.Kartı internet ve mail ordera sürekli açık tutmak ine kadar mantıklı anlamadım.Kart kopyalanır birşey olursa banka hatasını kabul edecek mi ?

Onların yüzünden kart açık olacak işlemlere..önceden kullanırken açıp işimiz bitince kapatıyorduk
    YKB World ve GARANTİ bonus kartlarım internet alısverişine kapalı.
    Her iki kartta 3er tane fatura senelerden beri var.
    Faturalar ödeniyor. Tebde durum farklı olabilir.
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Benimde Akbank da idi dediğin gibi sorun yoktu.. bugün MH ile görüştüm yukarda yazdığım cevabı verdi.Bende talimatlarin hepsini iptal ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Benimde Akbank da idi dediğin gibi sorun yoktu.. bugün MH ile görüştüm yukarda yazdığım cevabı verdi.Bende talimatlarin hepsini iptal ettim
    Benim cebteteb hesap kartım da internet alışverişine kapali ama iki aydır sikintisiz odeniyor.Bankamatik kartı olduğu için farklı olabilir mi bilmiyorum ama.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Bankamatik kartında sıkıntı yok... içinde para olduğu için oradan çekiyor.

• Pttcell verdim bakalim nolucak sonucta TT ustunden verdim olmamasi icin bir sebep yok birde 3.faturayi yapamadim yarin yapicam umarim sorun olmaz ayni ay diyorlar sorun olacagini zanetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Bende bunu merak ediyorum
    Verdik bakalim nolucak olmamasi icin sebeb yok sonucta Turk Telekom ustunden oduyor onu ayiramazlar :)

• Biri turk telekom olmak üzere 3 fatura talimatına 90 tl bonus yattı..

Degerli musterimiz,.......... ile biten kartiniza CEPTETEB FATURA KAMPANYASIndan 90 TL puan yuklenmistir. B001

• quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

Biri turk telekom olmak üzere 3 fatura talimatına 90 tl bonus yattı..

Degerli musterimiz,.......... ile biten kartiniza CEPTETEB FATURA KAMPANYASIndan 90 TL puan yuklenmistir. B001
    talimatı uygulama üstünden mi verdiniz? faturalar ödenince mi para yattı yoksa talimatı verince mi?

ben uygulamadan 3 adet verdim talimat ikisi ödendi biri ödenmedi daha ama mesaj vs. gelmedi.
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    Cevabi merak ediyorum

• Guest Account kullanıcısına yanıt
    Ben internet şubeden verdim. türk telekom dahil 2 si ödendi. 1 i henüz ödenmedi (fatura bu ay çıkmadı). Bugün 90 puan yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

talimatı uygulama üstünden mi verdiniz? faturalar ödenince mi para yattı yoksa talimatı verince mi?

ben uygulamadan 3 adet verdim talimat ikisi ödendi biri ödenmedi daha ama mesaj vs. gelmedi.

Alıntıları Göster
    3 fatura uygulamadan

1 i odenmisti

1 inin ödemesi bugundu

1 i daha ödenmedi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.