Şimdi Ara

CEPTETEB’de 3 Yeni Otomatik Fatura Ödeme Talimatına tam 90 TL Hediye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
17
Favori
22.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ykb masraf alıyor diye biliyorum fatura ödemede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfunak T kullanıcısına yanıt
    ykb masraf almıyor 10 talimat var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tayfunak T kullanıcısına yanıt
    Kredi kartından masraf alıyor tl kart tan almıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisagoras

Kredi kartından masraf alıyor tl kart tan almıyor
    Cepte teb kredi kartından fatura için masraf alıyor mu

• superhead kullanıcısına yanıt
    Ykb için söyledim teb kredi kartını bilmiyorum

• superhead kullanıcısına yanıt
    Cepteteb herhangi bir ekstra ücret almyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: id_spidey

Cepteteb herhangi bir ekstra ücret almyor
    Teşekkür ederim 3 fatura verdik bakalım

• Geçen ay 3 fatura talimatı verdim. 1 tanesini bile ödememiş. Gaz kesme ihbarnamesi geldi. Teb pişmanlıktır

• 2016 yilinda cepteteb 3 faturaya 50 tl. kampanyasindan faydalanmistim. Bugün musteri hizmetlerini aradim. ayni faturalarla yararlanamazsin dedi. 2 tanesi turk telekom mobil faturali hatti. Faturalar yeni olacakmış. dogru mu? ne yapmam lazim. cepteteb kredi kartindan fatura işlem ucreti kesiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenarisoy -- 3 Ağustos 2018; 22:42:46 >
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    benimde ay sonu belli olacak 2 puan kazanımı 2017 de kazandık. bu ay belli olur. kardeşin cepteb kredi kartına geçen ay öylesine kontrolü hat için talimat verdim puan bu ay yattı. yani ödenecek fatura vermeyin. ha nasıl vereceğiz diyorsan ödemek şart dediğine bakma mesela Avea fatura lı var ise aynı numara vodafone diye verecen sistem ödeyemeyecek. puan da yatmış olacak. ben genelde faturaları world karta veriyorum 5 fatura varsa 1 ay içinde hepsini vermiyom çünkü 5 fatura için 60 puan verir ama 5 ay her ay 1 fatura verirsen 20 puandan 100 puan eder ödeme şart tabi.

benimde ay sonu belli olacak 2 puan kazanımı 2017 de kazandık. bu ay belli olur. kardeşin cepteb kredi kartına geçen ay öylesine kontürlü hat için talimat verdim puan bu ay yattı. yani ödenecek fatura vermeyin. ha nasıl vereceğiz diyorsan ödemek şart dediğine bakma mesela Avea fatura lı var ise aynı numara vodafone diye verecen sistem ödeyemeyecek. puan da yatmış olacak. ben genelde faturaları world karta veriyorum 5 fatura varsa 1 ay içinde hepsini vermiyom çünkü 5 fatura için 60 puan verir ama 5 ay her ay 1 fatura verirsen 20 puandan 100 puan eder ödeme şart tabi.

benimde ay sonu belli olacak 2 puan kazanımı 2017 de kazandık. bu ay belli olur. kardeşin cepteb kredi kartına geçen ay öylesine kontürlü hat için talimat verdim puan bu ay yattı. yani ödenecek fatura vermeyin. ha nasıl vereceğiz diyorsan ödemek şart dediğine bakma mesela Avea fatura lı var ise aynı numara vodafone diye verecen sistem ödeyemeyecek. puan da yatmış olacak. ben genelde faturaları world karta veriyorum 5 fatura varsa 1 ay içinde hepsini vermiyom çünkü 5 fatura için 60 puan verir ama 5 ay her ay 1 fatura verirsen 20 puandan 100 puan eder ödeme şart tabi.

• Bizim 75 TL halen gelmedi iki ay oldu

• bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Sistemsel sorun mu oldu acaba hangi faturalardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisagoras -- 4 Ağustos 2018; 12:7:6 >
  • pisagoras P kullanıcısına yanıt
    Farklı günler 3 gün arayla hiçbiri ödenmemiş. Sistemsel sorun abonelik kesmeye kadar gidiyor. Kredi kartından vermiştim limitte vardı ödememiş. Doğalgaz faturası

• bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Ben bu kampanya için 3 tane verdim..daha sonra faiz almıyorlar diye kalan tüm faturalanda verdim.Bakalik bı sıkıntı olacak mı..ilk faturayı kontrol edin diye uyarı çıktı ekranda.. Bekleyip görelim bakalım .

Puan yükleme işi biraz uzun yapmışlar..bu ay ödenecek..öbür ayın son iş günü 90 TL yatacak 2 ay beklemek gerekiyor puan için

• Ben anlamadim simdi 3 tane otomatik odeme talimatindan biri turk telekom olacak diger ikisi olmasina gerek yokmu?birde kac ay boyunca talimat gecerli olmali bununla ilgili bilgiyide goremedim

• 3 otomotik ödeme vermiştim ilk aylar ödendi 2. ay bir faturayı ödememiş puan gelirmi arkadaşlar.
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.