Şimdi Ara

CepteTEB BONUS RAMAZAN KAMPANYASI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
14
Favori
11.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Total den akaryakıt almıştım. TEB posundan geçtiler bazılarını TEB posundan geçenlere puan vermemişler. Admalar kendi poslarini bile kabul etmiyor.. daha önceki aylarda TEB posundan bonusa dahil oluyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AphzL kullanıcısına yanıt
    Özellikle Bonus posundan çektirdim ama yine de yatmamış. Bakalım itiraza ne diyecekler

• arkadaslar cepteteb aldim ama kart sifresi 4haneli ne oluyor. internet subesine giris yapacagim.sifre al diyorum. kart sifresi kismina ne yazacagim..

• Üye iş yeri değilmiş bir adet eksikle 40 tl bonus gitti

• Banada 70 TL yattı 10 TL.de bayram kampanyası ndan yattı. Alışverişlerden birini A101 den yapmıştım oda sayılmış.

• Banka ile görüştüm. Akaryakıt harcamasını pas geçmişler. Başta sadece 4 harcama olduğunu söyledi. 5.yi söylediğimde o geçerli değil dedi. Sektör kodunu incelediklerinde sektör kodu uyuyor ve üye işyeri olduğunu söylediler. Farklı bir ekip puan yüklemesini yapıyormuş. Onlara kayıt açtılar. benzer durumda olanlar varsa mutlaka kayıt açtıklarında sayılmayan alışverişlerinin sektör kodlarını teyid ettirsinler.
  • sektör kodu tutuyorsa düzeltme yapıyorlar
  • Dün yapmıyorlardı, emin misiniz? Üye işyeri farklı postan çektiği için saymadılar benimkini.@yazilimsever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasm -- 21 Haziran 2018; 10:50:40 >
  • phantasm P kullanıcısına yanıt
    Ben direk bonus posundan çektirdim. Sonrasında arayıp kampanya kapsamında mı diye teyid ettirdim. Kayıt açarken arama saatini ve görüşme içeriğini de söyledim. İnceleme yapıyorlar şimdi. Bunlara rağmen puanı yatırmazlarsa BDDK'ya yazarım, sıkıntı yok. Daha önce de BDDK üzerinden puanları yatırtmıştım.
  • Talebiniz olumlu sonuçlanmıştır.Kredi kartınıza 40 TL bonus yüklenmiştir.
    Neyse 1 günde çözüldü..
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Çekilen pos garanti posu muydu başka banka posu muydu?
  • şimdi aradım, 5 işlemime 10TL bonus yatırmışsınız hata var dedim. Mh; "katılırken cepteteb bonus ile kampanyaya katılmışsınız ama harcamaları teb bonus ile yapmışsınız" dedi, şaka mısınız dedim, uygulamada sadece KATIL tuşu var ve tüm Teb Bonus kartlarınızla işlem yapabilirsiniz yazıyor dedim, hadi dedim dediğiniz gibi olsa 10TL bonus niye yüklenmiş ve gidip o da cepteteb bonusa yüklenmiş hiç işlem yapmadığım halde . bence sistemlerinde hata oldu, talep açın dedim, nasıl olsa çözülecek.
  • Dün arayıp şikayet kaydı oluşturmalarını sağlamıştım, bugün eksik kalan 60 bonusu da aktarmışlar :)

• Bana da eksik Bonus lar yatmış. Kart ücreti iadesini yapmasalar da bu tarz durumlarda iyi iş çıkartıyor TEB.

• Özetle, işyeri bonus üyesi dahi olsa, eğer farklı bi bankanın posundan kart çekilmişse puan muan yatmıyor, bana böyle oldu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.