Şimdi Ara

CepteTEB BONUS RAMAZAN KAMPANYASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
14
Favori
11.113
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degerli musterimiz,xxxx ile biten kartiniza RAMAZAN KAMPANYASIndan 70 TL puan yuklenmistir.Son Kullanim 29/06/2018 B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 işleme 30TL yatmış , kayıt oluşturdum mh dan. 40 tl nin üzerine yatacak mı bakalım TEB?

Edit: İşyeri başka postan çekmiş, yüklemiyorlar. Oooof off

Edit2: İşlem sayaçlarının olmaması ve üye işyerinin aptallığının cemeresini çekmek çok koydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasm -- 20 Haziran 2018; 12:42:25 >
  • Ne salak sistemleri var. Aynı yerlerden garanti bonus ile de alışveriş yaptım tam yatmış teb eksik yatmış. 10 tl olsa uğraşmayacağım da 40 tl eksik. Hepsine bonus vermiş garanti postan çekildiğinin kanıtı değil mi bu? Hangisi sayılmamış o bile belli değil.

• 5 alışverişe 10 yatmış, itiraz edip sonuç alabilecek miyiz bakalım

• bana 70 diye sms geldi. işimi sağlama almak için migros ve bp den aldım sadece bu cepteteb in pos ve üye işyeri olayı sakat
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ben de 4 BP 1 Migros şeklinde yaptım sağlama almak için ama sadece 1 alışverişi saymışlar 10 bonus vermişler

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah4407

Ben de 4 BP 1 Migros şeklinde yaptım sağlama almak için ama sadece 1 alışverişi saymışlar 10 bonus vermişler
    hocam bp leri saymamauışlar o zaman. üye işyeri değil miydi acaba. gerçi genelde hepsi üye işyeri oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Giyim kampanyasının puanı olmasın?

Alıntıları Göster
    Aynen dediğin gibiymiş hocam mesaj geldi tekrar ilkinde bayram kampanyası yazıyor

CepteTEB BONUS RAMAZAN KAMPANYASI

• Benim de Opet'i saymamışlar. Halbuki son alışverişten sonra Opet alışverişinin geçerli olup olmadığını arayıp sordum, sektör kodu uygun geçerli dedi. Tatava yaparlarsa ses kaydını dinletirim. Olmadı BDDK'cığımla görüştürürüm artık
  • Bana da 5 alışverişe 10 bonus yatmış aradım Ankara gimsa marketleri nakit alışveriş olarak saymislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 Migros 2 de Shell den almıştım. 70 bonus yatmış.

• Son gün 1 alışveriş eksik kaldığı için Aytemizden BKM ile mobil ödeme yaptım. Aytemiz bonus üye işyeri olmasına rağmen sanalda farklı pos ile çekim yapıldığı için ya da Bkm ile ödeme yapıldığından kabul etmiyorlar. Gitti maalesef 40 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah4407

Benim de 2 migros 3 bp idi, 10TL yatmış, sapıttılar valla 😂

• 4 migros 1 OPET 1 bim

30 puan.

4 migros un 2 sini saymamislar.

Olmadı Cepteteb..

• Benim de 5x100 TL alsverise 10 TL bonus kazandınız mesajı geldi.

Müsteri sikayetinde bulundum bakalım ne diyecekler.

Kampanya icerigi soyleydi:

"Ramazan'da Bonus üye işyerlerinden yapılacak market veya akaryakıt sektörlerindeki 100 TL ve üzeri birinci harcamada 10 TL, üçüncüde 20 TL, beşincide 40 TL, toplam 70 TL bonus hediye!"

Garanti, Bonus pos cihazı kullanılmalıdır sartını belirtmemisler, kampanya detaylarında da yok ayrıca detaylara bonus üye isyeri ifadesini bile sadece giris metnine koymuşlar detaylarda yer almıyor.

Bu üye is yeri konusuyla ilgili daha öncede sıkıntı yasadıgımdan 4. aLışveriste müsteri temsilcilerinden alışversi yaptıgım yerlerin Bonus üye isyeri oldugunun teyidini telefonda aldım, bakalım itarızım nasıl sonuclanacak.

• Hay teb in yapacagi isin. migros ve shell lerin bazilarini saymislar. 30 bonus yuklendi. Onu da gidip kullanmadigim karta yuklemisler.

Hayir yani bu gibi kampanyalarda nerde gecerli nerde degil banka bile bilmiyor.

Ariyorum bankayi, bizde hangi is yeri bonus uyesi hangisi degil bilmiyoruz diyorlar.

Islemi yapip bankayi ariyorum. Dahil oldu mu diye soruyorum ? Onu ancak puan yuklendiginde anlayabilirsiniz diyorlar :)

Yani bonus.com.tr. Shell ve Migros uye is yeri. Bunlarida saymazlarsa ugrastircaklar illa.

Dusunsenize herkes lanet olsun deyip ugrasmayabilir. Boyle kac musteriden ne kadar buyuk bir rakami vermekten yirtmis oluyor banka.

Birde bu teb i ne zaman arasam musteri hizmetlerine her seferinde baglanmak icin en az 12-13 dk bekleyen bir benmiyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartms -- 20 Haziran 2018; 16:26:1 >
  • tüm işlemleri migrostan yaptım 70 tl bonus yattı.
  • 3 Adet migros, 2 adet shell den işlem yaptım, 70 tl puanım yattı. Puanları eksik yatan arkadaşlar ödemeleri "garanti" pos cihazının dışında, başka bir bankaya ait pos cihazından yapılmışsa paralarlar yatmaz.
  • Ben 7 tane yapmışım BP hapı kampanyasıyla birlestirmistim.70 yatmış.

• Bu üye iş yeri şartından eksik yatanlar, ben olsam bddk ya şikayet ederim. Üye iş yerine gidiyorsunuz. Adam başka postan geçiyor. O zaman marketle dalavere çeviriyor banka belki. Migros üye işyeri mi? Evet. O zaman o puanı vermen lazım. Onlar yanlış postan geçiyorsa, yükselt komisyonu. Firma da personeli hizaya getirmeye çalışsın. Hatayı engellesin. Firmanın başka postan geçmesi bizim kabahatimiz olmamalı. Kolaya kaçıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.