Şimdi Ara

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
226.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba samsung gt-s3353 telefonla laptoptan internete bağlanma problemi yaşıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz kies programı var ama program cihazı görmüyo bile:( acil yardım lütfenn
  • merhabalar. bende de samsung 3303 model telefon var. telefonu usb ile pcye bağlayarak modem olarak göstermeye çalıştım. ama pc telefonu gördü modem olarak. fakat donanım bulundu penceresi geldiğinde uygun yazılım bulunamadı dedi. netten birkaç samsung modem driveri indirip denedim gene olmadı. sorun şu. pc suit telefonu görmüyor modem moddayken. kies yani modem modu açıkken taktım. pc de xp kurulu. bununla ilgili ne yapabilirim? bilen var mi?
  • merhabalar. bende de samsung 3303 model telefon var. telefonu usb ile pcye bağlayarak modem olarak göstermeye çalıştım. ama pc telefonu gördü modem olarak. fakat donanım bulundu penceresi geldiğinde uygun yazılım bulunamadı dedi. netten birkaç samsung modem driveri indirip denedim gene olmadı. sorun şu. pc suit telefonu görmüyor modem moddayken. kies yani modem modu açıkken taktım. pc de xp kurulu. bununla ilgili ne yapabilirim? bilen var mi?
  • aveadan daha once baglanabiliyordum. fakat artık "once paket veriye abone olun" tarzında bir uyarı alır oldum.
    nedeni ne olabilir?
  • arkadaşlar konuyla hala ilgilenen var mı bilmiyorum ama bu sorun beni sinir etti yardmılarınız bekliyorum. samsung s 5603 model cep telefonumu modem olarak kullanarak aylardır internete giriyordum ama geçen gen neden olduğunu anlamadığım şekilde girememeye başladım. pc studio telefonu görüyo bilgisayar telefonu modem olarak tanıyo ama pc studio dan bağlqn link
    ni tıklayınca seçilen modem olarak samsung modem seçilemiyo. umaarım anlatabilmişimdir. modem driver larını yeniden yükledim pc studioyu kaldırdım yeniden yükledim bana mısın demiyo. ayruca arkadaşın bilgisyarında denedim onun bilgisyarı ve oc studiosu modem olraka tanıdı ve internete bağlandı . yardım edebilcek varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • yok mu cevap verebilecek biri arkadaşlar:)
  • Ben bu sorun yuzunden kafayı yiyecegim resmen nokia x6 telefonum var hıcbır sekılde ne pc suıte nede ovı suıteden baglanamıyorum baska yerlerede yazdım kımse ılgılenmedı. nasıl cozecgım bılmıyorum en guncel versıyonlar falan ama hıkaye ne bluetoothla nede kabloyla baglayamıyorum oncekı ısletım sıstemım xp ıdı onda hıc sorun yoktu n95ımı baglıyodum acaba teldenmı dedım ama n95 ı getırdım yenı makınama bagladım yıne aynı baglanmadı. sorun wındows 7 nın bır sorunu anladıgım kadarıyla ama cevırmelı baglantı olayıda olmuyo bende takılı bı modem gormuyo cunku ılgınc yanı anlamadım ısın ıcınden cıkamıyorum kaldırıp atıcam ya pcyı yada telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukselktu

Ben bu sorun yuzunden kafayı yiyecegim resmen nokia x6 telefonum var hıcbır sekılde ne pc suıte nede ovı suıteden baglanamıyorum baska yerlerede yazdım kımse ılgılenmedı. nasıl cozecgım bılmıyorum en guncel versıyonlar falan ama hıkaye ne bluetoothla nede kabloyla baglayamıyorum oncekı ısletım sıstemım xp ıdı onda hıc sorun yoktu n95ımı baglıyodum acaba teldenmı dedım ama n95 ı getırdım yenı makınama bagladım yıne aynı baglanmadı. sorun wındows 7 nın bır sorunu anladıgım kadarıyla ama cevırmelı baglantı olayıda olmuyo bende takılı bı modem gormuyo cunku ılgınc yanı anlamadım ısın ıcınden cıkamıyorum kaldırıp atıcam ya pcyı yada telefonu.

Kabloyu taktığınız zaman "PC Suite" yerine "PC'yi İnternete Bağla" seçeneğini seçerek deneyin.

Bu arada Ovi telefonu tanıyor mu? Senkronizasyon işlemini yapabiliyor mu mesela? Ayarlardan operatörünüzü doğru seçtiniz mi?

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

quote:

Ben bu sorun yuzunden kafayı yiyecegim resmen nokia x6 telefonum var hıcbır sekılde ne pc suıte nede ovı suıteden baglanamıyorum baska yerlerede yazdım kımse ılgılenmedı. nasıl cozecgım bılmıyorum en guncel versıyonlar falan ama hıkaye ne bluetoothla nede kabloyla baglayamıyorum oncekı ısletım sıstemım xp ıdı onda hıc sorun yoktu n95ımı baglıyodum acaba teldenmı dedım ama n95 ı getırdım yenı makınama bagladım yıne aynı baglanmadı. sorun wındows 7 nın bır sorunu anladıgım kadarıyla ama cevırmelı baglantı olayıda olmuyo bende takılı bı modem gormuyo cunku ılgınc yanı anlamadım ısın ıcınden cıkamıyorum kaldırıp atıcam ya pcyı yada telefonu.

Kabloyu taktığınız zaman "PC Suite" yerine "PC'yi İnternete Bağla" seçeneğini seçerek deneyin.

Bu arada Ovi telefonu tanıyor mu? Senkronizasyon işlemini yapabiliyor mu mesela? Ayarlardan operatörünüzü doğru seçtiniz mi?

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak?

usta senkronizasyon falan yapıyo sıkıntı yok ama pcyi internete bagla diye bisey cıkmıyo kabloyu takınca bende. ayrıca ınternet ayarları dedıgın yerlere geldım hep vodafonu secıyorum hatta elle baglantı yapmaya calıstım teldeki ayarları gırdım oraya yine yok bısey eksik ama ne kac kere sildim bastan yukledım telefonunn driverlerini pc suite ovi suite falan bastan yukledım kackez ama nafile.
  • Ovi'nin eski sürümlerinde bende de bağlanmıyordu ve hata mesajı vermiyordu. Şu anda son sürüm yüklü ve E63 ile 10 sn içinde bağlantı sağlıyorum. Acaba bulunduğun bölgede 3G sorunu olabilir mi?

PC Suite varsa kaldır sistemden. Sadece Ovi olsun. Bir de windows 7 kullanıyorsan telefonun için otomatik bulduğu sürücüleri kullan. Oradan bir modem sürücüsü yüklüyordu.
  • quote:

Ovi'nin eski sürümlerinde bende de bağlanmıyordu ve hata mesajı vermiyordu. Şu anda son sürüm yüklü ve E63 ile 10 sn içinde bağlantı sağlıyorum. Acaba bulunduğun bölgede 3G sorunu olabilir mi?

PC Suite varsa kaldır sistemden. Sadece Ovi olsun. Bir de windows 7 kullanıyorsan telefonun için otomatik bulduğu sürücüleri kullan. Oradan bir modem sürücüsü yüklüyordu.

ovinin son surumu yuklu pc suitide kaldırdım 2 telefınm var hem n95 hemde x6 ile denedim ikisindede yemiyo format atcam bu gıdısle pcye artık carem kalmadı. zaten telefonu ilk tanırken otomatık yukluyo suruculerı sorun ne anlamıyorum edge hızı ilede baglanıyor telefon zaten daha ne sorun olabilirki kafayı sıyırdım yaw:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre010

arkadaşlar konuyla hala ilgilenen var mı bilmiyorum ama bu sorun beni sinir etti yardmılarınız bekliyorum. samsung s 5603 model cep telefonumu modem olarak kullanarak aylardır internete giriyordum ama geçen gen neden olduğunu anlamadığım şekilde girememeye başladım. pc studio telefonu görüyo bilgisayar telefonu modem olarak tanıyo ama pc studio dan bağlqn link
    ni tıklayınca seçilen modem olarak samsung modem seçilemiyo. umaarım anlatabilmişimdir. modem driver larını yeniden yükledim pc studioyu kaldırdım yeniden yükledim bana mısın demiyo. ayruca arkadaşın bilgisyarında denedim onun bilgisyarı ve oc studiosu modem olraka tanıdı ve internete bağlandı . yardım edebilcek varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

kardeş cevabım geç oldu kusura bakma bu durumun nedeni bilgisayarına virüs girmiş ve sürücünü bozmuş. önce telefonla programın arasında bağlantı kalmadığına emin ol yani programda telefonla ilgili profil ve ayrıntı olmasın. sonra aygot yöneticisine gir oradan telefonunla ilgili virtual driverler var onları tek tek kaldır. ağ bağlantılarından çevirmeli bağlantıyı da sil. sonra programını onar ya da silip tekrar yükle ve telefonunu tekrar senkronize et. giremezsen çözümün formata kalabilir.
  • quote:

quote:

Ovi'nin eski sürümlerinde bende de bağlanmıyordu ve hata mesajı vermiyordu. Şu anda son sürüm yüklü ve E63 ile 10 sn içinde bağlantı sağlıyorum. Acaba bulunduğun bölgede 3G sorunu olabilir mi?

ovinin son surumu yuklu pc suitide kaldırdım 2 telefınm var hem n95 hemde x6 ile denedim ikisindede yemiyo format atcam bu gıdısle pcye artık carem kalmadı. zaten telefonu ilk tanırken otomatık yukluyo suruculerı sorun ne anlamıyorum edge hızı ilede baglanıyor telefon zaten daha ne sorun olabilirki kafayı sıyırdım yaw:S

yeni kullanıcı hesabı oluşturup dene tabi yönetici yap...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

arkadaşlar konuyla hala ilgilenen var mı bilmiyorum ama bu sorun beni sinir etti yardmılarınız bekliyorum. samsung s 5603 model cep telefonumu modem olarak kullanarak aylardır internete giriyordum ama geçen gen neden olduğunu anlamadığım şekilde girememeye başladım. pc studio telefonu görüyo bilgisayar telefonu modem olarak tanıyo ama pc studio dan bağlqn link

kardeş cevabım geç oldu kusura bakma bu durumun nedeni bilgisayarına virüs girmiş ve sürücünü bozmuş. önce telefonla programın arasında bağlantı kalmadığına emin ol yani programda telefonla ilgili profil ve ayrıntı olmasın. sonra aygot yöneticisine gir oradan telefonunla ilgili virtual driverler var onları tek tek kaldır. ağ bağlantılarından çevirmeli bağlantıyı da sil. sonra programını onar ya da silip tekrar yükle ve telefonunu tekrar senkronize et. giremezsen çözümün formata kalabilir.

ısın garıbı sımdı bu cevırmelı baglantılar falan varya ıste otomatık yuklenmıs suruculer onları sılemıyorum sılınmıyo heralde vırus bulastı. kaspersky kullanıyorum bı ton para bayıldım lısans aldım yınede bı cacık olmamıs desene. bı denicem dedıklerini bakalım olcak mı yardımın ıcın tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

quote:

quote:

yeni kullanıcı hesabı oluşturup dene tabi yönetici yap...

valla senin dediginide deneyecegim usta bi bakalım nolacak tesekkurler ilgin icin
  • quote:

quote:

quote:

ısın garıbı sımdı bu cevırmelı baglantılar falan varya ıste otomatık yuklenmıs suruculer onları sılemıyorum sılınmıyo heralde vırus bulastı. kaspersky kullanıyorum bı ton para bayıldım lısans aldım yınede bı cacık olmamıs desene. bı denicem dedıklerini bakalım olcak mı yardımın ıcın tesekkurler.

kardeş kaspersky kullanmayacaktın kaspersky win dosyalarını mahvediyor. onu virüs bulaştığında internetten demo indirip tarama yap sonra kaldır sisteminde gereksiz yere durduğunda böyle sıkıntılar olabiliyor. sen antivirüsü devre dışı bırakmayı da dene derim unutma avast kaspersky ve norton yazılım yanında donannımı da denetliyor esetin de smart security programı bu antivirüslerle çalıştığın zaman bu sıkıntılar olabilir. gelen bir güncelleme senin aygıtlarını çallışmaz duruma sokabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi7406 -- 13 Eylül 2011; 18:12:11 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kardeş kaspersky kullanmayacaktın kaspersky win dosyalarını mahvediyor. onu virüs bulaştığında internetten demo indirip tarama yap sonra kaldır sisteminde gereksiz yere durduğunda böyle sıkıntılar olabiliyor. sen antivirüsü devre dışı bırakmayı da dene derim unutma avast kaspersky ve norton yazılım yanında donannımı da denetliyor esetin de smart security programı bu antivirüslerle çalıştığın zaman bu sıkıntılar olabilir. gelen bir güncelleme senin aygıtlarını çallışmaz duruma sokabilir.

yazık yaw bılmıyordum o kadar parayı bosa verıp almısım desene neyse sımdılık devre dısı bırakayım en azından. zaten tarama yaptırdım hem gızlı bolgelerde hemde normal bısey cıkmadı. artık bı caresını bulucam yada bılgısayarcı arkadasım var ona gosterıcem okula donunce.
  • bir dahakine internet security olmayan bir antivirüs alırsın şaka bir yana kötü olmuş. ben de androidbir telefon aldım kendime bt de giremiyorum internete kablo ile girmek zorundayım artı telefona dosya da atamıyorum anlayacağın ben de senden iyi durumda değilim keşke p990i mi vermese idim çok pişmanım çok
  • quote:

bir dahakine internet security olmayan bir antivirüs alırsın şaka bir yana kötü olmuş. ben de androidbir telefon aldım kendime bt de giremiyorum internete kablo ile girmek zorundayım artı telefona dosya da atamıyorum anlayacağın ben de senden iyi durumda değilim keşke p990i mi vermese idim çok pişmanım çok

yaw yine iyi kabloyla baglanıyon yine bende oda yokki kafayı yersin sen yerimde olsan :) sımdi gidip vınn almak zorunda kalcam bi ton para bayılcam ona ne guzel ayda 8 tlye sınırsız bana yetıyoduda artıyodu bile
  • birinden ubuntu 11.04 CD bul onu live olarak aç dene... geniş band modem olarak kesin görür... internete erişmiş olursun...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.