Şimdi Ara

Cep Telefonundan anlayan arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün arkadaşıma Samsung marka X660 model cep telefonunu aldık. Aşağıya resmini ve özelliklerini yazıyorum. Cep telefonundan anlayan arkadaşlardan görüşlerini bekliyorum. Aynı telefondan bende bugün alacağım.Bu telefonda eksik olan ne varsa arakadaşlar yazmanızı önemle rica edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyilmaztr -- 12 Aralık 2006; 8:22:49 >

• benq-siemens c75 hemen hemen aynı özelliklere sahip,fiyatıda 170 ytl,
    ve yanında araç kiti hediye..
  • Fiyatı 300 YTL civarı sanırım. Bence bu fiyata çok daha iyi modeller var. Başta Motorola L7 ve Siemens Cx75, s75...
  • en basidinden hafıza kartı yok. Dinamik kart kullanıyor...Artık hafıza kartı şart...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazkubi -- 12 Aralık 2006; 9:01:13 >
  • güzel, hoş, marka ama 300 ytl o kadar çok büyük fiyat. yani bu telefon için.
    illa güzel hoş olcak bnim için ozelik onemli değil diyosan:http://www.motorola.com/consumer/v/index.jsp?vgnextoid=d3bd080c7e62d010VgnVCM1000008206b00aRCRD&prodGroup=All+Phones&show=fullSpecification
  • hayırlı olsun dostum tel öncelikle fonksiyonlarından cok. görüntüsü hoşuma ğitti sık ve kibar ayrıca cok da hafif ekran çöz. bana ğöre biraz az 128x160 ama kamera vede vega kam cok iyi 640x480 pixsel buda iyi bir kalitede resim cıkarır sanırım..aslında bence telm iyiy ama 8 mb dinamik hafıdza cok az enbüyük eksiği hafıza kartı olmaması dosya ,fto.vb.kayıtlar için bece arkadaşımın dediği ğibi hafıza kartı şarttt
  • Bu arada bu telefonda kızılötesi bir işe yaramıyor
  • Bir de CF61 vardı değil mi? Onun da tek sorunu kulaklık bulabilmek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.