Şimdi Ara

cep telefondan laptop u internete baglamak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar cep telefonumu turkcell in 1 gb lik internet paketinden internete baglamak istiyorum . ve bu cep telefonundaki baglantıyı telefonumu modem göstererek bluetooth aracılıgı ile laptobuma aktarmak istiyorm. buunu nasıl gerceklestiririm bana net birsekilde a dan z ye acıklayacak bir arkadas olursa cok seviinirim

şimdiden tesekkürler...

• Cep telefonu modelin nedir?
  • motorola v3i ler direk olarak usbden bağlanarak modem olarak kullanılabiliyorlar ben kullanmıştım bi kaç kere nokia ların ise kendi sitesinden indirebileceğin bir yazılımla yapılabildiğini biliyorum sony-ericsson da keza öyledir büyük ihtimal
  • nokia 6670 bide n73 ama baglantıyı 6670 e vermek istiyorum.. lütfen yardım edin arkadaslar
  • arkadaslar lütfen yardım :(
  • ya neden kimse cevaplamıyor cok ihtiyacım var :( arkadaslar lütfen yardım
  • dostum pc ile telefonu bluetooth ile eşleştir. daha sonra bluetooth cdsi vasıtası ile bluetoothconnet modemini kur. ağ bağlantılarından yeniden cevirmeli bir bağlantı yap. turkcellden verilen kullanıcı adı ve şifreni yaz. özelliklerden tcp ayarlarına gir gelişmiş özelliklerden IP sıkıştırmasını kullan sekmesini kaldır. pcyi yeniden başlatıp oluşturduğun cevirmeli bağlantı ile gir. buradaki tel numarası ne bilmiyorum ben telsimden bağlanıyorum. turkcell ayarlarını müşteri hizmetlerinden yaptırmalısın.

not: telefon ile gprs bağlanabiliyorsan pcdende rahatlııkla bağlanırsın sadece müşteri hizmetlerine bağlanacağın telefon numarasını sor. kolay gelsin.
  • n73 telefon ile 3g verisi ile laptop pcyi internete nasıl çıkartırız ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.