Şimdi Ara

Cep boy projeksiyon tavsiyesi gerekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
5.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uğraşıp yazmıştım ama forum altyapısı sağolsun hata oldu gitti.

İşim gereki hayatım otellerde geçtiği için mini bir projeksiyon cihazı arıyorum.

Aradığım kriterler:

- 300 gr ve altı.
    - Samsung S8+ ve iPad mini ile bağlayacağım çoğu zaman, kablosuz bağlantı olsa iyi olur.
    - HD kalitesinde görüntü yeterli.
    - Perde olmayacak, duvara yansıtacağım mecburen.
    - Tamamen karanlık olmayan loş odada da üzmeyecek.
    - Ses çıkışı olmasa bile olur, portatif speaker taşıyorum.
    - 2 saat ve üzeri giden şarjlı cihaz olursa güzel olur.
    - Türkiye'de bulunmayan bir ürün de olabilir, yurt dışından bir arkadaşa getirtirim.
    - Bütçe 2500 lira civarı belirledim.

Var mıdır tavsiyeler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 16 Eylül 2019; 22:1:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HD çözünürlük, harman/kardon hoparlör, dahili Wi-fi/Bluetooth ve 4000mAh pil. Fiyatı, bütçenin çok az üzerinde ama neredeyse aradığın tüm özelliklere sahip.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-m1-led-wifi-bluetooth-harman-kardon-tasinabilir-projeksiyon-cihazi-p-HBV00000KY92O?magaza=Hepsiburada
  • Murat Trp kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bunu görmüştüm.

Anker Nebula Capsule 2 var gibi bu sınıfın kralı, ama Türkiye satışı yok. Ona bakıyorum yurt dışından getirebilir miyim diye.
  • Anker Nebula Capsule Zoom aldım bir süre araştırdıktan sonra. Henüz elime ulaşmadı ama yakında elimde olur. Tüm özellikleri istediğimden iyi, sadece düşündüğümden biraz daha ağır. Kullandıktan sonra bilgi gerekirse sorabilirsiniz, elimden geldiğince cevaplarım.

• iyi gunler,
    LG nin PH30JG Modeli var..
    Yeni Bir model . Muhteşem özellikleri var inceleyiniz... Sahininden com da ilanda da mevcut
    https://www.lg.com/tr/projektor/lg-PH30JG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 25 Eylül 2019; 10:16:38 >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Güzel bir ürün gibi, vakit olunca inceleyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Trp

HD çözünürlük, harman/kardon hoparlör, dahili Wi-fi/Bluetooth ve 4000mAh pil. Fiyatı, bütçenin çok az üzerinde ama neredeyse aradığın tüm özelliklere sahip.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-m1-led-wifi-bluetooth-harman-kardon-tasinabilir-projeksiyon-cihazi-p-HBV00000KY92O?magaza=Hepsiburada
    Ekran cözünürlüğü "854 x 480" görünüyor , Nasıl HD olacak ki bu ? LG PH30JG Buna göre çok daha iyi

• Sonunda Anker siparişini iptal edip Philips Picopix Max sipariş ettim. Piyasada bu ürüne yaklaşan ürün bile yok.

https://www.indiegogo.com/projects/philips-picopix-max-1080p-full-hd-pico-projector/x/22442106#/

Salatalık falan çıkmazsa gelince inceleme yaparım

• Nerden aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Sonunda Anker siparişini iptal edip Philips Picopix Max sipariş ettim. Piyasada bu ürüne yaklaşan ürün bile yok.

https://www.indiegogo.com/projects/philips-picopix-max-1080p-full-hd-pico-projector/x/22442106#/

s.a hocam
    geldımı ürün?

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

s.a hocam
    geldımı ürün?

Alıntıları Göster
    Selamlar,

Verdiğim linkten aldım ürünü.

Henüz gelmedi, preorder yani daha piyasada olmayan bir ürün zaten. Ekim sonunda sipariş veriş sırasına göndermeye başlayacaklar.

Startup gibi bir proje var, kullanıcıların isteklerini dinleyip mükemmel taşınabilir projeksiyon cihazını yapmaya çalışıyorlar. Amatör startup projelerinden farkı arkasında Philips gibi bir devin olması. Gerçekten heyecan verici.

Şu anda ön sipariş verenlere sayfadaki fiyat geçerli, ben aldığımda kargo ücreti de yoktu, şu anda ücretli. 1000 dolardan satışa sunulacağını söylüyorlar, bizim ülkede vergi algı derken kaça gelir bilemiyorum piyasaya çıkınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 3 Ekim 2019; 18:7:56 >

• Verdiğiniz linke baktım. sanırım ön siparişi de kapatmışlar şuan.. amozanda 400-600 dolar arası fiyatlarda eski modelleri var sanırım.. max olarak denk gelmedi..
  • dudaeva D kullanıcısına yanıt
    1-2 gün önce bitti ön sipariş. Henüz ürün piyasada değil, ilk gönderimleri Kasım ortası gibi yapacaklarını söylüyorlar. Amazon vs. sitelerde ön sipariş olacağını sanmıyorum, sanırım ürün piyasaya çıktıktan sonra görürüz alış veriş sitelerinde.

Kalite olarak bu ürün fersah fersah önde olsa da portatiflik olarak öne çıktığı için en yakın rakibi Anker Nebula diyebilirim. Onun da çeşitli versiyonlarının yurt dışında 450-550 dolar bandında satıldığını düşünürsek ben 1000 dolar üzeri bir fiyattan satabileceklerini düşünmüyorum. Birkaç ay bekleyip ürün incelemelerini de görerek daha sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz bu projektörü. Tahminim 600-750 dolar bandında olur piyasaya çıktığında.
  • Merhaba

Urun elinize ulasti mi acaba. Bende nebula capsule 2 almak niyetindeyim. Evde kullanacagim bazen de bahcede. Ama nebu 1 ve 2 arasinda kaldim. Anker almaktaki amacim kendi icerisinde android barindirmasi. O yuzden ekstra cihaz olmadan kullanabilecegim.

• Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Hoşuma gitmeyen bazı şeyler oldu. Siparişi iptal ettim, para iadesi yaptılar sorunsuz.

Şu an için bence piyasada en iyisi Capsule 2 portatiflik açısından.
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız. Bende şu anda ya Capsule 2 alacağım yada Mars 2

Fiyat takibindeyin, biraz düşse hemen alıcam.
  • Selamlar ben de dün itibariyle Nebula Capsule 2 ürününü sipariş verdim. Bir gün önce 3.500 TL’ye aldığım ürünün bugün 4.000 bandına çıkması açıkçası sevindirmiyor üzüyor ! Heyecanlıyım, fakat bugün Xiaomi Mijia DLP projeksiyon cihazına Netflix desteğinin geldiğini fark ettim.
    Siz olsanız mevcut şartlarda hangisini tercih edersiniz ?

Anker Nebula Capsule II Akıllı Mini Portatif Projeksiyon, 200 Lumen 720p HD Cep Sineması (Wi-Fi, DLP, 8W Hoparlör, 100 inç yansıtma) - D2421

Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Projeksiyon - 500 ANSI Lümen - 1080p

Vereceğiniz yanıtlara göre siparişimi iade edip & kullanma arasında tercihte bulunacağım. Teşekkür ederim hepinize 👍👋

• Tasarım Olarak Kesinlikle Anker Ama Bence Xiaomi Mijia Android TV Box Akıllı Lazer DLP Projeksiyon - 500 ANSI Lümen
    Ben De Almayı Düşünüyorum Hem 1080p Olması Hem Işık Gücünün Yüksek Olması Gibi Sebeblerle Benim Tercihim Olacak Büyük İhtimalle.
  • Anker geldi yok böyle bir şey 👍👍👍 Kesinlikle tavsiye ediyorum. Işık gücü ve netlik verdikleri rakamın çok ötesinde. Bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Sonunda Anker siparişini iptal edip Philips Picopix Max sipariş ettim. Piyasada bu ürüne yaklaşan ürün bile yok.

Keşke iptal etmeseymişsin hocam efsane bişeye benziyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.