Şimdi Ara

Cep boy projeksiyon tavsiyesi gerekli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
5.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İhtiyaç kalmadı aslında. Pandemi yüzünden genelde evdeyim. Sonra ihtiyaç olursa düşünürüz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • viewsonic m1 mini aldık başlığı okuyanlara öneririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_ki_bu_ki -- 3 Ekim 2021; 14:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnspectorGadget

Anker geldi yok böyle bir şey 👍👍👍 Kesinlikle tavsiye ediyorum. Işık gücü ve netlik verdikleri rakamın çok ötesinde. Bilginize

Merhaba Hocam, ben de bir projektor alicam sizin yorumunuzu gorunce sorayim dedim. 5 ay once yok boyle bir sey demissiniz, hala oyle mi? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

Evet haklısınız. Bende şu anda ya Capsule 2 alacağım yada Mars 2

Fiyat takibindeyin, biraz düşse hemen alıcam.

Selamlar, aldiniz mi hocam, aldiysaniz nasil buldunuz? Ben de bir projeksiyon bakiyorum, almis ve kullanmis arkadaslarimizin tecrubelerinden faydalanmak istiyorum.

Saygilar

• İnspectorGadget İ kullanıcısına yanıt
    İyi günler bende bu cihazı almayı düşünüyorum ama duvarda rafa koymak istiyorum yerden 150 cm yükseklik te izlerken görüntü kalitesi sizce nasıl olur
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt

lg lerın pilli olan modellerinede bakınız..

• Hort.

Refurbished Anker Nebula Capsule 2 aldım. Bir şeyleri sormak için aranırken kendi açtığım konuyu buldum  

Şimdilik her şey harika. 2-3 sene önce alsam olurmuş ama düşündüğüm kullanım için(portatif mini PC) zaten teknolojinin gelişmesini bekleyecektim. Zamanlama iyi yani, Steam Deck ve diğer birtakım ekipmanlarla Voltran’ı oluşturmayı planlıyorum.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

nerden ve ne kadara verdiniz siparişi ? çok uçuk fiyatlarda şuanda

• ilker1834 kullanıcısına yanıt

Amerika'dan 300 dolara aldım. Evet fiyatlar uçtu, değer ama imkan varsa.

• 1 kilograma yakın ağırlığıyla pek cep boy sayılmaz ama senelerdir beklediğim Nebula Capsule 3 nihayet gelecek aya çıkıyor.

2'deki birçok defoyu gidermişler.

+ 1080p çözünürlük
    + Yanlış anlamadıysam 4 köşeden düzeltme
    + Type-C ile şarj aynı 2'deki gibi
    + 5 Ghz Wifi
    + 300 Lümen parlaklık, 2'deki 200 bile kötü değildi kesinlikle yeterli

Yine benim pek umrumda olmayan HDR 10, 2'deki 100 yerine 120 inçe kadar yansıtma boyutu, lazer olması, Android TV 11 gibi birkaç avantajı var.

Çok önemli olmasa da bir taşıma çantası ve lens koruyucu, belki bir tripodla gelmesi şık olurdu. Yine 200 gram kadar ağırlığı artmış ve gördüğüm kadarıyla boyutu da bir tık daha iri.

Fiyatı 800 Amerikan dolares ve 900 Avrupan Eures. Şu sıralar ön sipariş için 1 dolar yatırırsanız 120 dolar ya da 150 euro indirim oluyor. Yani olması gereken fiyata yakın bir seviyeye düşüyor.

Ben alacağım, istediğime çok yakın bir cihaz olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 24 Ekim 2022; 7:2:19 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.