Şimdi Ara

centrino 64 bit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben bi arkadaşa laptop alcam fakat amd nin turion 64 bitlerinin olduğunu biliyoruz ama performansının iyi olmadığını duyduk fiyat olarak zate oldukça düşükler, merak ettiğimiz centrino 64 bit işlemcili laptop lar türkiyede mevcut mu ? biz bi kaç yabancı siteden baktık yakında gelecek falan diye bahsediyo, başka bi arkadaş centrino 64 bit işlemcili makina aldığını söyledi kafam karıştı işin açıkçası, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler...

• 64 bit laptoplar türkiyeye geldi sempron da var 64 bit laptop intelde yalnış hatırlamıyosam hatta dün kadköyde ilanlarını gördüm
  • kardeş amd var onu biliyorumda centrino 64 bitler geldimi onu merak ediyorum
  • bu konuda bi fikri olan yokmu arkadaşlar biraz acil cvp almam lazım yaw
  • AMD Turionların performansının kötü oldugunuda nereden çıkarıyorsunuz
  • neyse mesele o değil ya bize centrino lazım amd leri ayrıca tartışırız , bizimki sadece gözlem teknik anlamda test etme fırsatımız olmadı
  • O zaman lütfen bilmediğiniz araştırmadıgınız seyler hakkında insanları yanlış bilgilendirmeyin
  • Processor Number Table Feature pdf dosyası olarak intelin sitesinde war. İntel 2007 ocaktan önce 64 bit laptop çıkarmayacaz diye duyurdu. Bende arkadaşıma laptop aldım ıntelde 64 bit yok.
  • eyvallah kardeş saolasın açıklaman için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.