Şimdi Ara

Cenk'in pozisyonu penaltı değil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
3.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cenk sağ kalçasını öne sokuyor ve sol ayağınla vuracak dikkat edersen geri doğru abanıyor, defansın ama müdahalesinde topla hiç alakası yok, kontrolsüz şekilde Cenk'e çelme takmış oluyor

= NET penaltı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Stephen Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Video hakem Ocak'ta gelecekti dimi? Ocak ayına kadar size hükmen maç bile verirler merak etmeyin.

Hakemin gozu onunde adamin ayagi kiriliyor kim takar video hakemini.

Yaşasın EYYAMCILIK!

Hakemler de iş yok yine. Trabzon maçı özet baktım bir yabancıları var ismini unuttum, adam herkesin bileğine dalıyor sırayla, rahat iki kırmızısı var ama sarıyla yırttı. O da kavga çıkarttığı için. Hakemler rezil oğlu rezil. Şu haksızlıklar bir Bjk' ye olmuyor ama. Hep lehlerine hatalar nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cenk'in emek hırsızı olabilmesi için kendisini atması gerekir, pozisyonda dengesini kaybederek düşüyor, Burak gibi ya da Arif gibi değil yani
  • %100 penaltı. açın lig tv nin sitesinden izleyin. çok ta güzel bir açıdan ent şekilde pozisyonu vermişler. %100 penaltı.

işin garip tarafı BJK li açmış konuyu :)))))

lig sonuna doğru iş kızzışınca şöyle bir pozisyona penaltı verilmesin dünyayı ayağa kaldırırlar :)
  • Cenk topu aldığı andan itibaren zaten dengesiz şekilde top sürüyordu. Kısacası en ufak müdahalede, uçan tüy düşse bile düşecekti. Hakemler ilk haftadan rezalet. Trabzon maçında Durica'nın yaptığı faulü görseniz, rakibinin ayağında kırık tespit edilmiş. Futboldan menlik harekete sarı kart gördü. Aynı şekilde Pereira yine sarı kartla maçı bitirdi.
  • Penaltı değil bence de olsa bile televizyonda kararsız kalıyoruz hakem nasıl gördü de çaldı?

Oğuzhan'a çıkmayan kart net skandal.

O gün Nani'ye çıkan kırmızı Real Madrid lobisiydi bugün çıkmayan kırmızı Beşiktaş lobisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Yazacak şey çokta inan ceza alırım diye yazmıyorum.

Buraya 15 20 cümle yazdım geri sildim alayını.

Are you mad bro?

• He canım penaltı değil, adam burada bir de arkadan itiyor

• Beşiktaşın ilk golündeki pozisyona çalınan "faul" ve ikinci golde çalınan "penaltı" kararı gibi kararlar yüzüden Türk futbolu rezil halde .

Avrupa liglerini izliyorum adamlar resmen fizikleriyle birbirine meydan okuyor , düşmemek , güçsüz gözükmemek için çabalıyor . Herifler futbol oynuyor .

Türkiyede tam tersi futbolcular "faul alıyor" "penaltı aldırıyor".Sonra Avrupada şamar oğlanı olup geri dönüyoruz .

Sadece Beşitaş için değil tüm takımlar için geçerli .
  • bazı pozisyonlar vardır fauldür ortasahada olur pat diye verirsin, ceza sahasında olur ya şimdi buna da penaltı verilir mi dersin o tip bir pozisyon. biz renklilere ne penaltıların verildiğini gördük onların pozisyonlarından katbekat fazla penaltı orası ayrı, en azından bir darbe var.

son olarak, suarez'e yapılan müdehalede bugün oynanan barça-real maçındaki penaltı... o pozisyondan daha fazla penaltı. bu pozisyon.
  • maçı izledim bencede penaltı değildi ha bu penaltıyla kazandığımız anlamına gelmiyor tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner1903BJK

He canım penaltı değil, adam burada bir de arkadan itiyor

herkes kendini futbol duayeni filozofu falan sanıyorneymiş 2 senedir hakemlerle şampiyon oluyormuşuz, özellikle pozisyondan sonra dikkat ettim penaltı mı değil mi, yumuşak bi penaltı mıydı evet ama penaltıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Büyük takımlara böyle penaltılar verilir. Hakemin verdiği 30 faule bakınca buna penaltı vermesi normal.
    Artık anlayın bu ligin ağası Beşiktaş.
    Siyasi müdahale gelmedikçe de bu devam edecek.

Siyasi jargon toplumun en ufak yapı taşına kadar işlemiş. Ağa ne abi? Siz kimsiniz, nasıl bir jargon bu?

FutboL ağzıyla konuşuyorum. Kahvehane kültürü.
    Futbol oluncu ben böyleyim

Yani penaltı olmadığını bile bile bu penaltıların sanki size tahsis edilen bir hak olduğunu düşünüyormuş gibi pişkin pişkin anlatıyorsun derdini. Gerçekten ilginç.

akpli kafası ne sandın.

ülkeyi böyle bir hale getirdiler işte.

merak etmesinler Atatürk'ün gençleri ne bjk ne de akp tanır. tüm yobazları düzelteceğiz.

hararetle yazıyordu içinde yıllarca FETÖ'cü terörist barındıran takımın taraftarı.

• Cenk Tosun = Burak Yılmaz

İkisinin de birbirinden zerre farkı yok. İkisi de dinsiz emek hırsızları.

• Cenk'in pozisyonu penaltı değildi de araya Oğuzhanı da sıkıştırmaya çalışmayın hiç adam topa hamle yaparken ayağını açıyor sarısını yiyor. Kendi bacak arasıyla adamı sakatlamaya çalıştığını falan mı idda ediyorsunuz? Çarpışma, olağan bir çarpışma.
  • Penaltıyı tartışmıyorum ama;

O penaltı olmasaydı antalya 2-1 yapardı kesin tabiki :( 90+4de maç 1-1 iken penaltı nedir... Maç antalyanın hakkıydı.. [İroni]

Bu arada kıskananlar/karalamaya çalışanlar çatlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmignc -- 14 Ağustos 2017; 9:4:18 >

• Su pozisyona penaltı diyen gitsin tenis izlesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün akşam omuz omuza ronaldo ve Umtiti arasında geçen hafif olayda ronaldo fake atmaktan kart yedi. Ona göre de bakmak lazım.

pozisyonu izledim böyle penaltı mı olur la?
    https://twitter.com/bztka/status/896828601722699776

cenk de başka bir arif. Herhalde hiç kimse dokunmayacak bu hep topu alıp sürecek.. Glass man diyelim biz buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 14 Ağustos 2017; 10:34:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Sene 2012,Bjk-Gs derbisi.Burak yalandan kendini yere atiyor hakem Cuneyt Cakir penaltiyi veriyor.Butun Besiktaslilar Burak ve Cuneyt Cakira kufurler ediyor,Burak'ın adı Besiktaslilar arasinda emek hirsizi oluyor.Bana gore de haklilar.

Bugun hakem yine Cuneyt Cakir,Cenk kendini yere atiyor konuyu açan arkadaş gibi birkaç aklı başında,yaşı 20-25ten büyük kişiler hariç bütün Beşiktaşlılar "Ağlayın len,muhahaha" kafasinda.Güç zehirlenmesi dedikleri şey bu.Yaşı 25'ten kücük Besiktaslilarin hatirladiklari 2. 3. şampiyonluklar olduğu ve takimini gecen seneden beri tuttuklari icin gayet dogal karsiliyorum

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim, alzheimer başlangıcı olabilir..Kontrol ettir ; o maçın hakemi Bülent Yıldırım.

Pozisyon bence penaltı değil (topa müdahale var ise) ama Burak'ın pozisyonu ile karşılaştırmak futbol cehaletinden ötesi değildir.
    Neden?
    Burak'ın pozisyonunda sadece ''penaltı'' alabilmek için yere uçan adam varken, Cenk'in pozisyonunda adımını atacağı yerde rakibin engeline takılıp düşmesi var.

''Güç zehirlenmesi'' diye bir şey öğrenmişsin, mesajlarında bunu kullanıp duruyorsun havalı olsun diye falan ama YAPMA!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.