Şimdi Ara

Cemaat - Siyaset (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.327
Cevap
52
Favori
242.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faili meçhuller sezonu açılmıştır! birileri ne kadar bilmemezlikten gelse de, inadına anlamamaya çalışsa da herşey ortada işte.
  • Hükümetin bu kadar bağırıp çağırmasına gerek yok bence millet zaten kimin ne olduğunu gayet iyi bildiği halde oy veriyordu yine verecektir :) Gerçekten dürüst adam barındırmıyorlar bu ülkenin başında yiyiciysen , iş bitirensen bir şey olmaz yani korkmasın hükümet , sağ rakipde yok karşılarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Ankara'da Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'nda görev yapan Emniyet Amiri Hakan Hakan Yüksekdağ aracının içinde ölü bulunmuş.

Faili Meçulları aydınlatacağız diyenler, yeni faili meçullar peşinde anlaşılan.

Öldürenlerin kim olduğunu şıp diye çözdün , üzerine analizide yapıştırdın, tebrik ediyorum sizi. Savcılığa gidip olayı aydınlattığına dair ifadede verde, boşuna sorgulama yapmasınlar.

Eyvallah.

• Ergenekon ve Balyoz gibi daavalarda daha yeni tutuklanan paşalara neler neler saydırmıştı bu hükümet ve başı , şimdi kimi kime savunuyorsunuz masumiyet karinesi vs. yani bu kadar alenen iki yüzlü olabiliyorsa %50 almış bir parti bu ülke için çabalama gereği yok bence
  • Uruguay Ekonomi Bakanı Fernado Lorenzo adının rüşvet iddialarına karışmasını içine sindiremeyerek istifa etti.
  • İki tarafında birbirine hiç tahammülü kalmamış.
  • Rezilliğe bak millet AK Parti'yi savunuyor diye SSK'lı eleman diyenlermi dersin, makarnacı kömürcü diyenmi dersin her türlü hakaret edilmiş. Bu kafayla devam etmeniz beni sevindiriyor aslında, muhafazakar kesimi dışlayıp uzaklaştırıyorsunuz buda AK Parti'nin işine geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avienova

Rezilliğe bak millet AK Parti'yi savunuyor diye SSK'lı eleman diyenlermi dersin, makarnacı kömürcü diyenmi dersin her türlü hakaret edilmiş. Bu kafayla devam etmeniz beni sevindiriyor aslında, muhafazakar kesimi dışlayıp uzaklaştırıyorsunuz buda AK Parti'nin işine geliyor.

Rezillik hangisi anlamadım?
  • quote:

Rezilliğe bak millet AK Parti'yi savunuyor diye SSK'lı eleman diyenlermi dersin, makarnacı kömürcü diyenmi dersin her türlü hakaret edilmiş. Bu kafayla devam etmeniz beni sevindiriyor aslında, muhafazakar kesimi dışlayıp uzaklaştırıyorsunuz buda AK Parti'nin işine geliyor.

Fanatizm ne hallere gelmiş görün. ne yaptığının, ne yazdığının farkında değil. şekil a
  • Muhafazakar kesimi ne diye dışlayalım ki? Onlar kendi içinde bile birlik değil.Daha dün kanka olan akp ile cemaat birbirine girmiş.Cemaate yıllar içinde vermedikleri ayrıcalık kalmadı.Ne sınavlardaki kopyalar araştırıldı ne polislik alımları.Geçen sene sınavdan 50 alan adam ertesi sene cemaat dershanesine gidiyor karı koca full çekiyorlar.Nasıl oluyor bu? 50 aldıysan seneye en fazla 80-85 alırsın hadi hepsini yaptın eşin nasıl hepsini yaptı? Ayrıca adam muhafazakarsa hırsıza nasıl sahip çıkıyor.Adam çok faydalı memlekete şöyle faydaları dokundu ama hırsız ben bunu destekliyorum diye bir mantık var mı?
  •  Cemaat - Siyaset

Banker bilo Edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmasx -- 21 Aralık 2013; 21:12:10 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

üstünde bu kadar şiddetli tepki varken iktidar olmasına seviniyorsan bence sende bir sorun var , sadece kendi hırslarının kurbanı oluyorsun , ne seni yöneteni nede yönetilen bir başkasını düşünüyorsun sonuçta senin destek verdiğin bakanların oğullarını da böyle tıkıyorlar işte içeri , kutuplaşmalara sevinmeye devam et sen

• her kesim kendi saz grubunu kurmuş kendileri çalıp kendi çaplarında kendilerini aklıyorlar

ortada dönen tezgah var tamam, herkesin bir bildiği var tahmini var tamam, ama kimse savcı değil bu bir gerçek, yani gizli bir soruşturma yapılmış ve kovuşturma kısmı da gizli olarak devam ediyor, dosyanın içeriği sadece basına sızdırıldığı kadar biliniyor, şimdi kesin olarak konuştuğumuz şeyler davanın kesin hükmü yayınlandığında aklanabilecek mevzular sonuçta

ama bu sürtüşmeden en çok türkiye kaybedecek vatandaş kaybedecek ben ona üzülüyorum
  • Din siyasete karışmalıysa cemaat de karışır. Yok eğer karışmamalıysa hükümet de dini siyasete alet etmemelidir.(ki etti)
  • Eskiden cemaati sevmezdim şu an çok seviyorum.

Ayrıca biz antiaqape konusu açınca hemen kapatılıyor bu provokatör konu neden hala burda?
  • Yola slogan yazdığı için 6 yıl hapis istenen çocuğa 'terörist' diyenler milyar dolarları cebe atanlara 'dik dur eğilme' diye tempo tutuyor.

Zaytung ‏
    MOSSAD'ın tepesindeki ismi konuştu: ''Tam yükselen Türkiye'ye komplo kuracağız bi gülme geliyor.
  • emniyeti cemaate bağladık diyen, sınav skandallarını araştırmayan, başımıza cemaati saran şerefsizlerin bunun hesabını vermesi gerekiyor haksız mıyım
  • Bu kadar bedduadan sonra tayyip yakinda yatalak olur, evi uzerine yikilir.. Hadi hayirlisi boylelikle kurtuluruz ondan :))

Izleyin super :/

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/164574

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.