Şimdi Ara

Cem Uzan içini döktü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
3.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ön yargısız videoyu seyredin. bu adama çok büyük kumpas kurdu. öteki dünya diye bir şey varsa, birileri kul hakkından çok pis cehennemde yanacak.

• Bu adamı bitirmeye çalışan FETÖ'ydü. Fetö artıkları ülkede kendilerine rakip ve kendilerinden akıllı bir sermaye istemiyorlardı.

O dönem, Fetö medyası ve liberal taklidi yapan "çakma aydın" hippi çalışanları hep saldırdı Uzan'a.

Kendisi AKP'den de nefret eder, dönüp AKP ile ittifak yapacağını söyleyenler yanılıyor. Dönerse mutlaka MUHALİF olacak.

Ah, keşke dönüp başkan olabilse de Türk milletinin gözü lider görse. Gerçek liberal, vergi karşıtı, özgürlükçü, özel teşebbüs aşığı, mülteci karşıtı, Musul-Kerkük'ü ilhak etme ateşiyle yanıp tutuşan bir lider lazım bize. Tüm bu özellikleri karşılayan da sadece CEM UZAN var.

Şu Uzan ailesinin kendi cebinden bu memlekete yaptığını, 18 senedir iktidar devlet imkanlarıyla yapamadı. Her yaptıkları iş eşe dosta avanta olsun diye, bir tane işleri yoktur ki bu da milletin hayrına olsun diyelim. Cem Uzan tek başına ülkeyi 20 sene ileri götürdü yaptığı özel yatırımlarla. Başkanın yayını izledim ben de geçen akşam, başkanın keyfi yerindeydi. Uzan ailesi bir şey kaybetmedi, Türkiye kaybetti.

Adamların yatırım yapmadığı yer yok ki. Uzanlar olmasa tekel Turkcell daha yıllarca milleti düdüklemeye devam ederdi. TRT'de devletin uygun gördüğü yayınları izlemeye devam ederdik. Ama ben seviniyorum, bu milletle uğraşacağına Fransa'da keyfine bakıyor adam. İyilik yaramıyor bu millete. Ananı da al git diye kovacaksın, ekmekle karın doyuran adama şükredin nankörler diyeceksin, o zaman baş tacı ederler. Zamanın MHPlileri uyandı, oylarını Genç Parti'ye verdiler ama CHP'liler gitti yine Baykal'a verdi, ülkeyi elleriyle teslim ettiler bunlara.

kimi dolandırmış? İmar Bankası mağdurlarını kastediyorsan hükümet bilinçli olarak bir bankayı batırırsa elbette mağdurlar oluşur.

şimdi fetönün bankası vardı ,o kendiliğinden mi battı? yoksa devlet olanakları kullanırarak mı fişi çekildi?

aynı şey imar bankasında yaşandı işte. etme bulma dünyası işte fetö nasıl imar bankasını batırdıysa aynı akıbeti kendileri yaşadı.

dolandırmış yabancı ülkeleri bundan size ne? gariban Türk halkını dolandırmamış ya.

mazot 1 lira olacak vaadine inanmazsın ama erdoğan ın 2023 te ilk 10 ekonomi arasına gireceğiz vaadine inandınız yıllarca.

Ayrıca Cem Uzan ın o vaadi verdiği yıllarda mazot 2tl falandı yani mazottan alınan saçma sapan vergilen alınmasa 1tl olurdu o vakitler.

şuan mazottan alınan vergiler alınmasa mazot kaç lira olur haberin var mı?

• bu adam kazansa şuan bulunan kutuplaşma olmazdı diye düşünüyorum dünya görüşü ülkemiz siyasetçisinden çok farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 6 Aralık 2020; 12:1:44 >
  • Bu adamı bitirmeye çalışan FETÖ'ydü. Fetö artıkları ülkede kendilerine rakip ve kendilerinden akıllı bir sermaye istemiyorlardı.

O dönem, Fetö medyası ve liberal taklidi yapan "çakma aydın" hippi çalışanları hep saldırdı Uzan'a.

Kendisi AKP'den de nefret eder, dönüp AKP ile ittifak yapacağını söyleyenler yanılıyor. Dönerse mutlaka MUHALİF olacak.

Ah, keşke dönüp başkan olabilse de Türk milletinin gözü lider görse. Gerçek liberal, vergi karşıtı, özgürlükçü, özel teşebbüs aşığı, mülteci karşıtı, Musul-Kerkük'ü ilhak etme ateşiyle yanıp tutuşan bir lider lazım bize. Tüm bu özellikleri karşılayan da sadece CEM UZAN var.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Bu adamı bitirmeye çalışan FETÖ'ydü. Fetö artıkları ülkede kendilerine rakip ve kendilerinden akıllı bir sermaye istemiyorlardı.

Keşke geri dönse meclise girse. Aksiyon istiyorum.  

• RevengeRain kullanıcısına yanıt

sadece FETÖ mü? iş birlikçisi yok muydu?

Cem Uzan gerçek milliyetçi işadamıydı. zaten Amerikancı,mason falan olsaydı başına bu işler gelmezdi. karaktersiz tek derdi sadece çok para kazanmak olan iş adamı olsaydı hükümet yalakası olurdu,zenginliğine zenginlik katardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

sadece FETÖ mü? iş birlikçisi yok muydu?

Cem Uzan gerçek milliyetçi işadamıydı. zaten Amerikancı,mason falan olsaydı başına bu işler gelmezdi. karaktersiz tek derdi sadece çok para kazanmak olan iş adamı olsaydı hükümet yalakası olurdu,zenginliğine zenginlik katardı.

O dönem Fetö ile kim kol kolaysa işbirlikçileri de onlardı elbette. (Adlarını anmaya gerek yok)  

Cem Uzan tam icraatçı, İŞ BİTİRİCİ bir milliyetçiydi. Öyle meydanlarda "cefakar Türk milleti" diye masal anlatıp daha ülkesinin mülteci dolmasına ses çıkaramayan milliyetçilerden değildi.

"Zenginleşeceksin Türk milleti" "özgürleşeceksin Türk milleti" "ilerleyeceksin Türk milleti" derdi, arabesk edebiyatı kasmazdı mitinglerinde.

Genç Parti yerine AKP'nin iktidar olması Türkiye için büyük ve kötü bir dönüm noktası oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 4 Aralık 2020; 23:40:51 >

• Şu Uzan ailesinin kendi cebinden bu memlekete yaptığını, 18 senedir iktidar devlet imkanlarıyla yapamadı. Her yaptıkları iş eşe dosta avanta olsun diye, bir tane işleri yoktur ki bu da milletin hayrına olsun diyelim. Cem Uzan tek başına ülkeyi 20 sene ileri götürdü yaptığı özel yatırımlarla. Başkanın yayını izledim ben de geçen akşam, başkanın keyfi yerindeydi. Uzan ailesi bir şey kaybetmedi, Türkiye kaybetti.

• Adamın dolandırmadığı bi siz kalmışsınız anlaşılan 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCandlesss

Adamın dolandırmadığı bi siz kalmışsınız anlaşılan 😁

İktidara gelse, durumumuz şimdikinden daha kötü olmazdı. (düşün o bile bu kadarını yapamazdı) Zaten 1-2 dönem seçilirdi en fazla!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omega Speedmaster O kullanıcısına yanıt
    Ona şüphe yok..ama yaşananlar mahkeme kararları da ortada. Nokia ( finlandiya ),Motorola (abd) davalarında iki ayrı ülkece tasdik edilmiş bir olay var.şimdi güzel konuşuyor diye inanalım mı ?
  • Adamım benim ya!
  • quote:

Adamın dolandırmadığı bi siz kalmışsınız anlaşılan 😁

kimi dolandırmış? İmar Bankası mağdurlarını kastediyorsan hükümet bilinçli olarak bir bankayı batırırsa elbette mağdurlar oluşur.

şimdi fetönün bankası vardı ,o kendiliğinden mi battı? yoksa devlet olanakları kullanırarak mı fişi çekildi?

aynı şey imar bankasında yaşandı işte. etme bulma dünyası işte fetö nasıl imar bankasını batırdıysa aynı akıbeti kendileri yaşadı.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Motorola (abd),nokia (finlandiya ). İki ayrı ülkede yargı kararı verilmiş.bizim ülkede ki olaylara bakmaya bile gerek yok.seçim meydanlarında mazot 1 lira olacak diyen adam ne kadar dürüstse o kadar dürüst.
  • quote:

Motorola (abd),nokia (finlandiya ). İki ayrı ülkede yargı kararı verilmiş.bizim ülkede ki olaylara bakmaya bile gerek yok.seçim meydanlarında mazot 1 lira olacak diyen adam ne kadar dürüstse o kadar dürüst.

dolandırmış yabancı ülkeleri bundan size ne? gariban Türk halkını dolandırmamış ya.

mazot 1 lira olacak vaadine inanmazsın ama erdoğan ın 2023 te ilk 10 ekonomi arasına gireceğiz vaadine inandınız yıllarca.

Ayrıca Cem Uzan ın o vaadi verdiği yıllarda mazot 2tl falandı yani mazottan alınan saçma sapan vergilen alınmasa 1tl olurdu o vakitler.

şuan mazottan alınan vergiler alınmasa mazot kaç lira olur haberin var mı?

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

bu adam bir yerde anlatıyordu kimsenin yatırım yapmadığı doğuya benim babam baraj dikti para gömdü diyordu.

• Kimse de yazmamış.
    Cem Uzan'a hapis şoku!
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Siz iyimisiniz ? Dolandırıcının milleti mi önemli olan,bunu söylüyorum diye de iktidar şaklakçısı mı oluyorum ? Vergi alınmasa sudan ucuza yaşarız.birkaç ay..vergiyi savunuyor değilim ama gerçekleri de görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

bu adam bir yerde anlatıyordu kimsenin yatırım yapmadığı doğuya benim babam baraj dikti para gömdü diyordu.

Adamların yatırım yapmadığı yer yok ki. Uzanlar olmasa tekel Turkcell daha yıllarca milleti düdüklemeye devam ederdi. TRT'de devletin uygun gördüğü yayınları izlemeye devam ederdik. Ama ben seviniyorum, bu milletle uğraşacağına Fransa'da keyfine bakıyor adam. İyilik yaramıyor bu millete. Ananı da al git diye kovacaksın, ekmekle karın doyuran adama şükredin nankörler diyeceksin, o zaman baş tacı ederler. Zamanın MHPlileri uyandı, oylarını Genç Parti'ye verdiler ama CHP'liler gitti yine Baykal'a verdi, ülkeyi elleriyle teslim ettiler bunlara.

• Adamı parti isminden - genç parti - ve dağıttığı döner ekmeklerden hatırlıyorum. Ve aldığı mahkeme kararları ortada.

Bir ülkede yapısal reformlar ve adalet tesisi yapılırsa şu an ki global ortamda yatırımcı sıraya girer. Bize adalet yeterde artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Siz iyimisiniz ? Dolandırıcının milleti mi önemli olan,bunu söylüyorum diye de iktidar şaklakçısı mı oluyorum ? Vergi alınmasa sudan ucuza yaşarız.birkaç ay..vergiyi savunuyor değilim ama gerçekleri de görelim.

o dolandırdığı ülkelerde Robin Hood kaahraman olarak anlatılır,zenginden alıp fakire dağıtan kişi olarak. ha işte Cem Uzan da o dönemin zenginlerinden çalıp ülkemize yatırımlar yapmıştır. barajlar,fabrikalar kurmuş. bir nevi Türk robin hood.

mazotu kullanan kim? Türk çiftçisi traktör sahipleri. sen şimdi mazottan vergi almasan tarımsal üretim artar vergiden kaybettiğin kazancı üretilen tarım ürünlerinin satışından vergi alarak telafi edersin. ülkede bolluk olur enflasyon düşer,enflasyon düşünce faizler düşer. faizler düşünce kredi çekenler çoğalır, yeni yatırım ve yeni istihdamlar oluşur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.