Şimdi Ara

Celp Dönemi Güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar celp dönemini güncelleyebilen var mı? Parayı yatırdım, sınıflandırma bekleniyor diyor, güncelle butonu da var, celp dönemini sıralayıp güncelle dediğimde bu kullanıcıya ait kayıt bulunmamaktadır diye hata veriyor, başına gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı hata bende de mevcut bekliyoruz bakalım ne zaman düzelecek

• Askerlik şubesi ödeme yapıldıktan sonra değişiklik olmayacağını söylüyor. Benim de değiştirmem gerek nasıl yapacağız @fatih878 @newpower13

• Bugün görüştüm ben, sistemsel bir problem var diyorlar, kendileride şuan o kısımda hata alıyorlarmış, bekleyin dediler sınıflandırmaya kadar yapabiliyormuşuz.

• guzel1nıck kullanıcısına yanıt

ödemeyi yapmadan önce değişiklik butonu aktif değildi ödemeyi yapıktan sonra başvuruyu güncelle diye bir seçenek geldi. yazan yazıya göre sadece celp dönemini güncelleyebiliyorsun hocam diğer kısımları değiştirme hakkı yok

• İyiymiş öyleyse sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guzel1nıck -- 21 Haziran 2022; 1:58:26 >
  • Hata sizde düzeldimi arkadaşlar güncelleye biliyormusunuz celp dönemlerini tekrar ? birde ne zamana kadar celp dönemini güncelleme hakkımız var

@fatih878 @newpower13 @guzel1nıck

• Düzelme yok, güncellemeyi de sınıflandirmaya kadar yapabiliyor mu olmamız lazım.

• fatih878 F kullanıcısına yanıt

yok hocam güncellenmiyormuş tekrardan celp dönemi şubeyi aradım sordum sınıflandırma sonucu bekleyip gidiceksiniz yada sınıflandırmadan sonra mazerat dilekcesi yazıp 1 sonraki döneme attıracaksın bakanlık kabul ederse dedi

• E devlet de böyle bir ekranın olupda güncellememesi pek mantikli değil sanki. Ben şubeyi arayınca sınıflandırmaya kadar güncelleme yapabilecegimi söylediler. Neyin doğru olduğu pek belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih878 -- 30 Haziran 2022; 9:39:52 >
  • ben de tarihleri değiştirmek istiyorum da, tarihleri değiştirip kaydettiğiniz de bir sorun yaşadınız mı?

• Bugün denedim, oldu. Daha önce bende hata alıyordum.

• evet bir hatayla karşılaşmadım ben de

• Arkadaslar celp güncellemesi artık yapılamıyor mu sadece başvuru guncelle ekrani var bende ayrı bir buton mu vardi kaldırıldı. Yardımcı olabilecek var mi?

• Celp dönemini dilekçe ile erkene veya öne alabiliyorsunuz, ekim ayındaki celbe haziran ayında gittim sıkıntı olmadı.

• @fatih878 merhabalar bende haziranda başvurmuştum bugün güncelleme sonrası 80 bin tl ödeme falan yazdı ekranda sizde de öyle bir durum oldumu tekrar ödeme yapmamıza falan gerek yok değil mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.