Şimdi Ara

Celestial Steed

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Blizzard Store'dan alınabilen ilk mount. Genelde petler satılıyordu fakat bu sefer mount da satmaya karar vermişler. Fiyatı 20 Euro . Satın alınınca size bir kod veriliyor ve bu kod ile hesabınıza mountu alıyorsunuz. Aynı accounttaki tüm karakterleriniz mounttan alabiliyor anladığım kadarıyla aynı kod ile.

http://www.youtube.com/watch?v=8KvDDFi0Fuo
    http://www.youtube.com/watch?v=oAVFBJuh4mw

Bunlar da oyun içindeki görünümü. Flying mount fakat kalimdor vs. de de kullanılabiliyormuş sadece yerden gidiyor tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortingenStrasse -- 16 Nisan 2010; 14:35:43 >

• Evet gördüm oynda almışlar bazilari bence gereksiz bir ihtiyac sadece fantezi diyorum hele tr de olan bi kişi D: bu krizde sigara parasini zor bulurken sadece görüntü icin bu kadar para werrmi bilmiyorum ayrica 17 euro tam fiyati
  • quote:

Orijinalden alıntı: canxx33

Evet gördüm oynda almışlar bazilari bence gereksiz bir ihtiyac sadece fantezi diyorum hele tr de olan bi kişi D: bu krizde sigara parasini zor bulurken sadece görüntü icin bu kadar para werrmi bilmiyorum ayrica 17 euro tam fiyati
    Fiyatı 20 Euro / 17 Pound. Arthas'tan ne kadar güzel mount düşüyordu diyordum, adamlar gitmişler spectral kopyasını yapıp satmaya başlamışlar. Off Blizzard off...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dübel

Fiyatı 20 Euro / 17 Pound. Arthas'tan ne kadar güzel mount düşüyordu diyordum, adamlar gitmişler spectral kopyasını yapıp satmaya başlamışlar. Off Blizzard off...

Alıntıları Göster
    buna para veren çok olur pandaya mandaya bi sürü para verildi ki bu mount olarak da kullanılıyor pet değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: tritone

buna para veren çok olur pandaya mandaya bi sürü para verildi ki bu mount olarak da kullanılıyor pet değil

Alıntıları Göster
    upper deck diye bir firma var. wow'un oyun kartlarını satıyorlardı. Blizzardda o kartlarla çıkan özel mountlar tasarlamıştı. Ama mount kodu olan kart sayısı az mount meraklısı fazla olunca bu kodlar karaborsa oldu 500-600 dolarlık fiyatlar ile ebay benzeri sitelerde satılmaya başlandı. Blizzard da bu pastadan payını almak istedi. Önce petler çıktı sonra da bu mount... gayet doğal... Fiyat da 500-600 dolar değil... Zaten geçenlerde artık upper deck için özel mount yapmayacaklarını da açıkladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinbey -- 16 Nisan 2010; 10:32:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinbey

upper deck diye bir firma var. wow'un oyun kartlarını satıyorlardı. Blizzardda o kartlarla çıkan özel mountlar tasarlamıştı. Ama mount kodu olan kart sayısı az mount meraklısı fazla olunca bu kodlar karaborsa oldu 500-600 dolarlık fiyatlar ile ebay benzeri sitelerde satılmaya başlandı. Blizzard da bu pastadan payını almak istedi. Önce petler çıktı sonra da bu mount... gayet doğal... Fiyat da 500-600 dolar değil... Zaten geçenlerde artık upper deck için özel mount yapmayacaklarını da açıkladılar.

Alıntıları Göster
    bizim guilddeki 5 kişi aldı şahsen bunu param olsaydı alıcaktım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kötü Kedi Şerafetttin

bizim guilddeki 5 kişi aldı şahsen bunu param olsaydı alıcaktım

Alıntıları Göster
    bunu benim eşim görürse healer atı der direk aldırır bana ben kredi kartımı hazırlayayım da şimdiden

• quote:

bunu benim eşim görürse healer atı der direk aldırır bana ben kredi kartımı hazırlayayım da şimdiden

Alıntıları Göster
    Bence alınır account bound bir kere ayrıca %310 mount.. lvl 20 den sonra bütün charlarınız biniyor vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: JakX

Bence alınır account bound bir kere ayrıca %310 mount.. lvl 20 den sonra bütün charlarınız biniyor vs vs

Alıntıları Göster
    Bence de alınabilitesi var çünkü bi motorsiklet 15k gold ortalama olarak, e bu goldun da bir TL değeri var tabii ki 1k gold 5 lira desek ki bu fiyata satan Türk site yok, motorsiklet 75 liraya geliyor. Bu ise 50 lira, yapmadığı şey yok.
  • quote:

%310 hız ,eğer sizin o hızda bir bineğiniz varsa geçerli oluyor, yoksa riding skill'iniz neyse o hızda gidiyor,uçuyor. (%60-%100 yerdeki hızı, %150,%280,%310 uçma hızı)

eğer direk %310 uçma hızı olsa hiç durmaz direk alırdım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortingenStrasse

Bence de alınabilitesi var çünkü bi motorsiklet 15k gold ortalama olarak, e bu goldun da bir TL değeri var tabii ki 1k gold 5 lira desek ki bu fiyata satan Türk site yok, motorsiklet 75 liraya geliyor. Bu ise 50 lira, yapmadığı şey yok.

29 TL'ye geliyor dolar üzerinden alındığı vakit, 50 lira değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huersa

quote:

%310 hız ,eğer sizin o hızda bir bineğiniz varsa geçerli oluyor, yoksa riding skill'iniz neyse o hızda gidiyor,uçuyor. (%60-%100 yerdeki hızı, %150,%280,%310 uçma hızı)

eğer direk %310 uçma hızı olsa hiç durmaz direk alırdım bende

Öyle olsaydı zaten tam bir saçmalık olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absürd

quote:

29 tl ye nasıl geliyor? 25 dolar us store fiyatı, ki burdan alınacak kod eu serverlarında geçerli mi bunu bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

29 tl ye nasıl geliyor? 25 dolar us store fiyatı, ki burdan alınacak kod eu serverlarında geçerli mi bunu bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Avrupa için için 20 euro veya 17 poundmuş..

• quote:

Hocam ama o panda da bayağı güzel ya
  • quote:

quote:

quote:

Evet benim hatam, yanlış hesaplama yapmışım o zaman doğrusunu yapayım.

Avrupa için 20 €uro veya 17 Sterlin;

20 Euro: 39.960 TL'ye geliyor bugünün şuanki aktif kur hesabıyla.
    17 Paund: 38.896 TL'ye denk geliyor yine bugünün aktif kur oranıyla.
    Ayrıca genelde türkiyedeki kredi kartlarından paund üzeri alışveriş yapmak isterseniz Sterlin/Dolar/TL olarak çevirirler bu hesap doğrultusunda ise:
    17 Paund/ 26.462 USD/ 39.270 TL'ye denk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

quote:

Hocam ama o panda da bayağı güzel ya

Alıntıları Göster
    panda pet konuşamaya başlayınca işi gücü bırakıp dinliyorum .. hakketen çok güzel yapmışlar..

HAYYYYT YIAAHHHH

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

panda pet konuşamaya başlayınca işi gücü bırakıp dinliyorum .. hakketen çok güzel yapmışlar..

HAYYYYT YIAAHHHH

Alıntıları Göster
    Harikaaaa, bu mount için bile dönülr oyuna :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

dışarıdan öyle gibi görünüyo ama herkeste olunca mount insan soğuyo haliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

dışarıdan öyle gibi görünüyo ama herkeste olunca mount insan soğuyo haliyle

Onlar sıkılır zamanla, biz kullanmaya devam ederiz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.