Şimdi Ara

Çektiğim resimleri PDF'ye dönüştüren App?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ders slaytla isleniyor. Slaytlarin fotografini cekiyorum amfide, yaklasik bir 10 metre uzakliktan. Slaytin arka plan pembe baya kontrasti yuksek. Ama yazilar siyah, okunabiliyor. Bu slayt resimlerini pdf formatina getirip nasil duzenleyebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• PDF Photos - Convert Photos to PDF böyle bir uygulama buldum hocam denemenizi tavsiye ederim
  • En pratik cozum Office Lens kullanmak. Slayttaki goruntuyu Whiteboard olarak cek (istedigin acidan cekebilirsin, o duzeltir) ve cektikten sonra da PDF olarak kaydet. OneDrive hesabina Microsoft Lens klasoru icinde kaydeder. Ister orada tutarsin ister telefonundaki herhangi bir PDF uygulamasinda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

En pratik cozum Office Lens kullanmak. Slayttaki goruntuyu Whiteboard olarak cek (istedigin acidan cekebilirsin, o duzeltir) ve cektikten sonra da PDF olarak kaydet. OneDrive hesabina Microsoft Lens klasoru icinde kaydeder. Ister orada tutarsin ister telefonundaki herhangi bir PDF uygulamasinda.

Mevcut fotograflari da konvert edebiliyor mu?

• Ediyor, Import secenegi mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ediyor, Import secenegi mevcut.

Mevcut resimleri donusturmede tam stabil degil ama okunuyor is goruyor. Uygulamayla cekmeyi denerim derste. Tesekkurler

• quote:

En pratik cozum Office Lens kullanmak. Slayttaki goruntuyu Whiteboard olarak cek (istedigin acidan cekebilirsin, o duzeltir) ve cektikten sonra da PDF olarak kaydet. OneDrive hesabina Microsoft Lens klasoru icinde kaydeder. Ister orada tutarsin ister telefonundaki herhangi bir PDF uygulamasinda.

Office Lens 10 numaraymis kendi kamerasi ile cekildiginde

• Office Lens iyi de. Benim jb'li cihazda kaydederken dışarı atıyor. Onun yerine CamScanner kullanıyorum ben de. Gayet iyi.

• cam scanner
  • Cekilen fotograflari "PDF'yi kaydet: iBooks" secenegi ile direk pdf'e dönüstürebilirsin.

Çektiğim resimleri PDF'ye dönüştüren App?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.