Şimdi Ara

CEBTETEB otomatik ödeme talimatı 3 fatura 50 TL bonus (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
28
Favori
10.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benimde yatmamisti aradim 3 tane talimatinizin 2 si odenmis biri odenmemis dedi. 3 tane talimatinda odenmesi gerekiyormus. peki 2 si odenmis 25 tl neden yatmadi dedim. 3 tane verdiginiz icin 50 tl kampanyasina katilmisim. 2 tane verseymisim 25 tl kampanyasina katilmis olacakmisim. boyle bi sacmalik olmaz......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebe daha eskiden talimat verenlerin günahı ne diye sordum yanıt alamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.seymen

arkadaslar benimde yatmamisti aradim 3 tane talimatinizin 2 si odenmis biri odenmemis dedi. 3 tane talimatinda odenmesi gerekiyormus. peki 2 si odenmis 25 tl neden yatmadi dedim. 3 tane verdiginiz icin 50 tl kampanyasina katilmisim. 2 tane verseymisim 25 tl kampanyasina katilmis olacakmisim. boyle bi sacmalik olmaz......

3 tane talimat verdim.1 tanesi ödenmişti.50 tl yattı bana
  • Benim de hesabima yeni yatti arkadaslar, kontrol edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatmış şükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesaba 50 tl yatmış

• Ben de biraz önce baktım hesaba 50 tl nakit yatmış. herhalde herkese yatmıştır hesaplarınızı bi kontrol edin arkadaşlar
  • Hala yatmadı.
    MH aradım, CEPTETEB sayfasına şikayet yazdım,
    hala yatan bir şey yok.
    Yarın da yatmazsa şikayet var'a yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jas_el_mine -- 2 Ağustos 2016; 23:24:53 >
  • Cepteteb hesabima 25 tl nakit yatmis .))

• dün 15:11 itibarı ile 50 tl yatmış hesabıma
  • 7-8 kez aradıktan, 2 kez kayıt oluşturduktan ve web sayfasından şikayet yazdıktan sonraki aramamda bugün yatacağı söylendi. Bekliyorum.
  • Bana da 50 tl bonus yatmış arkadaşlar , cebteteb bonusu nerelerde harcayabiliyoruz acaba ?
    Birde son kullanma tarihi nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lynx87 -- 3 Ağustos 2016; 18:28:03 >
  • Şikayetvar a yazdık hala yatan birşey yok 9 tane otomatik ödeme talimatım var bonus yatmazsa başka bankaya geçeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

Bana da 50 tl bonus yatmış arkadaşlar , cebteteb bonusu nerelerde harcayabiliyoruz acaba ?
    Birde son kullanma tarihi nedir acaba

Bonus üye işyeri tüm mağazalarda kullanabilirsiniz.Ozdilekte kullandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son kullanma talimatı yok dendi bana fakat yinede kartımdaki bonusu kullandım.yanlız eşimin hesabına yatan için de aynı şey söz konusudur umarım sonrada almazlar ...
  • Son kullanma tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olsa keşke. Bana da yatmış ama hemen kullansam mı beklesem mi bilemedim.
  • Manuel mi geçiriyorlar napıyor bunlar ? 2 müşteriyiz ikimizinde bonus duruyor öyle

• Yüklenen bonusların son kullanma tarihiyle ilgili bir bilgisi olan var mı arkadaşlar? 9unda market bonusları da yüklenecek o zamana kadar harcamayıp toptan harcarım diye düşünüyordum. Umarım SKT yoktur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesaptan talimat verdim bonus kartıma cepteteb kredi kartına da değil bonus kredi kartıma yüklenmiş neyse işimi gördü...
  • arkadaşlar ben yeni cebtetebe uye oldum. şimdide 3 tane otomatik ödeme talimatı verdim. bonus ne zaman yatar? bir de nerelerde geçer li?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.